SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.619
6.342
113
Zdaj pa samo, o čem mi to:

Tole se zdaj svaljka na vrhu foruma. Skače mi v ksiht, ker mi je bil mercedes svoj čas zelo všeč. To si šel res tja pogledat kako pa kaj. In zdaj tole... In ne mi zdaj o osvetljenih tipkah, ki itak morajo biti, ker sploh tipke niso več, ampak touch. Če je tole kao ta top shit varianta, sigurno osnovna bolje izgleda... Če pa vi zdaj o osnovah kot so tipke vidne pa tak, pol pa tudi lahko nehamo, ker to ima pa res najbrž že vsak dons...

Kar se pa vidnosti v bajti tiče... Najboljs je imeti velike šipe. A zdaj bi radi povedali, da aliexpress ledice tekmujejo z soncem pa luno z zvezdami? Žal pa to res ni neki novega in revolucionarnega.
 
Nazadnje urejeno:
Poznam osebo, ki si je na Golf7 naredila cel cirkus s temi ledicami. On si je zaželel cel cirkus, MTL mu je pa to tudi naredil.
Je pa klasičen golf fahrer. Zalublen v svojga golfa, not woofer, da samo tuc tuc špila fejst z nizko kvaliteto zvoka, ringišpil lučke, opreme not pa skoraj nič. :)


a to vrti čudežna polja, pa lepi daso? Al je morda bolj modrijan pa jože potrebuješ style?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.476
113
Cene v konfiguratorjih samo pri VAG grupi zgleda ne štimajo. So še večji šalabajzerji kot pri Renaultu, kjer je konfigurator kot je treba.

Saj največji problem je to za vse druge na forumu ko te moramo poslušat kakšne cene imajo v konfiguratorju, čeprav vsi vemo, da nimajo ničesar skupnega z resnico.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.540
1.007
113
jaz pojma nimam kakšna je (bila) cena po konfiguratorju

to za ostale znamke še najbolj vejo ljubitelji toyot

Boli nas tuki za to. Drugi ste pametni k 100 matr za vse, kar mate in nimate, sam kot se kasnej vid, vecina voz neka jetra pa fovsarijo zganja, ceravno tocno to drugim ocita. Najbrz gre za uno: napadjenajboljsaobramba.press al kej podobnga... ne vem. Smesni so v glavnem.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Saj največji problem je to za vse druge na forumu ko te moramo poslušat kakšne cene imajo v konfiguratorju, čeprav vsi vemo, da nimajo ničesar skupnega z resnico.

Tukaj si samo zavarovalnice mastijo brke. In temu bi mogli narest res konec. Res ne morejo biti cene kar nekje tam v visavah, ki nimajo s placano ceno nobene veze. Ce si cisto tiho, ti bodo dali popust in realne cene po konfiguratorju ne placa nihce.
Tiste cene so iz riti potegnjene in kar nekaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.476
113
Saj si na koncu kupil boljši in cenejši avto, tako da zmaga zate v vsakem primeru. Bolje bi bilo samo še, če bi kupil toyoto :evil:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Problem je, ker zavarovanje placas po tisti polni iz konfiguratorja, brez popusta in iz riti potegnjeno ceno.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.476
113
Tukaj si samo zavarovalnice mastijo brke. In temu bi mogli narest res konec. Res ne morejo biti cene kar nekje tam v visavah, ki nimajo s placano ceno nobene veze. Ce si cisto tiho, ti bodo dali popust in realne cene po konfiguratorju ne placa nihce.
Tiste cene so iz riti potegnjene in kar nekaj.

Samo je zanimivo, da cene kaska ne naraščajo ravno linearno s ceno avtomobilov. Tako, da čedalje težje razumem vso logiko. Še najbolj nasrkajo lastniki "poceni" citroenov pa oplov.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.095
2.539
113
Tukaj si samo zavarovalnice mastijo brke. In temu bi mogli narest res konec. Res ne morejo biti cene kar nekje tam v visavah, ki nimajo s placano ceno nobene veze. Ce si cisto tiho, ti bodo dali popust in realne cene po konfiguratorju ne placa nihce.
Tiste cene so iz riti potegnjene in kar nekaj.
In druga izbira je....?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Realna cena, za kolikor se prodajo avti in basta. Dober dan...dobim kaj popusta? Ne, ker so cene fiksne. Kaj v trgovini kaj dilamo cene se dol? Ne. Ker so cene fiksne. Pogledas tak in tak avto po netu..cena je 20.000 in to je to...in zavarovanje placas na 20.000 in ne na 30.000, kolikor je super nabita cena.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.924
9.584
113
Sicer crkuješ od vročine, ostalo je pa boljše :). Javi nam, če bo še kaj odpadlo ;).
Realna cena, za kolikor se prodajo avti in basta. Dober dan...dobim kaj popusta? Ne, ker so cene fiksne. Kaj v trgovini kaj dilamo cene se dol? Ne. Ker so cene fiksne. Pogledas tak in tak avto po netu..cena je 20.000 in to je to...in zavarovanje placas na 20.000 in ne na 30.000, kolikor je super nabita cena.
V Ameriki že imaš kup trgovcev (Carmax, itd.), ki točno na temu gradijo prodajo (no hagle price, advertised=final price), bo to tudi k nam slej ko prej prišlo, žal pa to ne pomaga pri kasku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.418
2.166
113
Zanimiv tale forum.
Več ali manj sami moški na forumu
Ko je tema o ženskah ni nekega interesa.
Ko se debatira kateri avto je boljši pa v par dneh 7 strani.
In na koncu vsak opeva svoja preplačana jajca