Telemach!!!

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
421
4
18
Ljubljana
Mene pa zanima ali spodnja trdtev, ki sem jo zasledil na enem izmed forumov drži:

Potem pa potrebuješ še Conax CAM modul, ki ga dobiš pri Telemachu za 50EUR ali pa za 2EUR na mesec. Tretja stvar je pa dekodirna kartica, ki jo tudi dobiš pri Telemachu brezplačno (do 3 na priključek).

- ali je možno CONAX modul odkupiti pri Telemachu in
- in ali se potem res ne plačuje več uporabnina za Conax modul
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Za prvega ( če nimaš še nobenega zunanjega sprejemnika od njega ) - za 2. in 3. moreš doplačat ( razen, če si ga kupiš v lastni režiji ).
V tem primeru priporočam Technisat Conax dekoder !

Na tej sliki si pogledaj prvi dve varijanti:
http://www.shrani.si/f/p/H2/fp7mvX5/digitalna-kabelska3.jpg

Obstaja tudi 3. varijanta: Cisco DVB-C sprejemnik ( zunanji ), ki pa uporablja PowerKey sistem kriptiranja - v tem primeru kartice ne potrebujete, ker je koda "zapisana" na "čipu", ki je vgrajen v samem sprejemniku !
 
Nazadnje urejeno:

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
421
4
18
Ljubljana
Ja moj primer je naslednji (Digitalni Razširjeni TV paket):
- imam en Cisco HD snemalnik, plačujem 5,00€ in
- en Conax modul s kartico, plačujem 4,00€.
Ali je možno, da vrnem Conax modul Telemachu, obdržim kodirno kartico in kupim lastni Conax modul - tako se izognem plačilu najemnine za Conax modul. Zanime me ali moram ob vrnitvi modula vrniti tudi odkodirno kartico, ki sem jo dobil pri Telemachu.
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Kaj se dogaja na območju Domžal z digitalno TV zadnje dni, da slika na vsake toliko časa kocka, pa ni važno kateri program gledaš.
 

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:
Lp
Kaj se dogaja na območju Domžal z digitalno TV zadnje dni, da slika na vsake toliko časa kocka, pa ni važno kateri program gledaš.

Jaz sem tud to že ene dva dni nazaj spraševal.
confused-1.gif
Sicer meni se slika bolj zatika, kot pa kocka...
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.359
1.214
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik lagunec pravi:
Ja moj primer je naslednji (Digitalni Razširjeni TV paket):
- imam en Cisco HD snemalnik, plačujem 5,00€ in
- en Conax modul s kartico, plačujem 4,00€.
Ali je možno, da vrnem Conax modul Telemachu, obdržim kodirno kartico in kupim lastni Conax modul - tako se izognem plačilu najemnine za Conax modul. Zanime me ali moram ob vrnitvi modula vrniti tudi odkodirno kartico, ki sem jo dobil pri Telemachu.
Možno! Kartice pa ni treba vrniti!
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Nekaj mi tukaj ni jasno.
Cisco HD snemalnik plauješ 5,00€, ker si ga menjal za osnovnega?
Čemu pa plačuješ Najem Conax modula 4,00€? To bi morali biti 2,00€ po ceniku
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Zdaj pa brez zajebancije - noben program na frekvenci 522 MHz mi ne dela - signal na 0 %.
( 522 MHz: MTV Hits, MTV Dance,VH1 Classic, MTV Rocks, Duna TV, Viasat Nature, Arena TV, + digital radio )

Vse frekvence pod to in nad to delujejo brez problema !

Ne dela na Samsungu z vgrajenim DVB-C-jem niti na Handanu. Se pa v bajti ni nič spreminjalo ( al pa kaj novega priklapljalo ).

Kje bi lahko bil problem ? Ima kdo mogoče podobne težave ? Lokacija: MB, Nova Vas ( Betnava ).
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
421
4
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik balts pravi:
Nekaj mi tukaj ni jasno.
Cisco HD snemalnik plauješ 5,00€, ker si ga menjal za osnovnega?
Čemu pa plačuješ Najem Conax modula 4,00€? To bi morali biti 2,00€ po ceniku

Ja tudi meni ni bilo to jasno. Razloženo mi je bilo, če vzamem Conax modul kot naslednjega (se pravi kot drugega) plačam za le-tega 2,00€. Ker pa je to moj prvi Conax modul plačam za le-tega 4,00€ (ki se šteje kot HD sprejemnik) in ne 2,00€. Če pa bi vzel dodaten HD snemalnik Cisco bi samo za tega plačeval dodatno 9,00€. To mi še danes ni povsem jasno, vendar se ne bi rad kregal v nedogled, zato razmišljam o nakupu Conax modula in vrnitvi njihovega modula nazaj - seveda, če se obdrži odkodirna kartica, kot je navedeno v enem izmed postov zgoraj.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Nisem vsega brala, mogoče ste to že omenilio ... Zadnje dni nam FoxLive nagaja, prikazuje samo podnapise, slika je črna, glasu pa ni. Ima še kdo s tem probleme, ali samo pri nas?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.302
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Nisem vsega brala, mogoče ste to že omenilio ... Zadnje dni nam FoxLive nagaja, prikazuje samo podnapise, slika je črna, glasu pa ni. Ima še kdo s tem probleme, ali samo pri nas?
Pri nas je postal FoxLive zaklenjen
frown-1.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.302
18
38
MB
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ja kaj to pomeni, da ga ne bo več, ali bo potrebno kaj doplačati?
Ja kolikor vidim je v razžirjeni shemi. Zato da bi gledal FoxLife mi pa res ni za doplačevati vsega kitajskega in xxx balasta, katerega v življenju ne bom gledal.
Skratka jezen sem ko pes
10.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.632
722
113
toti Maribor
Zakaj se filmi ob 20h označujejo z oznako 18. Potem pa je pri vsaki menjavi programa in reklamah potrebno vpisovat kodo. Konkretno včeraj Kanal A 20:00.