Styling Hunters

ricecop

Zelenc'
7. feb 2010
5
0
1
Ah slabo spremnjate sceno... Tale oranžna Honda je gotovo kakšna LeMans verzija... Ali pa le nova generacija, ki bo nadomestila Unimoge, ko bo treba plužiti...
smile-1.gif
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
@ll

Enkrat, ko spet ne bom mogu spat, si bom prov vzel cajt, pa izbrskal na avto netu, kolk folka ne zna napisat homuogolacija!
evil.gif
 

lager

Pripravnik
3. dec 2008
383
1
16
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
@ll

Enkrat, ko spet ne bom mogu spat, si bom prov vzel cajt, pa izbrskal na avto netu, kolk folka ne zna napisat homuogolacija!
evil.gif

Misliš homuovulacija.
bonk.gif
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
LOL

"avto je športnega videza, ...."

Kako je lahko Accent športnega videza???
confused-1.gif


Drugače pa, a je bil včeraj slučajno kakšen Honda plug meet kje v okolici Kranja?

Sem se peljal iz KR v Šk. Loko in nazaj in sem vmes sigurno srečal vsaj ene 5-6 "športno" predelanih Hond s spojlerji do tal in wingi do neba pa še par drugih podobnih cvetk vmes.
 
Nazadnje urejeno:

basix

Pripravnik
21. dec 2009
102
0
16
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
LOL

"avto je športnega videza, ...."

Kako je lahko Accent športnega videza???
confused-1.gif


Drugače pa, a je bil včeraj slučajno kakšen Honda plug meet kje v okolici Kranja?

Sem se peljal iz KR v Šk. Loko in nazaj in sem vmes sigurno srečal vsaj ene 5-6 "športno" predelanih Hond s spojlerji do tal in wingi do neba pa še par drugih podobnih cvetk vmes.

mogoče so se pa odločli da bodo oni splužli este če se že cestno podjetje ni spravlo k temu
grims-1.gif
 

ricecop

Zelenc'
7. feb 2010
5
0
1
Citat:
Drugače pa, a je bil včeraj slučajno kakšen Honda plug meet kje v okolici Kranja?

Ponavadi najdeš kakšnega pred Tuš planetom. Parkrat je bil tam že tisti opevani A6 full chrome gipsy edition.
smile-1.gif


Drugače grem pa jutri en krog po CityPark garaži. Mogoče najdem kaj zanimivega...
smile-1.gif


Ja, vi iz Honda foruma! Tistega ki najdem, dobi listek.