Telemach!!!

Blade79

Zelenc'
29. dec 2010
3
0
1
Zaradi tega, ker ko sem oddal naročilo za VOD na Telemach, ni nihče od njih rekel pridite iskat pa sami zmontirajte. In tudi me je g. tehnik sam kontaktiral kdaj bom doma da mi prinese hd sprejemnik ter zmontira skupaj.
Drugo - zaradi tega ker je on to sam zmontiral in prejel denar na roke mimo davkov in pd. Ker če on to dela dnevno pač pričakuješ da je tudi narejeno tako kot da je delal nekdo kateri je v tem fohu, in se na stvari spozna ne pa nek kuhar.
Jaz sem čist za to da vsak dobi plačan svoje delo ampak naj je tudi narejeno kot mora bit. Tudi če bi rekel 60€ ok - pač če tok stane, ampak naj bo potem vsaj narejeno tako da dela kot more. Ne da še tisto kar je prej delal je po posegu zheban.

Televizija mi sedaj ko sem še sam vse razdrl in sestavil skup dela brez zatikanja...VOD pa še sedaj ne dela in javlja isto napako, kot prej.
Če je kdo toliko prijazen, naj mi prosim pove kaj more bit povezan zadaj na HD sprejemniku od ciscota (brez snemalnika) da VOD dela, sedaj je gor povezan kabl od kabelske na Cable IN pa scart na TV. Hvala že vnaprej!
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Heh, jaz ravno obratno gledam na to: ce nekdo izstavi racun, potem se ve, da mora placevati davke, da mora placevati prispevke, da je izpostavljen inspekcijam, da je odgovoren za vse kar naredi, skratka, da bo narejeno tako kot se spodobim sicer bo pa palica pela.

Ce nekdo nekaj naredi z racunom "na roke", je sicer lahko dobro narejeno, ampak ce ni, nimas pa ti kaj prdniti, ker si se strinjal z davcno utajo, ko sta jo izvajala. Jebes tako storitev, na katero se niti pritoziti ne mores, kaj sele da bi pricakoval, da bo potem nekdo res laznjivega kljukca za ovratnik. Saj ne recem, obcasno je to zelo atraktivno ("glej kako bos prisparal 4 evre v primerjavi s situacijo, kjer ti izdam racun" ...), ampak za 20 EUR ? Ma ne me hecat (da ne recem kaj drugega).

Ti si se zgoraj v temi pritozeval, da je nekdo nekaj naredil in za to racunal. Ma nemoj. To se pac dogaja. Zdaj se pritozujes da znas ti boljse, da si opazil kako je tip naredil zanic in da si mu to placal in post festum prisel stokat na nek Internetni forum. Pa kaj naj si mislimo o tebi, da si malce ... pocasen, ali kaj ? Si reklamiral racun, ce si opazil preprozno ? Aja, nisi, ker racuna ni bilo, in za to je kriv ... kdo ze ?

Ne venm kako naj ti to napisem na lep nacin, da ne bos uzajlen (ce nisi ze zdaj ?), ampak v tej situaciji si se znasel po svoji zaslugi. Kako bos zlezel ven je samo na tebi, tvoje moznosti se mi zdijo pa neverjetno slabe (si se pac tako zmenil). To, da ti popravis zacasno, je sicer dobro, a kaj bo ko bo spet kaj narobe - kaj takega, cesar morda ne bos znal popraviti ?
 
2. okt 2007
3.634
2.101
113

Jaz pa imam že nekaj časa problem z L paketom. Prenosi nikoli ne dosegajo več kot 7 Mbs, čeprav so v boljših časi dosegali
14Mbs, kar je tudi O.K.
Ugotovil sem, da se vsake toliko časa (in ne samo pri meni, temveč v celem naselju) izgubljajo ping-i, kar je seveda vzrok za upad hitrosti in občasno kocaknje televizije. Če kličem (sem že 5krat) na 080-2288, tako ali tako ne naredijo nič pametnega.

Ima kdo kakšen kontakt od tehnika, da se lahko pogovorim tako kot treba.

GSMobil Help?
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:

Jaz pa imam že nekaj časa problem z L paketom. Prenosi nikoli ne dosegajo več kot 7 Mbs, čeprav so v boljših časi dosegali
14Mbs, kar je tudi O.K.
Ugotovil sem, da se vsake toliko časa (in ne samo pri meni, temveč v celem naselju) izgubljajo ping-i, kar je seveda vzrok za upad hitrosti in občasno kocaknje televizije. Če kličem (sem že 5krat) na 080-2288, tako ali tako ne naredijo nič pametnega.

Ima kdo kakšen kontakt od tehnika, da se lahko pogovorim tako kot treba.

GSMobil Help?
Preveč vas je na kablu, in si potem hitrost razdelite. Isto se je dogajalo meni. Namesto 13 Mbps mi je vedno ob vikeh, čez teden pa zvečer hitrost padla za 88 %, iz 13 na 1,5 Mbps. Pa sem opozarjal, GSMobil je tudi pomagal, a niso nič pokrenili. Doživel sem presej ignorantski odnos. Obljubljali so nadgraditev, a je vse ostalo pri obljubah. Potem pa mi je bilo vsega dovolj, in sem internet odjavil in šel na T2. Plačujem več, a imam stalno zakupljeno hitrost. Plačam 7 € več, pa imam 20/4 .
 
Nazadnje urejeno:

BluTuTh

Pripravnik
18. sep 2009
140
0
16
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
GSMobil, je res, da TM razmišlja, da bi vsakemu gospodinjstvu ponovem pripadala le ena ( Conax ) čip kartica, za ostali dve pa doplačilo 2 € ?
Danes sem bil na Telemachu, da bi vzel novo kartico (drugo, eno že imam) in mi rečejo, da bo to dodatnih 2€/mesec.
bonk.gif

Ta navodila naj bi dobili v začetku decembra. Pač v vsakem primeru, ti dajo sprejemnik ali modul, tudi če ga ne rabiš!

GSMobil, se da glede tega kaj naredit? Kako je za druge, ki že imajo dodatne kartice?
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
@GSMobil in še kdo, ki (sicer pohvalno) pomaga:
A ne bi bil čas, da Telemach že enkrat objavi v nekakšnem ceniku, kaj in kako se plačuje, še posebej v primerih, ko uporabniki žeiljo imeti več sprejemnikov/naročniških kartic? Jasno in transparentno.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Je blo uradno zastonj? V ceniku je 2 eur že od samenag začetka nudenja DTV.
 

pumaxx

Pripravnik
6. sep 2007
230
2
18
Z`dežele
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Sem šel prav preverit in je baje to veljalo prej, sedaj je že nekaj časa tako, da če stranka ne želi sprejemnikov, lahko na eno naročnino dobi tri kartice brezplačno.

Malo pobrskal po zgodovini
hysterical-1.gif