SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

sad

Guru
24. avg 2007
20.924
9.584
113
Glede tekocih zadnjih ledic....amm, kje je fora, da zadaj tecejo, spredaj pa utripajo?
A na tem svetu res ni vec nic logicnega oz. normalnega? Ce das, da zadaj tece, naj se spredaj...al kaj? Pa zadnje luci EU frajerji se vedno zagovarjajo, da so ugasnjene...jih nic ne premakne... :bonk:
Po tem poznavalec takoj ve ali ima pred seboj oskubljeno verzijo avta ali pa naloadano. Boljše (beri dražje) luči kot imaš, več svetlobnih teles je tekočih. Sploh premijci znajo to zelo dobro zaračunat, raja pa doživlja orgazme ob tem.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.619
6.342
113
A to je še "in"? Tega manj vidim, sem mislila, da je koncno že passe. Na audijih, se mi zdi...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.924
9.584
113
A to je še "in"? Tega manj vidim, sem mislila, da je koncno že passe. Na audijih, se mi zdi...
???
To prej ni bilo nikoli in, za rajo je bilo to le preseravanje tajkunčičev v premijcih.
Sedaj, ko so tudi Pugiji in Yote to dobili, sedaj je pa to res top zadeva, najboljše za na kruh namazat.
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.619
6.342
113
Pa ne vem... Par let nazaj je imel vsak audi to grozoto, vag grupa nasploh, pri drugih nisem porajtala. Zdaj pa manj tega vidim. Ravno zadnjič premišljevala, ko sem za kolegico v a6 vozila, pa ma tele zmigavce, da hvala bogu je tega manj zdaj.

A zdaj pa pravite, da ne le da ni šlo ven ampak bo ta ceneni lajtšov vsesplosen? :jok:
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.012
1.232
113
42
Mene pa ne motijo te tekoče ledice tok. Bolj mi je grdo to ka mora luč ugasnit ka se zmigovec pokaže pa te še nazaj prižge. Grdo in moteče
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.509
842
113
Sam pogrešam, da bi se smerni žarek, ko pride do konca, vsaj malo odbil, ali pa razpočil.
Sicer pa so Audijevci odkrili smernike. Če še na BMWje to namestijo, gre za čisto zmago.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fe3 in novaa

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.095
2.539
113
In koliko več dobiš za rabljen avto, ki je naloudan z opremo mimo paketa?
Kaj je izbrano pri odpiratelju teme?
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Jaz ko sem to prvič videl na audiju, sem mislil, da je nekaj pokvarjeno oz. da je zanič narejeno. Ampak ne, so me na alterju podučili, da je to oh in sploh fancy in uporabno.

Se pa prodajajo celo moduli za neposvečena vozila :)
Poznam osebo, ki si je na Golf7 naredila cel cirkus s temi ledicami. On si je zaželel cel cirkus, MTL mu je pa to tudi naredil.
Je pa klasičen golf fahrer. Zalublen v svojga golfa, not woofer, da samo tuc tuc špila fejst z nizko kvaliteto zvoka, ringišpil lučke, opreme not pa skoraj nič. :)
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.476
113
Aja golfaši so čisto drugačni od toyotašev, kar se tiče zaljubljenosti v svoje vozilo.

Odkar sem bral članek, da se pri applovih uporabnikih v možganih dogajajo podobni procesi kot pri vernikih, mi je vse jasno. Ne gre za zaljubljenost ampak za religijo. Zatoi pa ni nobene možnosti za racionalen pogovor.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.924
9.584
113
Pa ne vem... Par let nazaj je imel vsak audi to grozoto, vag grupa nasploh, pri drugih nisem porajtala. Zdaj pa manj tega vidim. Ravno zadnjič premišljevala, ko sem za kolegico v a6 vozila, pa ma tele zmigavce, da hvala bogu je tega manj zdaj.

A zdaj pa pravite, da ne le da ni šlo ven ampak bo ta ceneni lajtšov vsesplosen? :jok:
Sedaj ali ti potrebuješ očala ali pa je zavist nehala delat, ker sedaj imajo ta ''lajtšov'' že tudi malčki in ne samo premijci. Je tega vedno več, ne pa vedno manj ;).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.619
6.342
113
čemu sem fouš zdaj spet? zadeva je cenena in kičasta. če komu, se pritiče plebejskim avtomobilom. vkup z ledicam raznoraznih barv v kabini.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Aja golfaši so čisto drugačni od toyotašev, kar se tiče zaljubljenosti v svoje vozilo.

Odkar sem bral članek, da se pri applovih uporabnikih v možganih dogajajo podobni procesi kot pri vernikih, mi je vse jasno. Ne gre za zaljubljenost ampak za religijo. Zatoi pa ni nobene možnosti za racionalen pogovor.
Jaz vedno navajam le dejstva. Če se sliši pristransko pa je najbrž zato, ker je drug avto, ki ga imam ali pa sem imel toliko slabši glede na moj namen uporabe in pričakovanja.
Pravi verniki toyot (in drugih znamk) ostanejo pri isti znamki in gredo kupovat kakšne druge. Se ti ne zdi? :) Sicer pa poglej kdo organizira worthersee srečanja in onanira tam zraven... koliko takih srečanj poznaš s toyotami v evropi? :)
Morali bi imeti tudi kakšno statisko pranja avtov. Sem prepričan, da golfaši kar izstopajo. :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Predlagam nakup Renault Kadjar. Dobro opremljen je lih tam 30k €.
Da bomo nazaj on topic.