Styling Hunters

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
A folk razume pod "avto je homologiran", če ima avto homologacijski kartonček al kaj. Bumbarji
bonk.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.436
15.419
113
a veš da se mi zdi da niso originalne... mislim no, so od hyundaia, ampak ne od accenta temveč od lantre. accent serijsko ni imel niti alu platišč, niti 14col temveč 13
grin1.gif
 

basix

Pripravnik
21. dec 2009
102
0
16
No kakorkoli, še vseeno izgleda debilno
uf-1.gif


Videno danes:

Sicer ni ravno neki Styling Fail, samo vseeno...
13.gif
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Tale beseda je res zgleda full zajebana:

" spojlerji, zatemnjene šipe, športen videz, nalepke, športni izpuh remus, čip tuning, preobleke v barvi vozila, vrata in zadnja polica oblečena v rdeč žamet, vreden ogleda, znižan z športnimi vzmetmi apex za 35mm, ALU PLATIŠČA 14 COL
VSE HOMOLGIRANO "

Kwa pa naj bi pomenil tukaj čip tuning? A je pridobil 0.537 HP?
uf-1.gif
 

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
Citat:
Uporabnik RS6 pravi:
Danes je v cityparku dobila ena honda listek..

zakaj nisi slikal to hondo? no drugič povej da nimaš pojma in daješ listke na honde ki niso riž.

evo sliko narod da vidite čemu spet pravi riž:


kje tu vidiš riž? karbonska hauba je riž? kaj to zato praviš, ker nimaš niti denarja za kolo, kaj šele kako tako karbonsko haubo.
rolleyes-1.gif


aja pa spojler je riž? kdaj slišel za mugnove izdelke? http://www.mugen-power.com/ to je daleč od riža
rolleyes-1.gif
in to je že druga bedarija.

skratka spet te sprašujem. kaj je na tem avtu rižastega?
stupid-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Eh ja..., here comes another enthusiast....
Vsi se vam smejijo, ker ste res ena posebna kasta, a vi Hondaši, kar v eno drgnete. Get a life.
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
35
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Eh ja..., here comes another enthusiast....
Vsi se vam smejijo, ker ste res ena posebna kasta, a vi Hondaši, kar v eno drgnete. Get a life.

Dej Notranjc, to ti samo govoriš, ker si ne moreš privoščit karbon nalepke za na haubo in mugen šanka
grin1.gif
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
ksz...

A mi lahko en od hondašev razloži point te karbon havbe. Pa ne zajebavam ampak mi res ni jasno.
Če je point v teži napram original plehnati havbi, kolk je to potem razlike? pol kile? To pri performansih ne igra nobene vloge, al jo?
confused-1.gif
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
ksz...

A mi lahko en od hondašev razloži point te karbon havbe. Pa ne zajebavam ampak mi res ni jasno.
Če je point v teži napram original plehnati havbi, kolk je to potem razlike? pol kile? To pri performansih ne igra nobene vloge, al jo?
confused-1.gif

+1

Razumem potrebo po lažjih litih platiščih, spojlerju(spojlerjih) ob ustrezni motorizaciji, to da ven pomečeš vse razen voznikovega sedeža... karbonska havba bi torej spadal v top detajl pri (drag) racing predelavah? Ker več pridobiš, če eliminiraš vse sedeže, nadstandardne električne napeljave in motorčke (el. šipe, ogledala...), klimatsko napravo, itn. Je torej ta Honda že popolnoma oskubljena ali gre zgolj za stajling?

lp
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.003
1.227
113
42
KAj pa tista plastika na robu sprednjega odbijače. Zo je prec +5 rižarskih pik. Pa ta havba ni iz karbona lol. Sej vidš kako je havba...
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Nezemljan pravi, da je iz karbona.

Glede tistih podaljskov bom pa tudi raje pocakal na strokoven (nezemljanov) odgovor. Zakoni aerodinamike mi namrec niso tako domaci, da bi lahko razpravljal o tem, vem pa da tudi v formuli 1 recimo uporabljajo zakrilca.Mogoce jih pa tudi ta Honda potrebuje?

lp
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.951
1.833
113
je kdo slučajno huntnil temno sivega bmw e36 v mariboru? avto je čisti biser, tudi zayebani style odbijače ima! operira okrog 3 ribnikov pa tam zadaj. meni se vedno izmuzne
frown-1.gif
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
ksz...

A mi lahko en od hondašev razloži point te karbon havbe. Pa ne zajebavam ampak mi res ni jasno.
Če je point v teži napram original plehnati havbi, kolk je to potem razlike? pol kile? To pri performansih ne igra nobene vloge, al jo?
confused-1.gif

sem mel sam karbonsko havbo in je razlika v teži precejšna.