SUZUKI GSX R 600, črne barve - UKRADEN

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
1  SUZUKI  SERIJA GSXR  LJJD60  JS1CV111100104733  KOVINSKI - ČRNA 24.04.2012


To je tole verjetno?
No upam da tist k ti je dal info vseeno dobi nagrado.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.363
157
63
37
Ko berem tvoje poste, mi na misel pride samo tole...

pulp_fiction_jules_winnfield.jpg


Bad ass mothafucka
tongue-1.gif


Vglavnem, upam da dobiš motor nazaj!
 

pravica

Zelenc'
26. apr 2012
9
0
1
Pbutec, tgrzan:

Ja, najmanj eden iz skupine, ki je meni odpeljala motor, ga.

Drugače pa bo ta tema kmalu zaključena.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik pravica pravi:
Drugače pa bo ta tema kmalu zaključena.
Upam, da boš motor dobil nazaj. Brez da bi skeširal 100 jurčkov.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Bravo, upam da dobiš nazaj motor nepoškodovan. Pravtako tudi vsi ostali, ki so jim bili ukradeni motorji.

Malo za šalo, malo za res, a mormo zdej spremljat črno kroniko?? ČE bojo kje našli kako truplo v jaru?
grin1.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.029
4.020
113
Citat:
Uporabnik pravica pravi:
Pbutec, tgrzan:

Ja, najmanj eden iz skupine, ki je meni odpeljala motor, ga.

Drugače pa bo ta tema kmalu zaključena.

Dober pokeraš!
evil.gif


Verjetno so se ustrašili tvojih neverjetnih in nerazumljivih groženj in bodo sedaj prostovoljno sestavili vse ukradene motorje nazaj in jih vrnili lastnikom, zraven vsakemu naredili še brezplačni servis in dolili becina do vrha, poliranje plastike je tudi gratis ... not!

Sicer taktika je dobra in bi mogoče delovala proti 15 letnim mulcem, proti profi organizirani družbi ki ima za sabo malce več kilometrine pa dvomim da bo to uspelo.

Enako, glede na profesionalno ogrganiziranost skupine je malo verjetno da bo motor sploh še kdaj na naših cestah, vsaj ne v taki obliki da bi ga lastnik ali pa policija spoznala. Verjetno je "spremenil obliko" in državo še isto noč kot so ga ukradli.

Seveda obstaja opcija da za vsem stoji malcomX, ki pod krinko igranja klavirja krade motorje, zato da bo konec maja lahko naredil alter moto return party! Bojda bodo hude hostese, kotejli zastonj itd.. Aja ups, sory ker sem izdal zaupne informacije od svojega zaupnega vira.

Sicer pa nobenemu ne želim slabega, upam da se usresniči vrnitev pa da bodo motorji prišli nazaj in pa da bodo tatovi dobili po zakonu svoje.
 

pravica

Zelenc'
26. apr 2012
9
0
1
Ti kar nabijaj.

Trije motorji od štirih iz naše garaže so najdeni! V brezhibnem stanju! Imena in priimki tatov so znani!
 

B81

22. jul 2007
36.323
10.149
113
Top shit tema je tole
grin1.gif


Če je vse tole res, gre za pravico in moralo. Morda so se spravili na napačnega, verjetno tudi vedo, od koga je tale suzuki in so pomislili, da bi bilo bolj zdravo moped vrnit.

Sicer pa bi bilo tole temo bolje zaklenit ali dat v kak tisti forum, ko ga vidi le par "tipov" tule, ker sicer bo na 24 ur pred koncem dneva.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik pravica pravi:
Ti kar nabijaj.

Trije motorji od štirih iz naše garaže so najdeni! V brezhibnem stanju! Imena in priimki tatov so znani!

Daj objavi imena. Ali kaj je tako srivnostnega? Cesa se bojis? Meni izgleda vse skupaj eno veliko nakladanje.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.029
4.020
113
Citat:
Uporabnik pravica pravi:
Ti kar nabijaj.

Trije motorji od štirih iz naše garaže so najdeni! V brezhibnem stanju! Imena in priimki tatov so znani!

Domnevam da po tvoji zaslugi?

A ti si že dobil nazaj svojega, 5 let starega, vsaj 1x zvrnjenga in 8k EUR vrednega vranca?
grin1.gif


Kot rečeno, če je policija naredila svoje in razbila organizirano združbo (ki bere alter) potem super, ne paše pa v ta tvoj konekst tale tema o nagradi, grožnjah, lastnih informacijah ki jih lahko pozabiš (BTW veš da te to dela sokrivega?!) ipd.

Pa sporoči ko dobiš motor nazaj in povej celo zgodbo!
zmaga.gif
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Pa upam, da zrihtaš tut Guinnessovo Hornetko in v drugi temi omenjenega Ducatija
wink-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Torej res je da so nasli nekaj motorjev, mojega zaenkrat ne, upamo na najboljse, ceprav nimam visokih upov. Pohvala policiji, ki zgleda precej miga v smeri razresitve teh kraj.