SUZUKI GSX R 600, črne barve - UKRADEN

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Huda mafija ne krade motorjev. Hudič je to, ker ne smeš javno nič napisat.

Pa nej odprejo še en alter
hysterical-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
point je v tem, da ce je folku dejansko do motorjev potem ne bo pisal neumnosti v stilu "pejte do unga pa ga vprasite kje je motor" ker potem motorja nihce nikoli ne bo nasel. Dolocena opravila in preiskave lahko trajajo. Ker se storilci lahko potuhnejo itd...

Policija dela, najmanj kar oskodovanci potrebujejo je to, da bi zdaj folk po javnih forumih pisal kaj je policiji znano in kaj ne.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
policija dela. Zadnje kar bo pomagalo lastnikom ukradenih motorjev je objavljanje podatkov kaj vse policija ve, koliko storilcev policija pozna itd... To je jasno tudi tistemu "hudo napacnemu cloveku kateremu so ukradli motor" tako da ostalim komentatorjem svetujem da podatke ki jih imate zadrzite zase.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.479
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
policija bere..vsaj tri uniformirance imamo registrirane..enih 50 neregistriranih..pa najmanj 30 v civilkah k firbcajo.

pol je kle še 24jajc.neseri..pa še kak požar pa še kdo.

tko da..kje je zdej problem.

problem je, da samo kenjajo tu po forumi o mopedih, pa grozijo, zgane se pa nihče in čakajo na policijo.
 

dejankdr

Zelenc'
5. maj 2012
4
0
1
Kaj pa vem, kaj je bolje in kaj ne...(?)
Meni se je na začetku prav fino zdelo, ko so bili storilci t.r. ekspresno hitro znani in sem to izvedel preko ZS in kasneje dobil tudi potrditev vsega na policiji. Kar me zdaj bega je to, da na policiji pravijo, da so lopovi dobesedno izginili z obličja zemlje, ker naj bi jih bilo menda na smrt strah. Pri enem motorju so se menda res hudo "zajebali"; kot slišim, gre menda ravno za Suzukija iz te teme (oz. drugega - enakega).
Kar mi ni jasno je to, da če vedo, da jih bo ta motor dobesedno "udaril" po glavi in se zaradi tega na mrtvo skrivajo, zakaj za božjo voljo že ne vrnejo tega motorja oz. kar vseh, ki jih mogoče še skrivajo kje in se poskušajo tako "odkupiti". Saj to bi se pa menda ja dalo, mar ne!? Razen, če motorjev res nimajo več. Potem jih nekako na pol še "razumem", a glede na vnemo nekaterih, ki je razvidna v ZS in kot se "sliši" naokrog, se s tem, da so motorji pač mogoče šli pa-pa, zgodba zagotovo ne bo končala...
Druga možnost pa je, da so res do te mere naivni - da ne rečem kar butasti - da mislijo, da če bodo dovolj dolgo počakali, da se bo prah že nekako polegel in življenje bo šlo lepo naprej. Kot rečeno, upravičenih dvomov za to je precej...
 

hipnotik

Pripravnik
22. mar 2009
567
0
16
ksz
Berem to temo in ves čas imam občutek, da se tu nekdo dela norca iz nas.

Pričakoval bi, da vsak novi user, ki se je tu prijavil in opisal kot žrtev kraje, napiše kateri motor so mu ukradli in zraven prilepi kakšno sliko. Saj je vsem v interesu, da dobijo motor nazaj.

Ker pa ni opisa niti slik zgolj nekakšno natolcevanje kako komunikacija poteka preko zs povsem upravičeno dvomim, da je pod vsemi novimi nicki registrirana ena in ista oseba.
 

hipnotik

Pripravnik
22. mar 2009
567
0
16
Nisem imel v mislih tebe temveč nove uporabnike.
In ravno zaradi tebe, ki si prvi objavil sliko in vse podatke se mi je zdelo, da nekaj manjka v tej temi.

edit:
Poglej zadnjo prijavo uporabnika pravica in 5er 13.05.2012 ob 00:18 in 00:19
minuta razlike.
Zgolj slučajnost ali...
 
Nazadnje urejeno:

dejankdr

Zelenc'
5. maj 2012
4
0
1
"Teorije zarot" gor ali dol - jaz bom kar verjel napisanemu v ZS, če potem to skoraj do črke potrdijo tudi na policiji. In celo med vsem balastom v tej temi je kdo napisal tudi kakšno drobtinico, ki je prišla še kako prav v celi zadevi. Je pa, glede na naravo zadeve, popolnoma jasno, da so se "konkretne" stvari izmenjale preko ZS. Kjer se lahko seveda vsak pridruži; tem bolj, če ima kaj pametnega in predvsem koristnega/uporabnega za napisat. Kaj bo kakšen oškodovanec imel od tega, da sta se dva nicka na forum prijavila minuto narazen in od konstantnih "razmišljanj" o nategih, ipd., pa res ne vem?!
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Meni to ni nič čudno vkolikor je človek veliko "zunaj" po gostilnah in podobno lahko marsikaj izveš. Sploh če imaš veliko takih prijateljev se vse izve kdo je kaj ukradel, vkolikor motor ni šel v tujino seveda.
 

FuThPo

Zelenc'
14. okt 2012
2
0
1
Citat:
Uporabnik softi pravi:
policija bere..vsaj tri uniformirance imamo registrirane..enih 50 neregistriranih..pa najmanj 30 v civilkah k firbcajo.

pol je kle še 24jajc.neseri..pa še kak požar pa še kdo.

tko da..kje je zdej problem.



Policija bere, praviš?!

Potem pa naj prebere tudi tole:

JEBEŠ TAKO POLICIJO IN DRŽAVO, KO POLICIJA, OŠKODOVANCI, POL SOSESKE ZRAVEN IN ŠE ČETRT ALTERJA TOČNO VEDO, KDO JE KRADEL MOTORJE, VSAJ ŠE 5 DRUGIH, PRAV TAKO POZNANIH BARAB VE, KJE JE OZ. KAM JE "ŠEL" KAKŠEN MOTOR, ZGODI PA SE MESECE IN MESECE NE F.....ING NIČ!!!