Styling Hunters

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Citat:
Uporabnik lager pravi:
Citat:
Uporabnik Maci pravi:
NISEM rekla da mi je ABT všeč, je pa znan in priznan in ne hodi potem v druge skrajnosti. Res pretiravaš model.

Ta bi bil pa zate, k si bolj kmet po duši.

Kdo se je pa v temi od integre oglašal in se norca delal ( poliester party ). Pač je mugen priznan in tudi ti hodiš v skrajnosti. Pa da smo si takoj na jasnem, nisem pristaš nobene znamke, ker me pri vsaki nekaj zamika.. najlažje se je ene znamke držat in pluvat čez ostale, brez da bi sploh kaj drugega kdaj vozila.. zaradi takih kot si ti in poznam še par takih se mi znamka BMW zagnusi. Važno da so ORIGINAL pragovi in podaljški na tvoji E30 lepi, vsi ostali podaljški pa čeprav original ali od priznanih firm na drugih avtih pa rižarska plastika. Pa me boli k**** koliko si tehnično razgledana, pa avtomobilistično, pa bit avtomobilistično razgledana ne pomeni tega da znaš povedat ime in znamko vsakega avta ki pripelje mimo lokala v katerem piješ kavo.
Je pa tudi zanimiv efekt kako se je folk pripravljen pobit zaradi 1 tone jekla, plastike in gume ki te v principu prevaža iz točke A do točke B.
stupid-1.gif
In seveda ker si ženska se je treba še bolj metat ven, da te opazijo.. Pa tvoja opazka, glede kmeta.. torej zate so vsi ki vozijo A4, kmetje? Prosim utemelji mi to. Pa prosim utemelji mi še točno kako prepoznaš kakšen je voznik po avtomobilu ki ga vozi. Za rižarje še razumem, ostalo pa ???? Res, ne najdeš zlepa ženske da bi se tako spoznala na avtomobile, samo da pa si zraven še tako socialno nerazgledana, pa si nisem mislil.. verjetno si ena tistih ki misli da avto oz. obleka naredi človeka..

No pa dajmo razčistit.

TIsta moja izjava o "poliester party" je bila malo v hecu, ampak tega na tem forumu očitno nihče ne razume. Itak mi je vseeno kaj si tlačite gor na avtomobile. Če bi to napisal nekdo drug, bi bilo verjetno vse ok, tako sem pa glih jaz to napisala je pa cel hudič.
Mi je popolnoma vseeno, kater avto ima kdo in kaj je komu všeč, zato ima vsak svoje in vsak drugače, kajne?
To da se pa v vsaki drugi temi nekdo spotakne ob mojo E30 je pa ok??? To je pa vredu a ne, ko pa se gre za enega Hondaša je pa takoj užaljenost v zraku.

Jaz se nič ne rabim metat ven, se ne rabim potrjevat na forumu, ker mi forum nič ne pomeni, je pa zato, da se izrazi mišljenje in ga pač izražam in daleč od tega da vidim samo BMW.

Pa ja, rekla sem mu da je kmet, kar za moje pojme tudi je, glede na obnašanje nisem pa rekla da so vozniki A4 kmetje. Očitno še pismeni tukaj niste dovolj, niti nisem nič govorila kakšen voznik je to, ker me boli k* kakšen je kdo kaj ima kdo in zakaj ima kdo tako kot ima, ampak mišljenje pa lahko izrazim a ne? Jaz ne smem izražat mišljenja, lahko pa berem stvari kot so "si nerazgledana, pojma nimaš, socialno nerazgledana, imaš stara jajca..." Aha, gre ja, ker sem ženska in ker že po defoltu nimam pojma o avtomobilih.
Zato sem jih verjetno kar nekaj časa prodajala, zato sem verjetno napisala kar nekaj plačanih člankov, zato sem verjetno kar veliko ur prebila v delavnici da sva s fantom vse naredila sama (od menjave motorja, do menjave amotirtezrjev in fedrov, do razdiranja armaturke, do razstavljanja celega vozila in sestavljanja nazaj)...
Ja, vem veliko več kot marsikdo, veliko sem se naučila v praksi in ne ob kavicah s pogledom na ceto, in marsikdaj sem imela tudi črne roke do komolcev, ker mi je to všeč, ker v tem uživam in ker je to moj hobi, če se le da, če dopušča čas in denar...

Res ste že bedni s tem.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Težko verjamem, da je kmet, ker nimajo kmetije doma.

Sicer pa, vprašaj se ali je s tabo res vse vredu, kajti kmet ni žaljivka ampak predstavlja človeka, ki se trudi s predelavo, vzgojo takšnih in drugačnih dobrot, ki jih ti in mi vsi ostali uživamo vsak dan.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
To tudi mene moti...kmet nikakor ne bi smela bit žaljivka.

Mamo pa negativen izraz...kmetavz.
evil.gif
 

JollyVTI

Pripravnik
3. sep 2007
141
0
16
forum.jdm.si
Mici oprosti, samo si si sama "nakopala" taksen odziv.
Lej lep primer je to da tu "zagovarjas" (ne da pravis da zgleda vredu) ABT, ki je resnici na ljubo proti podjetju kot je Mugen ena navadna delavnica, Mugen deluje dejansko pod okriljem Honde same oz. ustanovitelj le te je kar sam Hirotoshi Honda, vse od daljnega leta 1973 in je kot taka bolj primerljiva z BMWjeveim M oddelkom kot pa temi "tuner" firmami.
Pa ne vzami to spet kot nek napad (ali se slabse neke, seksisticne izpade, ker npr. civic v moji garazi je kar lepo pisan na mojo drago in delan po njenem okusu/zeljah), vse kar jst poskusam storiti je malo odpreti oci "nevednezem" ki mislijo da vedo vec kot v resnici.
Jst nebom nobene firme tlacil v visave po nepotrebnem, se je pa potrebno zavedati da imajo japonci veliko bolj razvito to tuning (ne styling) sceno kot v EU in se ne nanasa le na njihova vozila ampak tudi EU, se zlasti BMW, lep primer Ericsson ( http://www.webericsson.jp/top.html (ki je v bistvu firma Power house Amuse)) in njihovi izdelki (JDM nasplosno) so po vecini na veliko visji in kvalitetnejsi ravni kot EU in njihov namen ni izgled, ampak le funkcija (izboljsanje voznih lastnosti), kar je pa velika razlika napram vecini EU firm.
In tako da t.i. JDM scena je cisto nasprotje tej Rice boys cunga lunga 2F2F fenomenu in vsaj vecino privrzencev JDMa to prav tako bode v oci in so mnenja da je vse to le nepotreben kic.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.003
1.227
113
42
Jolly sej JDM pa to je scena ampak čist preveč folka se zdej na JDM sklicuje da so lahko carji. +to da JDM pa spet ni neki podebnega. okej vozne lastnosti ampak zunanjost je pa men čist zgrešeno....
 

JollyVTI

Pripravnik
3. sep 2007
141
0
16
forum.jdm.si
Da res je, se popolnoma strinjam, za nekatere je to kot neka "modna muha" in jih tudi sam ne jemlem resno, te isti tudi navadno ne kupujejo original zadeva ampak razne kopije in drugorazredno robo. Saj zakaj mislim da imamo na JDM.si "loceno" Squad sekcijo?
To je problem ki se ga zavedamo prav vsi "pravi" navdusenci, a te pravi tudi locimo tisto "pravo".
Kar se tice zunanjosti je pa tako, da pac vecina "funkcionalnih" zadev ni nujno ravo "lepa" a tako to je, ok v JDM sceni je tudi velik povdarek na feltnah ki priznam znajo biti obupno grde (vkljucno z temi ki so na smrketinem civicu
grin1.gif

Saj sam pravis da razumes, ni point v estetiki ampak funkciji, ceprav je pa potrebno priznati da ravno ekcesov ni veliko v tej sceni in kar se tice looka je vec ali manj minimalisticen.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.003
1.227
113
42
Jaz osebno bi pri avtu ki bi ga imel za vsak dan nekak uravnotežu med izgledom, funkcionalnostjo in zmogljivostmi. Zakaj bi tlaču neke podaljške pa ekstra trde vzmeti na avto če bom podaljške sesu an vsakmu policaju in si zjebal križ z vzmetmi. Definitvno je pa velik avtov zrižanih in res nevem kaj folk vid na takmu avtu...to morš bit moten da narediš in voziš tazga hyundaja naprimer. Recmo jaz sm fan velkih wingov in na kkšnih avtih to sede. ne pa na vseh...
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik RS6 pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
ko bi vsaj križal stvari ki so v prekršku.
lack of an exaust.... kolk vidim ga ma
dual exaus on 4cyl... jaz vidim samo enega
self-aplied tint...o tem nemorem
cut springs kako to veš? si ležal po davtom?
excessive turn signal indicator. jaz ne vidim nobenega

Jaz sem videl te zadeve šele kasneje, da so narobe obkljukane.. Nisem jaz izpolnjeval
wink-1.gif

Sicer pa če ne hitimo je ponavadi napisano priblizno toliko stvari, katere so na avtu
wink-1.gif


Ti si kak trinajst let star mozoljast mulec? Si gledal prevečkrat Harry Poterja? Pa si ugotovil, da je tvoja skrivna moč pisanje bedastih listkov po avtu? Slikanje je eno, teli pildki so pa
stupid-1.gif
........itd

Se upam stavit, da je tvoje prevozno sredstvo "lublanska trola", poleti pa "HUD" bmx..

In ne ta modri zmazek od avta ni moj. Moje rižote so malo bolj okusno predelane. Tudi pod pokrovom motorja...

Preseli se v "amerika moja dežela", ker taki kot si ti, so tam nekaj vsakdanjega....
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Alpine ni BMW tuner....Alpina je.

In ja....ker odlično paše v to temo!
cheer.gif
Cel sortiment tega predelovalca je za v to temo tako kot ASMA pri Mečki.

Še en debo, katermu je važen napis ne izgled?
bonk.gif
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Citat:
Uporabnik GFors pravi:
A ti s svojimi štorastimi obrazložitvami zaspamaš vsak topic, kjer se pojaviš?
smirk-1.gif

Nekako tako ja! Ti kaj ne paše? Imaš možnost blokirati uporabnika in njegovi posti čudežno izginejo... Kaj čakaš?
bonk.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.951
1.833
113
ja, lahko blokiraš, samo problem je da ljudje replicirajo na tvoje umotvore in iz tega nastane oftopik v vsaki debati kjer se pojaviš. kaj mi pol koristi blokiranje postov? isto tukaj zdaj, vidim da je 33 novih postov, pred tvojo pristonstjo tukaj je to pomenilo vsaj 15 novih slik, zdaj je bila 1, ostalo tvoje nakladanje. zakaj enostavno stfu in prosiš moderatorja za svoj kotiček, pa tam razglablaj, kaj praviš?
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Aha... moje nakladanje??? Ali teženje drugih meni? Jaz pa ne smem povedat nekaj sebi v prid? Kdo je začel??? Jaz a ne? Kot to v vsaki temi.

Sladko se je**te!
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Dejte še kak "okusno" predelan avto raj sem pripopat, ne pa da se kregate o isti stvari že v desetih temah.
cool-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Alpine ni BMW tuner....Alpina je.

In ja....ker odlično paše v to temo!
cheer.gif
Cel sortiment tega predelovalca je za v to temo tako kot ASMA pri Mečki.

Še en debo, katermu je važen napis ne izgled?
bonk.gif

Pri tem podjetju je prvotnega pomena vozna lasnost in potem vse drugo. Asma pa pretirava z ekstremnim videzom, kar pri Alpini ne boš videl.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
hysterical-1.gif
Kaj si pa potem težil pri Honda temi? Za Hondo je Mugen še veliko veliko več kot Alpina za BMW.

Pa tud če je, ne vem zakaj so aero dodatki in njihovi logoti kot paša za naj rižarje.
tongue-1.gif