Telemach!!!

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.078
6.728
113
Vprašanje, ki se nanaša na tole:

Citat:

V času promocijskega obdobja je tako kot storitev, kot tudi najem opreme brezplačen.

Kdaj traja promocijsko obdobje, ker bi res rad preskusil delovanje HD sprejemnika...in če je brezplačen, drugače pa +2 al 4€ mesečno, potem se splača?

Zanima me pa za Prost Vstop paket, kateri bi naj bil brezplačen, prav tako oprema za najem.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.078
6.728
113
Eh, sem zajebal..prost vstop je na voljo vsem, ki imajo klub ali hit paket. Odpade potem.
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik balts pravi:
A se Telemach dobesedno heca zadnje čase? A tole bo po vzoru EPGja?
A nebi bilo normalno, da, ko uradno ponudiš storitev, to ponudiš v celoti oz vsaj v slovenskem jeziku?

Mislim, mene bi bilo sram.
Pa tako dobro vam je šlo na začetku... ne zaspat na lovorikah dobre kakovosti slike...

Mene bi blo tud, če bi take prbiju k ti.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.078
6.728
113
GSMobil...enkrat si omenil, da bi naj telemach dobil od yutuba serverja, da bo delalo hitreje?

Ravnokar gledam en trailer in je obupna hitrost, toliko o tem.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.509
5
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
GSMobil...enkrat si omenil, da bi naj telemach dobil od yutuba serverja, da bo delalo hitreje?

Ravnokar gledam en trailer in je obupna hitrost, toliko o tem.
Serverji se ta teden šele konfigurirajo in nastavljajo, saj še ne delajo
wink-1.gif
.
 

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Še uradno...

GSMobil, a tale VOD se bo dalo uporabljat samo preko vaših oz. ciscotovih sprejemnikov? Kaj pa tisti, ki imamo DVB-C TV sprejemnik s Conax modulom in nimamo enega od teh sprejemnikov, bo to možno?

Ker na št. 15 imam sedaj tale VOD promo kanal, kjer se samo reklame vrtijo, SLO HD ste pa prestavl sedaj iz 15 na 154
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.078
6.728
113
GSMobil: a ste mogoče kaj spreminjali linije v tujino? Namreč v nemčijo je sedaj za 30% slabši ping, kot je bil pred par dnevi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.078
6.728
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
GSMobil: a ste mogoče kaj spreminjali linije v tujino? Namreč v nemčijo je sedaj za 30% slabši ping, kot je bil pred par dnevi.

Ugotovil sem, da je problem pri meni, že do prvega "hopa" je nenormalno visok ping. Možno, da je to posledica snega, kajti pred časom ni bil tako visok, je pa res, da ravno ne preverjam vsak dan.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.078
6.728
113
Pri njih je vse ceneje. Monterju plačajo 50€ na mesec pa bo vse spedenal, material je pa tudi poceni, pa so lahko cene nižje kot pr nas.
 

zlom4808

Zelenc'
5. maj 2010
23
0
1
Me zanima kako dela VOD, ker na gorenjskem ga še nimamo. A je tako kot mora bit, a je primerno Ciscotu. Se že vnaprej zahvaljujem za komentarje.
 
Nazadnje urejeno:

Tians

Zelenc'
30. okt 2010
13
0
1
GSMobil: iz Telemacha so mi sporočili, da pri meni VOD (še) ni možen. Lahko preveriš, če so to korektne informacije? Sem mislil, da če je vse Telemachovo omrežje podatkovno povezano, da potem to ne bi smel biti problem.... Naj bi pa VOD bil možen povsod po novem letu. Imaš kaj informacij, kako se bo dostopnost povečevala?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.509
5
38
Žal je bila odločitev marketinga, da se najprej VOD ponudi v Ljubljani, Mariboru, Kopru. Najbrž tipajo koliko bi se (se bo) to sploh prijelo.