Styling Hunters

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
Citat:
Uporabnik RS6 pravi:
Zakaj bi ti jaz razlagal? Saj verjetno veš.. Med to Hondo črno belo in Corso črno/belo je velka razlika..
MEdtem, ko ima corsa dokaj normalen glas in da avto ima notranjost, se civica sliš od koloseja pa do tržaške, notranjost je pa pleh, volan in sedež..

Za zelenega Civica sem zamenjal sprednji odbijač in če je normalen kul... Beločrna civic je pa še vedno rice..

torej po tem takem če je avto oskubljen in glasen je riž? spet ena huda in nelogična razčlaga. torej vsi dirkalniki so riž, ker so glasni in ker majo pobrano odvečno plastiko znotraj avta?

btw pri zeleni je odbijač serijski, tako da ne vem o čem govoriš?!? to je serijski angležki civic 1,8vti.
 

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
Citat:
Uporabnik GFors pravi:
hysterical-1.gif
lepo si napisal g4s
wink-1.gif


jst pravim tako. objavi riž, ki je res tak riž da te nasmeji, ne pa da tu limaš slikce serijskih hond in čakaš folk da se bo smejal temu kak riž je.
stupid-1.gif
 

RS6

Zelenc'
7. feb 2010
14
0
1
Kot sem pa tudi omenil že par postov nazaj.. Jaz tega že nekaj časa ne delam več, ker ni več časa.. Brezveze vse skupaj. Pripopal sem samo nekaj slik iz kompa in to je to
wink-1.gif
 

ricecop

Zelenc'
7. feb 2010
5
0
1
Tako povem, zdaj ko sem prišel do časa da kaj napišem...
smile-1.gif


Hondaši so ena posebna klasa. Važno da je avto čim glasnejši (tudi če nima dodatkih hp zaradi tega), ta je nuja vsake Honde. Ma ga norca slišiš na 2km kot bi šel min. 340km/h, na koncu pa vidiš, da se matra pridet do omejitve v naselju (50km/h). Drugo so doma porezani fedri, bad look (po možnosti iz tesa traka), nalepke, ki ponavadi nimajo veze z avtom oziroma motorjem (1.8 4Motion, Type R z 1.4 mašino, V12 na Yarisu, Racing povsod, neke čudne pismenke... Sratka ne morem si pomagati oz. se začnem smejati. Dodajanje karbona in nek lightweight oz. Superleggera style na 90hp Civicu... Mislim malo manj pojejte za zajtrk in bo bolj šlo. Najboljši so pa wingi. Ja! Na FWD res pomaga, da se ti pri 140km/h vse trese in greš po gliser. :D

Drugače pa Hondaši: "Takih avtov, ko jih Vi vozite in mislite da ste bog in batina na cesti, še v vrtcu ne rišejo.
 

ricecop

Zelenc'
7. feb 2010
5
0
1
@ GFors: Veš zakaj nimava trenutno nobene? Ker nimava Honde! XD Hec, se bo še za njih čas našel.
wink-1.gif


V letih ko smo se borili za svobodo,
japonci z avti so krojili modo.
Davnega leta 92,
opevana honda ugledala je svet.

stari civic, barva svetlo siva
ročni pomik oken,
španska vas je klima.

V dolgih letih avtomobilskega razvoja,
hondaši postali so klasa svoja.
Predelali so hondo, polnoletno kripo.
vse kar se je dalo,
iz avta tip je spipo.

Avto je spustil, šajbe zatemnil.
Da je bol zaj****, felne pritrdil.
prečrtal počitnice je prmomajske,
za ta denar dobi že "enđelajske"

Namesto poletja na plaži in na morju,
menjaval je tipo tesnila na motorju.
Avto je star, servisi pa dragi,
raje vloži v avto, okrog pa hodi nagi.

Iz denarnice še zadnji cent je stisnil,
ko si je šmrkavec "bad-look" omislil.
Na takem car-u to je treba met,
na cesti in na hofu pritegneš s tem pogled.

Frače iz serša na civica so nore.
pri 15 letih njen si že amore.
Če civica imaš, in po mestu krožiš.
tako fračo v hipu ti položiš.

avto se sveti, kot "štemajzl" se trese,
na tuning bo treba, drugač je brezveze.
Tam te čakajo, daj, vun se meči.
Vsi so tvoji - enakomisleči.

Na car-wash ne smeš,
se rje bojiš, poišči si plac,
da burn-out narediš.

Pozornost bo tvoja, to je nedvomno.
Naredi tak show,
da folk si bo zapomno.

Poberi par idej, kaj lahko še sprožiš,
kam lahko še ostalih 12 čukov vložiš.
Seveda ne pozabi na človeško nevednost,
avto zavaruj takoj na novo vrednost.
 

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
tale poševna honda ima pa očitno hondin motor:



še en "bmw":


mlati šofer? ja!
hysterical-1.gif



tale kia sephia je pa kr 1,8T ... aja drugače pa avto od krimičev:


tudi enoprostorc je lahko riž:


bmw z nalepko fantek ki žčije na bmw znak
stupid-1.gif
:

 

RS6

Zelenc'
7. feb 2010
14
0
1
Sedaj pa ti meni povej, kaj vidiš na original bmw 316i e36 compact rižotarskega? Kaj je na Seat Toledo rižotarskega?
Kaj je na škodi rižotarskega, kaj je na enoprostorcu riž? Saj nima nikakvega bodykita.. , hjundaji imajo 16valve dohc motor.. To tudi neveš
smile-1.gif
?
Tako, da naslednic se ti raje prvo sam sebe uprašaj kaj je riž in kasneje teži nam
wink-1.gif

To spada pod smešne slike.. Ali pa še to ne..
 

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
sam si res malo čudn ane? kaj ti ne vidiš na bmw-ju nalepko?..... no skratkla brezveze. meni vsaj civici s serijskim izgledom niso riž. to sm ti hotel povedat, pa očitno nisi dojel. zdj pa nehaj drekat pa limaj svoj riž (serijske avte ki ti zgledajo čudni).
 

RS6

Zelenc'
7. feb 2010
14
0
1
Lej.. Jaz sem ti 2x napisal, da pač meni tist odbijač ni zgledal original!
Kolikokrat?
Ti si zalepil 4 ali 5 originalnih avtov gor.. Ja in če je nalepka na bmwju? Misliš da sem slep ali kaj.. Tale nalepka ni niti malo riž... ???
 

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
glej preveč si prizadet a razumeš? meni se sam s sabo al pa s tem tvojim riž policajem
stupid-1.gif
nimam več volje ti razlagat.....
 
Nazadnje urejeno:

RS6

Zelenc'
7. feb 2010
14
0
1
Heh.. Ti meni sploh nisi nič razlagal kaj je rice.. Samo nekaj si v prazno nabijal..
Pa saj brezveze.. Teško se je z zidom pogovarjat
smile-1.gif

Prizadet si pa ti
wink-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.003
1.227
113
42
Nezemljan sori sam men je črno pofarban gepek riž...takod a una honda definitivno spada sm...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Jeez, kaj smo zdaj dobili to za ene novince, ko se že v prvih petih postih skregajo s vsemi in sami s sabo
bonk.gif


In če ima Škoda BMW znak in če ima enoprostorec srebrne špar lajstne, spada to v to temo. Če smo 162 strani tega nalimali, bomo pa še kakšno stran.
 

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Jeez, kaj smo zdaj dobili to za ene novince, ko se že v prvih petih postih skregajo s vsemi in sami s sabo
bonk.gif


In če ima Škoda BMW znak in če ima enoprostorec srebrne špar lajstne, spada to v to temo. Če smo 162 strani tega nalimali, bomo pa še kakšno stran.

hja jst sm samo hotel obrazlago zakaj je zanj riž oni serijski civic (oni zeleni), ter zakaj je avto, ki je črn po sredin ter ima pobrano stran vso plastiko v notranjosti, ter pač glasen izpuh.

drugače pa sem si pregledal temo in po ostalih slikah sodeč so mislim da vse moje slikice primerne za v to temo.....
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Točno to babo sem zadnjič videl v BTC-ju, ko je vijugala počez čez ležeče policaje, da ne bi pluga strgala z avta
smile-1.gif