SUZUKI GSX R 600, črne barve - UKRADEN

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Slovenska policija je smeh. Ukradli so mi tablice, prijavim in zvem kdo je.
Policajček mi pove, da kazenski pregon nima smisla, ker mu ne morejo dokazati, da jih je ukradel, lahko jih je NAŠEL. :D
Tudi, če jih je našel, jih ne sme uporabljati ! Dobro, da vem kako in kaj ko bom našel ključe od Ferrarija.
smile-1.gif


Sicer ne vem ali so tako leni od žretja krofov, pa jim ni za delat ali imajo samo ljudi, ki jih plačujejo, za norca.
smile-1.gif

Sami stopite v akcijo kot v tem primeru, policiji itak ni v interesu očitno, da bi take tipe poiskala.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
kar si napisal ni res. Ce nekdo uporablja tvoje tablice ki so ukradene se ga res ne more preganjat zaradi tatvine, lahko pa se ga zaradi KD zatajitve (do dve leti zapora) saj je uporabljal nekar kar ve da ni njegovo.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.375
2.415
113
Dobro, kje pa je zdaj tvoj point? Pa ga naj g. miličnik ovadi zaradi zatajitve? Mislim da je težava v tem da je rekel da nič ne more in da nima smisla?
smirk-1.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Lej, takole mi je rekel policaj, se ne bom prepiral, torej, da nima smisla preganjati.
Vem pa, da jih je ukradel, saj je eden iz bande, se je zbirala na parkirišču in delala škodo. Policijo sem klical samo zato, da ne bi slučajno tankali z njimi in pobegnili...
Drugače vem, da je bzv sploh klicat...
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Apolo je pravilno odgovoril, je pa res, da se zadeva preganja na predlog, ne po uradni dolžnosti.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
res je tudi da ce nisi lenuh, bos od prijavitelja dobil se predlog za pregon in barabo nabil na papir
smile-1.gif
v glavnem v LJ se folk ki uporablja ukradene tablice kar veselo ovaja tozilstvu. Me kar cudi da ima kdo tako negativno izkusnjo.
 

batine

Zelenc'
6. maj 2012
1
0
1
Citam sve ove stvari i ovaku cu da kazem: sva cast onima, koji ste doznali, ko je krao motore. Sad to zna vec pola Ljubljane. Pa i ja. Mome sinu su dripnuli makinu, koju sam mu ja kupio. I ako je istina, sto cujem, motor su vec raskomadili. I zato me boli kita za policiju i sve i napisem ovdje javno: jebacu vam svima mater koji ste krali, prodavali, kupovali ili komadili motore. Jednog po jednog cemo posetiti ja in neki moji momci. Pedercine male, pa sto to vi mislite, da ste, je li? Neki carovi, a? Picke usrane, kao sto citam, imali ste zlatnu priliku vratiti motore, a sta vi? Jedete govna in sakrivate se po nekim supcinama i mislite, da cete tek tako. E nece, Alaha mi! Zao mi je zbog svih nas, koji smo vjerovatno zauvjek izgubili motore, a kazem vama, jos vise ce da bude zao svim govnarima, koji su bilokako dirali te motore.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Miljon novih userjev kar naenkrat
smile-1.gif
)

Nekdo na veliko vlaga...
Pa saj pravim, nekdo se na veliko norca dela. Kot da bi imel namen ustanoviti detektivsko agencijo za odkrivanje ukraden motorjev. Ti zadovoljni userji, ki so dobili vrnjene motorje, mu pa služijo kot reference.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
No hvala obema, če bi vedel bi šel v to zaradi principa - tace proč od tuje lastnine.
smile-1.gif
 

pravica

Zelenc'
26. apr 2012
9
0
1
Vsi, ki pridete na ta forum na novo in vas kaj zanima o tatvinah motorjev - kar je btw. tudi osnovna tema tukaj - (ali bi radi delili kakšno info.), se oglasite preko ZS, ker tam povečini poteka vsa bistvena komunikacija.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.479
113
Citat:
Uporabnik pravica pravi:
Vsi, ki pridete na ta forum na novo in vas kaj zanima o tatvinah motorjev - kar je btw. tudi osnovna tema tukaj - (ali bi radi delili kakšno info.), se oglasite preko ZS, ker tam povečini poteka vsa bistvena komunikacija.

Kaj še zaj nisi dobo mopeda nazaj?????
confused-1.gif
 

dejankdr

Zelenc'
5. maj 2012
4
0
1
Tudi meni ni jasno: policija definitivno ve za storilce!
Klinc, zdaj že pol Slovenije ve, kdo so storilci, če sodim po tem, kar si pišemo preko ZS. A menda več od tistih 3 motorjev, ki so bili zaseženi enemu izmed storilcev, ni bilo storjeno nič. Bo menda res treba kakšen podatek iz ZS o storilcih napisati javno na forum, pa se bo mogoče kaj premaknilo. Kar mi vliva vsaj še malo upanja je podatek, da je menda res bil najmanj eden od motorjev ukraden hudo napačni osebi, kar bi baje lahko bilo "hudo nerodno" za storilce. Sicer pa me en ku...c briga zanje, za motor se mi gre!
Verjetno pa noben policaj ne bere tega foruma, ker bi jim bilo vsem po vrsti verjetno že malo nerodno ob vsem skupaj. Jaz priznam, da nimam ideje, kako pritisniti na storilce, ki so znani, na način, da ne bo potem meni treba v zapor. In zato resnično upam, da bo kdo od ostalih "oropanih", ki je mogoče bolj domiseln, uspel priti do info., kje so motorji. Z vsakim dnem se bojim, da je namreč manj upanja za to, da so motorji še celi in/ali še uporabni.
 

drmr

Pripravnik
27. feb 2009
379
0
16
dolenska
Ni mi jasno kako ne veste kje so motorji če veste za storilce. Ali se storilci skrivajo da jih ne dobite ali je kakšna druga ovira?Upam da boste vsi dobili nazaj cele motorje.LP
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
policija bere..vsaj tri uniformirance imamo registrirane..enih 50 neregistriranih..pa najmanj 30 v civilkah k firbcajo.

pol je kle še 24jajc.neseri..pa še kak požar pa še kdo.

tko da..kje je zdej problem.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Oni vejo, da veste? In ne jebejo? Pocakat, da mine pol pa grupno mal po ledvickah popraskat! Tolk, da ne vejo kdo, od kod in zakaj! Pa kaksen profil so to, huda mafija, da se jih vsi bojijo al eni paglavci s starimi hondami?
 

B81

22. jul 2007
36.323
10.149
113
Huda mafija ne krade motorjev. Hudič je to, ker ne smeš javno nič napisat.