Telemach!!!

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.407
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
joskec: program je že v DTV shemi. Če imaš Cisco sprejemnik, ga daj samo iz elektrike in nazaj pa ga bo našel, če imaš pa Handan sprejemnik, pa ga prestavi na program RTVSLO HD recimo, ki je na isti frekvenci pa ti ga bo posodobil in dal na konec seznama. Glede Fox Life programa pa žal, ostaja v razširjeni shemi.
Kaj pa, če imaš kartico?
17758-icon_confused.gif
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Zakaj ni teh objav o novih TV programih na www? KCN Music, VTV Velenje?
Pravtako ne v programski shemi.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.973
1.428
113
KSZ

Prosim za pomoč.

Nabavaljen je bil dodatni TV za staro mamo, in sicer tale LG Mimovrste , tega smo kupili zato, ker ima vgrajen digitalni sprejemnik. Uro nazaj je bil poba iz Telemacha in je trdil stari mami, da ta televizija ne podpira CONAX kartice. Mi lahko nekdo to potrdi ali bom moral biti malo živčen, da si mi nekdo nariše iz Telemacha in mi to uredi. V zgornjem štuku laufa Philips s CI režo brez problema, spodaj pa ne zanjo usposobiti LGja.

Hvala.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.973
1.428
113
Narisal na papir do potankosti zakaj mi ne dela, čeprav ima vgrajen digitalni sprejemnik.

Telemahovc je bil pri stari mami, najbrž je imel CONAX modul s seboj in Telemachovo kartico, ki ddekodira signal. Morda kaj narobe razmišljam?
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Kaj tukaj jamraš, pokliči na Telemach, povej, da je bil monter gnil in naj ti pošljejo nekoga, ki nima namena nategovat stare gospe (brez insinuacij, prosim). Malo se razpištoli, da kakšen način je to, da tako grdo dela, lenoba lena, bla bla bla.
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Kot sem gledal na uradni strani od LG-ja, ta tv sicer omogoča gledanje DVB-C, vendar nima slota za Conax modul.
CI Slot - Nein / CI+ Slot (DVB-T Pay-TV ready) - ja. Tko, da je majster iz Telemacha imel čist prov, če so podatki iz uradne spletne strani od LG točni.
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.973
1.428
113
Zdaj klical na Telemachovo pomoč in pravi, da je govoril s tehnikom in sedaj pravi, da je CI reža, da je vstavil notri CONAX modul s Telemachovo kartico in da je izbral državo, vseeno naj ne bi delovalo. Kakšen nasvet kaj bi lahko bilo narobe?
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Mogoče pa kartica ni bila aktivirana - CI in CI+ je isto sranje ( s tem da ima + dodatne varnostne zaščite ).

Tudi brez Conax modula ti more najti vse programe ( modul s pomočjo kartice samo "odklene" programe, vse ostalo dela DVB-C kanalnik ) !!

Nisem še videl nobenega TV-ja, ki bi imel vgrajen DVB-C kanalnik in bi bil brez reže za modul.

Mogoče pa mojster iz TM-ja ni imel zraven modula ( brez modula pa res nemoreš nikamor vstavit kartico ).
 
Nazadnje urejeno: