Styling Hunters

luka51

Guru
16. avg 2007
14.323
5.609
113
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
LOL

"avto je športnega videza, ...."

.

to je res treba povdarit. ker ponavadi slik v oglasu ne gledamo
smile-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
hysterical-1.gif


Če dela sranje ni važno kaj piše gor. Takih sfaljenih izdelkov je na tone a pol je tud Carzone dobr aroba ker je znamka.
hysterical-1.gif


En dober primer:



Ubistvu je še toliko bolj žalostno, da folk kup od ABTja dražjo še vedno nagravžno robo samo fit je boljši.
stupid-1.gif
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
NISEM rekla da mi je ABT všeč, je pa znan in priznan in ne hodi potem v druge skrajnosti. Res pretiravaš model.

Ta bi bil pa zate, k si bolj kmet po duši.
 

RS6

Zelenc'
7. feb 2010
14
0
1
Da smo si na jasnem, tisti audi a4 wanabee ABT je samo ABT look.. Motor ni predelan
smile-1.gif

Danes je v cityparku dobila ena honda listek..
In pa slikali še tega





Ups..
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.323
5.609
113
ko bi vsaj križal stvari ki so v prekršku.
lack of an exaust.... kolk vidim ga ma
dual exaus on 4cyl... jaz vidim samo enega
self-aplied tint...o tem nemorem
cut springs kako to veš? si ležal po davtom?
excessive turn signal indicator. jaz ne vidim nobenega
 

RS6

Zelenc'
7. feb 2010
14
0
1
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
ko bi vsaj križal stvari ki so v prekršku.
lack of an exaust.... kolk vidim ga ma
dual exaus on 4cyl... jaz vidim samo enega
self-aplied tint...o tem nemorem
cut springs kako to veš? si ležal po davtom?
excessive turn signal indicator. jaz ne vidim nobenega

Jaz sem videl te zadeve šele kasneje, da so narobe obkljukane.. Nisem jaz izpolnjeval
wink-1.gif

Sicer pa če ne hitimo je ponavadi napisano priblizno toliko stvari, katere so na avtu
wink-1.gif
 

lager

Pripravnik
3. dec 2008
383
1
16
Citat:
Uporabnik Maci pravi:
NISEM rekla da mi je ABT všeč, je pa znan in priznan in ne hodi potem v druge skrajnosti. Res pretiravaš model.

Ta bi bil pa zate, k si bolj kmet po duši.

Kdo se je pa v temi od integre oglašal in se norca delal ( poliester party ). Pač je mugen priznan in tudi ti hodiš v skrajnosti. Pa da smo si takoj na jasnem, nisem pristaš nobene znamke, ker me pri vsaki nekaj zamika.. najlažje se je ene znamke držat in pluvat čez ostale, brez da bi sploh kaj drugega kdaj vozila.. zaradi takih kot si ti in poznam še par takih se mi znamka BMW zagnusi. Važno da so ORIGINAL pragovi in podaljški na tvoji E30 lepi, vsi ostali podaljški pa čeprav original ali od priznanih firm na drugih avtih pa rižarska plastika. Pa me boli k**** koliko si tehnično razgledana, pa avtomobilistično, pa bit avtomobilistično razgledana ne pomeni tega da znaš povedat ime in znamko vsakega avta ki pripelje mimo lokala v katerem piješ kavo.
Je pa tudi zanimiv efekt kako se je folk pripravljen pobit zaradi 1 tone jekla, plastike in gume ki te v principu prevaža iz točke A do točke B.
stupid-1.gif
In seveda ker si ženska se je treba še bolj metat ven, da te opazijo.. Pa tvoja opazka, glede kmeta.. torej zate so vsi ki vozijo A4, kmetje? Prosim utemelji mi to. Pa prosim utemelji mi še točno kako prepoznaš kakšen je voznik po avtomobilu ki ga vozi. Za rižarje še razumem, ostalo pa ???? Res, ne najdeš zlepa ženske da bi se tako spoznala na avtomobile, samo da pa si zraven še tako socialno nerazgledana, pa si nisem mislil.. verjetno si ena tistih ki misli da avto oz. obleka naredi človeka..