Telemach!!!

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Malce nevmesno. Čemu Finska? A našim za standard malo dol visi? Da bi recimo nek normalen ata dal na Slovenija pa bi mu našlo tako kot se zagre?
 

pumaxx

Pripravnik
6. sep 2007
230
2
18
Z`dežele
Malo si pomešal. LG dol visi za Slovenijo
evil.gif
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Še dobro, da ni treba nastaviti na Hrvaška, da dela... pol bi pa takoj bilo popravljeno...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Odpravljeno bi bilo, če bi se folk bunil.
Pa se ne. "V redu je" - to sliši LG iz Slovenije.
 

rfaric

Zelenc'
14. sep 2010
13
0
1
Imam cisco hd snemalnik pa mi stalno sliko in zvok ven meče za nekaj sekund,sem že 4 hdmi kable zamenjal pa je isto v nastavitvah pa mi namesto (v vrsti povezave) HDMI zmeraj nazaj da na Kompozitni?
 

elster28

Zelenc'
25. dec 2010
2
0
1
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Na spletni strani Mimovrste piše CI reža in FullHD, ti gledaš napačen model.

No pa naj ti odgovorim na tvojo TV. Tudi jaz sem z veseljem kupil LG TV in sicer z režo in velikim napisom FullHD Ready. In kaj sem ugotovil po klicu vseh možnih serviserjev in zastopnikov za LG?
Televizija ima res lep napis in režo, le ene malenkosti nima , DVB-C dekoderja. Zaradi tega ti na kabeliski s kartico nikakor ne bo delalo.
 

elster28

Zelenc'
25. dec 2010
2
0
1
moje vprašanje pa se nanaša na omenjen sprejemnik. Včeraj sem ga dobil in ugotovil da na vsake 3 - 4 minute zamrzne slika. Sprosti se šele ko preklopim na drugi program. Ni važno na katerem programu gledam. Probal sem že reset, tovarniški reset, ponovno instalacijo programov, nič ne pomaga. Ima kdo kako rešitev?

Hvala
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Doma imamo 3 CRT-je na analognem Telemachu. Ali lahko za ceno ene digitalne na enem gledam digitalno, na dveh pa še naprej analogno.
Povezal bi preko DVD rekorderja z trdim diskom, tako da bi npr. en program snemal z DVD recorderjem, za njim pa bi gledal preko ciscota ali kaj digitalno sliko. Ali bi to šlo?
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
DVD rekorder s trdim diskom maš? Načeloma če ima digitalni sprejemnik dodatnik SCART vhod, to gre, mislim da ima osnovi cisco 2 SCARTa.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Predvidevam, da do dig. sprejemnika ali pa modula pride koaksialec. Le tega bi še preje peljal preko DVD zapisovalnika z trdim diskom ( kot sedaj) in bi ga povezal kar na TV scart. Ciscota pa na HDMI
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
421
4
18
Ljubljana
Od včeraj naprej sem zasledil da HBO zopet odaja promo signal s filmi. Medtem ko se mi pri ogledu preko Cisco HD snemalnika pojavlja na ekranu TV-ja sporočilo, da je program kodiran in da moram poklicati številko......., mi na drugem TV-ju preko Conax modula in odkodirne kartice, promo program HBO (filmi) teče brez sporočila. Ali je možno in kako odpraviti sporočilo, ki se pojavlja na Cisco-tu.
 

bobo2012

Zelenc'
27. dec 2010
2
0
1
Lendava
Kaj mogoče kdo ve kaj narediti: imam trojček, telefon ne dela, lahko sprejemam samo klice, vem pa ne morem klicati, ostalo tv in internet je vredu.
Najprej vprašam, bom potem pol ure čakal v vrsti na telefonu, aja saj ne morem klicati???!!!

Hvala
confused-1.gif