SUZUKI GSX R 600, črne barve - UKRADEN

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
Stric google pravi da se je par dni nazaj kupoval dele za tega suzukija.

"
Pred 4 dnevi – izpušni lonec - obe bočni plastiki (zaželeno črne barve, ni pa nujno...) Kontakt Prodajalec: aljosa19. Pošta: 1000 Ljubljana Telefon: 040 308938 ...
"


Pred 6 dnevi – izpušni lonec (plastike zaželeno črne barve, ni pa nujno...) Kontakt Prodajalec: aljosa19. Pošta: 1000 Ljubljana Telefon: 051 860659. Vsi oglasi ...


Tole meni deluje bolj kot kakšna zavarovalniška finta pa malo reklame na Alter.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Citat:
Uporabnik MOBIKING pravi:
Stric google pravi da se je par dni nazaj kupoval dele za tega suzukija.

"
Pred 4 dnevi – izpušni lonec - obe bočni plastiki (zaželeno črne barve, ni pa nujno...) Kontakt Prodajalec: aljosa19. Pošta: 1000 Ljubljana Telefon: 040 308938 ...
"


Pred 6 dnevi – izpušni lonec (plastike zaželeno črne barve, ni pa nujno...) Kontakt Prodajalec: aljosa19. Pošta: 1000 Ljubljana Telefon: 051 860659. Vsi oglasi ...


Tole meni deluje bolj kot kakšna zavarovalniška finta pa malo reklame na Alter.


Ti pa nisi preveč brihtne sorte ane?

Če bi meni ukradli motor,bi tudi "slucajno" kupoval dele po internetu, v upanju da mi nekdo ponudi kaksen kos, za katerega bom vedel da je pripadal mojemu motorju.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Dokazal najbrs nebos lahko,ce pa bo prodajalc zacel se zapletat v laži, da je lih prodal tak motor,pa se potem izkaže da ga ni imel, ...pa že veš kam pes taco moli.

Skratka,čakamo slike kako je lastnik dobil nazaj svoj motor.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Citat:
Uporabnik MOBIKING pravi:
Stric google pravi da se je par dni nazaj kupoval dele za tega suzukija.

"
Pred 4 dnevi – izpušni lonec - obe bočni plastiki (zaželeno črne barve, ni pa nujno...) Kontakt Prodajalec: aljosa19. Pošta: 1000 Ljubljana Telefon: 040 308938 ...
"


Pred 6 dnevi – izpušni lonec (plastike zaželeno črne barve, ni pa nujno...) Kontakt Prodajalec: aljosa19. Pošta: 1000 Ljubljana Telefon: 051 860659. Vsi oglasi ...


Tole meni deluje bolj kot kakšna zavarovalniška finta pa malo reklame na Alter.


Ti pa nisi preveč brihtne sorte ane?

Če bi meni ukradli motor,bi tudi "slucajno" kupoval dele po internetu, v upanju da mi nekdo ponudi kaksen kos, za katerega bom vedel da je pripadal mojemu motorju.
Vendar se najbrž ne boš predstavljal s svojim pravim imenom. Pa tudi tatovi so malo bolj brihtni in ne bodo naprej prodajali delov še preden so moped rastovorili iz kombija. Sploh pa ne na oglase, ki so objavljeni isti dan ko so ukradli moped.
Čudno vse skupaj.
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
Lost1: Boš imel kar prav vidim da so oglasi za kupovanje obešeni še na druge moto tematske forumume čeprav moraš bit res amater da se ujameš na tako lahko finto...ali pa mogoče....recesija je.....:)

No me prav zanima razplet te zgodbe....

LP
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Jah lej, opcij je veliko, bog ve kaj je bilo res in kaj ne... se pa seveda najdejo neumni tatovi, pomožnosti še na FB objavijo, da prodajajo ukraden motor
grin1.gif


Skratka, pričakujemo slike ane
grin1.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
ksz

prav zanima me kako bi vi ki podhebavate odreagirali na njegovem mestu.
mater ste solidarni. kapo dol...
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Sej tl se ne gre za to, da ga pohebavajo zato, k so mu motor ukradl. Tud jaz bi bil ves penast, pa čeprov moj motor ni med novejšimi in dražjimi
smile-1.gif


Hočem sam to rečt, da se gre tuki za pristop, ki ga ima omenjeni. Ne morš ti javno grozit po forumu kaj mu boš naredu (čeprov se strinjam, da si lopovi zaslužjo kako vzgojno
smile-1.gif
), pa hecna je bila tudi nagrada 100 000€ za informacijo o motorju, ki je vreden okol 8 000€. Ne vem no, jaz bi sigurno malce drugače pristopal.
 

5er

Zelenc'
2. maj 2012
1
0
1
Hm... Sj ne vem, kako naj tole napišm...
Tudi meni je šel motor. In dobil sm se s "pravico". Oz. z nekom, ki se je javu na cifro v prvem postu. Po moje namreč sploh ne gre za eno in isto osebo oz. jih več "dela" na tem. Klicu sem namreč s skrite št. in se mi je javu nekdo ful osorn. In sm prekinu. Ko sm kasneje klicu s svojo št., se je javu nekdo drug, sicer redkobesedn, a korektn. In s tem sm se potem dobu.
Kokrkol; fak, fak, fak - tole ne bo dobr. Za barabe, mislm. Tip, k se je dobu z mano, sploh ni lastnik ampak najet, da najde ta motor. Najdu jih je že neki - a ta pravga Suzukija ni blo med temi. Ve, da so lopovi dobili mesidž, da naj nekje parkirajo motor in ga obvestijo, on pride ponj in zaključi z njimi. A tega ne nardijo. Kot bi ga hotli nalašč zajebavat. On po moje začenja tudi jemat zadevo tko. In ve, kdo so - no ja, vsaj 3 ali 4 od njih. Ve, kje žvijo, vse... In hladn je za popizdit. Noro! Povem vam, če kdo, nam bo ta zrihtu motorje nazaj, če so še kje. Lastnik Suzukija mu je menda tut naroču, da naj sporoči policiji za vsak motor, ki ga najde, tko da "dela" za vse nas. In dejansko je policija zasegla že 3 - dobili pa so klic: motorji so tam in tam. In bli so! To mi je povedu znanec, ki ma dobre veze na policiji.
Kva bo z unimi, k so kradl, če Suzukija kmal ne bo al pa če ni več v enem kosu oz. nepoškodovan, si pa ne upam napovedat. Stvar je res bad, vam rečem - čist filmsko...
 

B81

22. jul 2007
36.323
10.149
113
Qrc, jaz se pa strinjam s takim pristopom. Če lopov ni imel vesti, ko je ukradel moped...
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
sam da jih najdejo
potem jih v klet zapret pol pa potrebne pedre dol spustit...

baje recept iz srbije
 
Nazadnje urejeno:

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Zadnje čase ne kradejo le motorjev. V zadnjega pol leta sem imel toliko opravka s policijo, kot prej 30 let ne.
Oropali so tujca sredi Ljubljane, šel sem pomagat s prevodom na PP Center.
2x so mi z avta ukradli registrske tablice. PP Šiška.
Sestri so na delovnem mestu v trgovini ukradli Samsung Galaxy 2. PP Center.
Na Gregorčičevi so mi zgodaj zvečer ukradli gorsko kolo. Ostala je le ključavnica. PP Center.
V kleti bloka sem našel črno moško torbico z bolgarskimi potnimi listi. Ropar je pobral denar, telefon in kartice (domnevam, ker je bila denarnica prazna, le osebne izkaznice so bile not), ostalo pustil. Pustil je tudi 110 levov
smile-1.gif
Pa sem predal policiji.

Se bojim, da bom zelo narobe reagiral, če koga dobim pri teh lumparijah.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Moji so danes iz zunanje kolesarnice snel 20 eur vredno kolo, ki je bilo zaklenjeno. Sklepam, da so ga odpeljali zaradi lepe črne košarice, ker drugega pojasnila nimam
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 

dejankdr

Zelenc'
5. maj 2012
4
0
1
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Torej res je da so nasli nekaj motorjev, mojega zaenkrat ne, upamo na najboljse, ceprav nimam visokih upov. Pohvala policiji, ki zgleda precej miga v smeri razresitve teh kraj.


Jaz pa mislim, da policija absolutno premalo dela na tem!!! Več kot teden dni je že, kar so zasegli nekaj motorjev iz teh zadnjih tatvin. V tem času sem celo jaz že izvedel, kje oz. komu so jih zasegli. Sicer sem čisti laik, a po moje je 1+1=2. Če je imel mulo ukradene motorje v svoji garaži, jih je verjetno on ukradel, bil vsaj zraven ali pa vsaj (ne)kaj ve o tem, ne?! Kje so skriti ostali, komu je katerega prodal, itd. Sploh, če je že iz preteklosti menda znan po takšnih podvigih. No, policija z njim do danes menda niti govorila še ni?!?! Baje ga ne najdejo oz. ga nikoli ni doma?!?! In medtem se Bog ve kaj dogaja z našimi motorji...
confused-1.gif
Naj pa bi bili menda povečini še vsi v LJ.

Klinc naj gleda vse skupaj!!!
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Na žalost ne vem, kaj dela policija, glede na to da so našli nekaj motorjev upam da zbirajo obvestila in raziskujejo, na žalost pa ne vem kako in kaj, ker tako ali tako ne dobim na telefon nobenega, ki bi mi kaj več o tem povedal. Če si izvedel, kdo stoji za tem pa mi prosim javi, magar na zs kdo naj bi bil za tem.