Styling Hunters

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Citat:
Uporabnik Maci pravi:
Citat:
Uporabnik GFors pravi:
A ti s svojimi štorastimi obrazložitvami zaspamaš vsak topic, kjer se pojaviš?
smirk-1.gif

Nekako tako ja! Ti kaj ne paše? Imaš možnost blokirati uporabnika in njegovi posti čudežno izginejo... Kaj čakaš?
bonk.gif

A slika BMW-ja tut izgine ko daš na ignore?
confused-1.gif
 

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
Citat:
Uporabnik kazamurnik pravi:
In kako veš da je tista kia od krimičev ?

recimo da krimiči imajo 2 anteni, vendar to ni vse. mam še par slikic, na katerih se vidijo še ostale stvari, ki kažejo an to da je to avto od krimičev.

Citat:
Uporabnik zgrabljenec pravi:
U cela pizdarija tlele... @nezemljan kera honda je tvoja? b&w?
grin1.gif
mislim da ni važno. lahko povem samo to da ni nobene odvečne plastike na njem. avto je pač serijski kar se tiče izgleda.
 
Nazadnje urejeno:

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
Citat:
Uporabnik nezemljan pravi:
Citat:
Uporabnik kazamurnik pravi:
In kako veš da je tista kia od krimičev ?

recimo da krimiči imajo 2 anteni, vendar to ni vse. mam še par slikic, na katerih se vidijo še ostale stvari, ki kažejo an to da je to avto od krimičev.

Citat:
Uporabnik zgrabljenec pravi:
U cela pizdarija tlele... @nezemljan kera honda je tvoja? b&w?
grin1.gif
mislim da ni važno. lahko povem samo to da ni nobene odvečne plastike na njem. avto je pač serijski kar se tiče izgleda.

Citat:
Uporabnik predator pravi:
Ni od kriminalistov.
lahko da se motim, vendar meni je deloval...

Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik ricecop pravi:
Ja, vi iz Honda foruma! Tistega ki najdem, dobi listek.

hysterical-1.gif


men bi blo kr bad, če bi imel hondo
tongue-1.gif

a zdj zto ker eni idijoti rižajo honde mi pa mora bit bad ker jo vozim? ker prizadet razmišlanje.....

aja ricecop veliko sreče pri tem početju, vendar ne želi si da te zalotim pri delu. pomoje ti prste polomim....
 
Nazadnje urejeno:

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
To v avtu je radioamaterska postaja in na strehi radioamaterska antena...........policaji imajo pa manjše antenice velikosti približno 50cm in so ponavadi kromirane.
Včasih si lahko poslušal kaj se policisti pogovarjajo če si imel to....zdaj pa policaji v večini govorijo kar na mobitele.....in pa imajo nekako drugače kodirane postaje ,ter nekaj višje frekvence.
Zadeva je podobna kot CB v kamjonih za razliko od tega ,da za to potrebuješ dovoljenje in moreš opravit izpit..
Take zadeve pridejo lahko prav v kakih naravnih katastrofah ko ostaneš brez gsmov,telefonov,interneta.....itd............kot na Haitiju.....kako misliš da se sporazumevajo ,če so pa odrezani od sveta.

Uh...sem šel ven iz teme.
 

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
potem pa se ti opravičujem. no jaz pa nism pristaš preglasnih izpuhov. meni je važno bolj to kaj pridobim z večjikm fijem izpuha, poleg glasnega izpuha. pa ko je treba prevozit 100km z glasnim izpuhom so tut pi*darije, ker na ciolj prideš napol gluh.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.436
15.419
113
ni pene...

drgač smo pa včasih malce drugače gledali na te zadeve kot sedaj... ah ja... dobri stari časi
grin1.gif
 

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
ni pene...

drgač smo pa včasih malce drugače gledali na te zadeve kot sedaj... ah ja... dobri stari časi
grin1.gif

se popolnoma strinjam, čeprav pri meni je bilo rižanja samo 1 teden, ko sm zamenjal na hondi luči z nekimi ogabnimi in ko sm se s temi vozil en teden, se je menjalo nazaj na serijske in sm zaključil z rice projektom.
redface-1.gif
drugače pa od takrat za vsako stvar parkrat premislim, preden kaj novega dam na avto.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Prej je blo mal problemov. Zdej bo. Slikano danes na Dunaju
evil.gif

873734-SP_A0107.jpg
 

Priponke

  • 873734-SP_A0107.jpg
    873734-SP_A0107.jpg
    58,9 KB · Ogledi: 183

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
A lahko en priobalec poslika Peugeot 207, z tablico KP PINKY

Mislim da še ni bil tukaj gor, sam pa nisem imel fotke s seboj da bi ga danes sliknil.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Tega pižoja sem jaz že lansko leto enkrat objavil. Samo ne najdem med 3500 posti.

Je slikana še prečudovita notranjost.