Telemach!!!

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Jaz tudi opažam zadnjih 14 dni zatikanje TV programa, še posebno se to dogaja nekaj časa po tem, ko preklopim na drug kanal. Predvidevam, da se to dogaja, ker so s 1.12. preklopili na 16:9 format, čeprav se seveda to ne bi smelo dogajati, še posebno, ker imam 16:9 TV.

GSMobil (ali kdo drug iz Telemacha), lahko malo pokomentiraš, zakaj se to dogaja in kdaj se bo zadeva uredila...?
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
kaj se tiče MB in telemacha
zginle so igre in vreme na Cisco HD snemalnik zvok na večih kanalih ni sinroniziran sploh pri nemških kanalih
problem ko stisneš Pauza se snemalnik restarta.
internet se bom počasi navadil da enkrat na teden katastrofa od njega.
pol pa še telefonija to pa tudi kako se zazdi dela ali pa ne dela.
te kdo kliče se kjaviš in ti omrežje prekine da ne slišiš nikogar da pomaga samo restart modema.
te stvari se že ponavlajo dalj časa in bi že bile lahko odpravljene.
 

Rasputin

Pripravnik
9. dec 2008
55
0
6
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zadnje dni so neke "igre" na Telemach omrežju v Mb. Malo zatika, tudi net je včeraj nagajal itd..

Po moje nimajo dovolj kapacitet.

Ne samo v področju MB, tudi v Ljubljani je isto sr***
uf-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.042
6.712
113
Povsod je tako..pomoje jih tujina jebe, med lastnimi centralami že imajo verjetno optiko...

Morda je pa prišlo do preobremenitve zaradi VOD-a, HD vsebine kurijo kar dosti pasovne širine...
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.509
5
38
Počasi je delovalo zato, ker se je prestavljala glavna opto linija v tujino, ki je bila prejšnji teden poškodovana in je vmes promet tekel po backup povezavi. Sedaj bi moralo bit urejeno tole z hitrostjo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.042
6.712
113
Se je sanader spotaknil ob kabel, ko je bežal preko avstrije?
wink-1.gif


se je samo popravila obstoječa "žila", ali se je kaj na novo speljalo ?
 

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Počasi je delovalo zato, ker se je prestavljala glavna opto linija v tujino, ki je bila prejšnji teden poškodovana in je vmes promet tekel po backup povezavi. Sedaj bi moralo bit urejeno tole z hitrostjo.

A tole velja samo za internet ali so odpravljene tudi težave z zatikanjem TV programov?
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.928
2.359
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik lordinho pravi:
Ima še kdo zamik zvoka na eurosportu, ker meni zamuja ene 5 s in to že par dni. Pri eurosport 2 pa je včasih slika recimo motokrosa, komentar pa rokometa.

lp

Isto je pri meni Gornja Radgona. Je pa problematičen nemški komentar. Na angleškem je vse OK.
Kolesarstvo lahko "normalno" gledam na nemškem komentarju, druge športe pa je nemogoče gledat.

Glas na PRO7 že je? Ali se Chaplinovi časi vračjo???

Lp
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.196
25
48
So na Telemachu kaj spreminjali programsko shemo. Od včeraj nimam dostopa do Fox live, do sportkluba + pa pridem samo z eno kartico z drugo pa ne?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.509
5
38
LOL, meni se nihče ne zameri
smile-1.gif
. Ne, problem je, da je FOX LIFE v razširjeni shemi, kodirni ključ za ta program je bil pa očitno za OSNOVNI paket in je po novem kodiran, kot bi moral bit že prej. Bom popvrašal, kaj so urejali.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
A mi lahko kdo zaupa, do koliko tistih zadev za dekodiranje DVB-C je narocnik upravicen pri tistem normalnem paketu za 16 EUR ali koliko je ze ? Za eno mi je jasno, da pride namesto zunenjega tunerja. So ostale za doplacilo ali kako to deluje ?

Priznam, nisem gledal po njihovi strani, a ne zaradi lenobe, ampak zaradi slabih izkusenj iz preteklosti, ko nisem nikoli nasel nic uporabnega (par strani, od katerih dela samo ena, pa se tista napol, programske sheme skrite nekje, da jih Google ne najde, itd.).
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
U mater si se potrudil, nisem imel druge, kot da ti 5* nalimam. Sem pricakoval samo odgovor od GSMobila cez par dni
smile-1.gif


Mi lahko se narises kaj vsebuje tisti "zacetni paket" ? Spodaj so stevilke programov in v tabeli pise koliko programov ima kateri paket, ne pise pa kaj spada v kateri paket.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Glej barvne črte ob robu, to je indikator do kod sega kateri paket. Začetni je označen s svetlo modro in se konča pri 71. programu.
wink-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Aaa, zvito, jaz sem pa mislil da je to samo en oblikovalski poseg v slogu Mercatorjevih salck za caj. Kaze, da je vse, kar je bilo do zdaj aktualnega na analogni shemi, plus kup balasta.