Telemach!!!

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.146
3.829
113
Ljubljana
hmpg.net
Žal je tule toliko pošte, da mi ne odpre vse naenkrat, kar pomeni, da ne morem iskati (admin, kaj ko bi naredil novo temo?)

Zato sprašujem nekaj, kar je mogoče že odgovorjeno.
Imam Sony TV KDL 40W4000 in Conax kartico.

1. Programi se menjujejo počasi, zadnji mesec zeloooo počasi.
2. Travel channel ima samo podnapise, brez slike:)

Doma sem ponavadi takrat, ko podpora ne dela, tako da klicati nimam kam, ali pa pozabim. KAj mi je storiti. Menjava Conax modula pomaga?
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
421
4
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik lagunec pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
lagunec: ti imaš prav, ker se ob menjavi Handana za Cisco HD DVR smatra Cisco sprejemnik kot prvi sprejemnik (5€) in ne kot dodatni sprejemnik (7€). Kar reklamiraj ali pa mi daj podatke na privat, pa bom uredil, da dobiš novo položnico.

Mogoče nisem najbolje razložil pa bom še enkrat: do prejšnjega meseca sem plačeval: 23,00 € (DTV Razširjeni paket) + 5,00 €(Cisco menjava za Handan) skupaj 28,00€,. Nato sem naknadno vzel modul PCMCIA Conax, ki pa so mi ga na položnici za november zaračunali + 4,00€ skupaj 32,00€. Ker pa je cena na ceniku Telemach za dodatni modul Conax 2,00€ me zanima ali je cena 4,00€ pravilna ali je pravilna cena 2,00€ za modul (za pojasnilo uporabljam samo 1 Conax modul in 1 Cisco HD sprejemnik).

GSMobil prosil bi te še za komentar na navedeno.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
da, zna bit cam modul vzrok. Ali si ga dobil od telemacha ali ga sam kupil? Pocasno preklapljanje med programi je tipicen indikator.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.638
724
113
toti Maribor
Samo za informacijo. Imam digitalni paket od Telemacha na kartico in zadeva zaenkrat špila. Težave so edino z EPG-jom. Moč signala je 66. Je to dobro ali slabo?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.057
6.713
113
Trenutno deluje tujina obupno, ravno toliko da še ni v celoti padla.

Ni bilo že prejšnji ponedeljek enako?
 

Rasputin

Pripravnik
9. dec 2008
55
0
6
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Trenutno deluje tujina obupno, ravno toliko da še ni v celoti padla.

Ni bilo že prejšnji ponedeljek enako?

Žalostno, a res, spet se to dogaja
frown-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.057
6.713
113
Res je, zgleda nimajo dovolj kapacitet, kot imajo naročnikov in se ob vsakem "overloadu" zadeva poruši.

Škoda, ampak tako deluje večina ponudnikov, prvo stranke, šele potem kapacitete...bodo že potrpeli, si mislijo.
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Reklamirajte račune. Jaz sem novemberskega v celoti in so mi ga stornirali, torej vejo, da ni vse ok. Problem je, ker ste povečini vsi tiho in požrete napake drugih. Telefon v roke in težit, ni druge.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.057
6.713
113
Zakaj bi pa mi morali za nekaj težit, kar bi moralo delovati OK samo po sebi.

Enim se pač ne da jebat s tem in hočejo zadevo takšno, kot se reklamira in plača.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Ravno zaradi tega, ker smo vsi tiho se dogaja to kar se dogaja. Pa ne samo pri Telemachu. Povsod je itso sranje. Ovce smo meeeeee, ki smo tiho in samo kimamo.
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Sej ne rabiš težit, sam pol niti ne pričakuj da bodo kaj popravili. Vse je pokvarljivo in vse se lahko poruši. Res je, da ga telemach zadnje čase sere dlje od normalnega, zato je pa treba to javiti oz reklamirati. Še vedno sem mnenja, da je tudi njim v interesu, da stvar dela in ni nič namerno. Če se noben ne zgane je pač tako kot je. Če bodo prejeli 500 reklamacij na dan, bodo pohiteli.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.057
6.713
113
Čakaj malo..jaz nekaj plačam in pričakujem, da je ok. zakaj bi se moral še ukvarjat naknadno s tem, če sem že v prvoti podpisal pogodbo, kjer je vse jasno napisano.

Če bi se mi to dalo, bi ostal na siolu in pač vsak mesec težil, ter si s tem zbil račun, da bi me prišlo ceneje, kot pri telemachu.

Njim je interesu profit.
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
darjan: Kupiš avto je v garanciji in se ti pokvari. A nisi pričakoval da bo vse ok, ko si pljunil 30k? Zakaj bi se še s tem ukvarjal in ga namesto na servis raje dal v garažo in pozabil nanj? Enako velja za vse zadeve, ki so v garanciji. Ti pač plačuješ tukaj mesečno storitev in ravnotako veljajo neki pogoji, kjer v primeru nedelovanja nekaj ukreneš. Ne razumem, preprosto. V čem smatraš, da bi pri Telemachu kar moralo vse delat? Pri vseh ISPjih so tezave in bodo vedno bile. Včasih bolj včasih manj... so in bodo.
 

lordinho

Pripravnik
3. avg 2007
155
0
16
MB
Ima še kdo zamik zvoka na eurosportu, ker meni zamuja ene 5 s in to že par dni. Pri eurosport 2 pa je včasih slika recimo motokrosa, komentar pa rokometa.

lp
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
q, prvo se pozanimaj, če ti IPTV sploh ugaja - je rahlo drugačen sistem, kot ga ima tvoj kabelski ponudnik ( ni več vgrajenih kanalnikov v TV-ju, omejeno število priklopljenih TV-jev, .... ).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zadnje dni so neke "igre" na Telemach omrežju v Mb. Malo zatika, tudi net je včeraj nagajal itd..

Po moje nimajo dovolj kapacitet.