SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.476
113
saj zato pa greš v salon in se pustiš presenetit.

jaz sem odkartal 8 jurjev manj kot so bili podobni na avto.netu (30 namesto 38)
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.814
-1.092
113
145 km SZ od Opatije
čemu sem fouš zdaj spet? zadeva je cenena in kičasta. če komu, se pritiče plebejskim avtomobilom. vkup z ledicam raznoraznih barv v kabini.

Če se tebi zdi, da je zadeva cenena in kičasta, OK. Imam oboje, ambientalno notranjost & dinamične smernike, pa nič od tega ne izgleda ceneno. Mogoče pri Francozih to izgleda bolj kičasto, s tem se pa strinjam, ja ... :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.476
113
Samo resno, zakaj bi bilo izbiranje barv in pa osvetlitev pod nogami kakorkoli fancy?

Meni je preprosto moteče. Prvo kar sem naredil nastavil na belo barvo in ugasnil osvetlitev pod nogami. V vratih žal ne morem ampak res minimalno sveti da ni moteče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.619
6.342
113
kot rečeno, na francozu tega še nisem zasledila, bo pa prav gotovo efekt tam tudi tak, drugače ne more biti. Se mu pa bolj pritiče, to pa definitivno. Po bajtah imate tudi te led trakove vsepovsod? RGB, ki jih upravljate preko telefona? Z ustreznim pricetagom, seveda, aliexpress ne nateguje s cenami. Zadeva gre vkup telimi nikdar dovolj velikimi tablicami, gumbi gredo pa ven. Višek tehnologije, k neda? samo gor obesiš ceno par sto evrov, pa letijo vsi ko muhe na gnoj. in izgleda NORO DOBRO!!!
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.132
10.502
113
Ambietalna osvetlitev je bomba, dokler je res samo ambietalna, pomeni svetlost na minimum. In to je to. Če maš pa rad ringl špil pa kakor komu paše. Je pa res, da tisti ki tega nimajo še jočejo pa se usajajo da je to kič. Doma pa kup ledic pa traki nalepljeni okol glave ker je kul. Dvoličnost hinavska.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jabe A nimaš ti Citroena? Sigurno imaš osvetlitev nog (zakaj bi to sploh rabil? Da vidiš če jih še imaš?) in predala v vrath? Ker to ima moj 11 let star, pa XM je to imel že pred 20 leti.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Baje, da bodo proizvajalci kmalu zaceli osvetljevat podvozja..F&F style... :valjamse:
Hecam se.. :evil:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.619
6.342
113
Ambietalna osvetlitev je bomba, dokler je res samo ambietalna, pomeni svetlost na minimum. In to je to. Če maš pa rad ringl špil pa kakor komu paše. Je pa res, da tisti ki tega nimajo še jočejo pa se usajajo da je to kič. Doma pa kup ledic pa traki nalepljeni okol glave ker je kul. Dvoličnost hinavska.

imam ene 3m led traku v celi bajti. v omari v vetrolovu, drugod nima kaj iskat. to je tudi namen lampe v predalu avta - da se vidi, kaj je notri. prav tako na vratih, kje je kaj za prijeti itd itn. in tukaj naj bi se pokazal smisel za estetiko. to lahko različno lično oblikuješ, enim bolje rata enim manj. biti samo praktičen ali pa samo nakičen je simpl, združiti tole oboje skupaj pa povsem drug štos. Kar se res vidi tudi po bajtah, sploh ker kot rečeno, v tem primeru je pricetag zadevi primeren. In nekako razumem tudi proizvajalce - kaj se matrati, če samo par metrov tega potegneš, daš tablo na sredo, pa so vsi preč. Poceni za zamislit in in za izvesti, fertik... ne vem več, kateri rang avta je treba zdaj že gledati, da se porajta, da je nekdo nekaj na dizajn dal...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.619
6.342
113
to je itak sploh brez veze. avto ravno na trg pride pa je popusta 12% na konfigurator. Zdele gledam je po konfiguratorju še jurja dražje, plačat je pa treba najbrž manj, kot sem jaz, skoraj ta prvi dan, ko je ven prišel.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.476
113
jaz pojma nimam kakšna je (bila) cena po konfiguratorju

to za ostale znamke še najbolj vejo ljubitelji toyot
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.814
-1.092
113
145 km SZ od Opatije
Samo resno, zakaj bi bilo izbiranje barv in pa osvetlitev pod nogami kakorkoli fancy?

Meni je preprosto moteče. Prvo kar sem naredil nastavil na belo barvo in ugasnil osvetlitev pod nogami. V vratih žal ne morem ampak res minimalno sveti da ni moteče.

Glej, mnogi še živijo v časih starih music stolpov, ko so nekatere firme imele pošlihtane vse tiste lučke (npr Aiwa), pol pa tistih, korejskih, ko so ti vse te lučke (ki jih je blo nebroj) butale v glavo, da še muzke nisi mogel poslušat, je bil cel lajtšov.

Recimo pri mojem vozilu (ne tako zelo visokega razreda :evil: ) je ta osvetlitev zelo "nežna" in prav nič ne moti med vožnjo. Je pa silno priročna, ker vse v avtu najdem v izi, brez da bi moral prižigat žarnice "na stropu" (ki so BTW tudi LED ;))
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.476
113
Saj pri meni je tudi nežno (ne razumem sicer zakaj možnost izbiranja barv in zakaj bi kdo hotel recimo plavo)

Moti me pa osvetlitev okrog nog, wtf? Ponoči me to dobesedno ubija. Jaz hočem temo.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Cene v konfiguratorjih samo pri VAG grupi zgleda ne štimajo. So še večji šalabajzerji kot pri Renaultu, kjer je konfigurator kot je treba.