Styling Hunters

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
je kdo slučajno huntnil temno sivega bmw e36 v mariboru? avto je čisti biser, tudi zayebani style odbijače ima! operira okrog 3 ribnikov pa tam zadaj. meni se vedno izmuzne
frown-1.gif

Sem ga zadnič prvič vido. Odbijače ma od cestnega podjetja, ker je zaj pozimi pogodbeno za nih plužil
grin1.gif


Drugače pa se še vozi po Mariboru en rdeči BMW 3 cabrio z švicarskimi registracijami in polno rižaste navlake.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
ksz...

A mi lahko en od hondašev razloži point te karbon havbe. Pa ne zajebavam ampak mi res ni jasno.
Če je point v teži napram original plehnati havbi, kolk je to potem razlike? pol kile? To pri performansih ne igra nobene vloge, al jo?
confused-1.gif
Ma kaj pa ti veš..., vsak ultimati racer gre, preden zapelje na bojišče, fejst srat in scat, tako, da težo res reducira na minimum.
 

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
Citat:
Uporabnik Tomas pravi:
Plastik fantastik

če temu tak ti praviš, še ne potemi da je to res to
stupid-1.gif


Citat:
Uporabnik matix pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Eh ja..., here comes another enthusiast....
Vsi se vam smejijo, ker ste res ena posebna kasta, a vi Hondaši, kar v eno drgnete. Get a life.

Dej Notranjc, to ti samo govoriš, ker si ne moreš privoščit karbon nalepke za na haubo in mugen šanka
grin1.gif

ses trinjam. taki so vedno najbol glasni. sj bo bolš notranjc
priden.gif


Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Da hudo zgleda....ko se lušči sploh.
grin1.gif


Jaz moram bit tiho.
tongue-1.gif

hja če kupuješ neke poceni lahko to res kar kmalu pričakuješ. tale se zihr ne bo kar tkao začela lupit. je od neke priznane firme ki izdeluje iz carbona.
 
Nazadnje urejeno:

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
ksz...

A mi lahko en od hondašev razloži point te karbon havbe. Pa ne zajebavam ampak mi res ni jasno.
Če je point v teži napram original plehnati havbi, kolk je to potem razlike? pol kile? To pri performansih ne igra nobene vloge, al jo?
confused-1.gif

+1

Razumem potrebo po lažjih litih platiščih, spojlerju(spojlerjih) ob ustrezni motorizaciji, to da ven pomečeš vse razen voznikovega sedeža... karbonska havba bi torej spadal v top detajl pri (drag) racing predelavah? Ker več pridobiš, če eliminiraš vse sedeže, nadstandardne električne napeljave in motorčke (el. šipe, ogledala...), klimatsko napravo, itn. Je torej ta Honda že popolnoma oskubljena ali gre zgolj za stajling?

lp

kolikor vem ima on haubo zaradi izgleda. drugače pa ne vem koliko lažja je in me niti ne zanima.

Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
KAj pa tista plastika na robu sprednjega odbijače. Zo je prec +5 rižarskih pik. Pa ta havba ni iz karbona lol. Sej vidš kako je havba...
ne vem o čem govoriš na robu odbijača. drugače pa ne vem kak lahko ti govoriš če niti avto ne poznaš. btw pravi carbon je, samo prebarvan na določenih mestih v barvo avta. pa maska je tudi iz pravega carbona. srečen z odgovorom strokovnjak za carbon
rolleyes-1.gif


Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Glede tistih podaljskov bom pa tudi raje pocakal na strokoven (nezemljanov) odgovor. Zakoni aerodinamike mi namrec niso tako domaci, da bi lahko razpravljal o tem, vem pa da tudi v formuli 1 recimo uporabljajo zakrilca.Mogoce jih pa tudi ta Honda potrebuje?

lp

glej ne vem kaj pridobiš z mugen sprednjim podalškom in mugen spojlerjem. to se obrni na one ko sm dal na prejšni strani link. drugače pa meni osebno je ta sprednji mugen podalšek lepši od serijskega.
ewo ti sliko serisjkega podalška na tem civicu: slika
edino zadnji mi je pa definitivno lepši serijski kot pa mugen. no skratka moj namen d sm se oglasil glede tega avta je zato, ker temu ricecop pa rs6 pravita riž? mugen? riž?
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik nezemljan pravi:
ewo ti sliko serisjkega podalška na tem civicu: slika

Meni se zdi, da takle izgled precej bolj ustreza družinskemu enoprostorčku kot športni dodatki. Tisti so za športne avtomobile.
smile-1.gif


lp
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Ej UFO, grem stavit, da nimaš več kot 22 let. Še vse, še tako goreče entuziaste je minilo, verjemi, da bo tudi tebe. Ko vas srečam na cesti se vam zgolj sarkastično zarežim, pa nisem edini. Je pa le Mugen, kle nimam kej.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Ej UFO, grem stavit, da nimaš več kot 22 let. Še vse, še tako goreče entuziaste je minilo, verjemi, da bo tudi tebe. Ko vas srečam na cesti se vam zgolj sarkastično zarežim, pa nisem edini. Je pa le Mugen, kle nimam kej.

Imam kolega starega 24 let in že išče zamenjavo za veleslavnega civica vti 160 hp. Prej je bila honda oh in ah, zdaj pa ga že vse boli od nižanega podvozja in mu gre na živce, da se plazi prek vsakega ležečega policaja
smirk-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.003
1.227
113
42
Če je pa karbon havba pol je pa še tok bolj neumen hondaš da gre tko grdo pofarbat!
Pa tisti podaljški niso serijski. Kje je Jolly bo on povedal kaj misl.
 

GFors

Pripravnik
12. okt 2007
406
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
ksz...

A mi lahko en od hondašev razloži point te karbon havbe. Pa ne zajebavam ampak mi res ni jasno.
Če je point v teži napram original plehnati havbi, kolk je to potem razlike? pol kile? To pri performansih ne igra nobene vloge, al jo?
confused-1.gif

+1

Razumem potrebo po lažjih litih platiščih, spojlerju(spojlerjih) ob ustrezni motorizaciji, to da ven pomečeš vse razen voznikovega sedeža... karbonska havba bi torej spadal v top detajl pri (drag) racing predelavah? Ker več pridobiš, če eliminiraš vse sedeže, nadstandardne električne napeljave in motorčke (el. šipe, ogledala...), klimatsko napravo, itn. Je torej ta Honda že popolnoma oskubljena ali gre zgolj za stajling?

lp

V čem je fora litih platišč na avtomobilih, v čem je fora M optik aerodimaničnega paketa pri 320d, v čem je fora karbonske strehe na M3, v čem je fora črne strehe na B/W astrah in corsah, v čem je fora črt na Camarotu, v čem je fora ... Smo že na isti valovni?

Pa se dajmo lotit tega povsem resnega vprašanja: Bi se to sploh spraševali, če ne bi šlo v konkretnem primeru za hondo? Verjetno ne, ampak ker smo po nekem inteligentnem mnenju tisti, ki vozimo honde "posebna kasta", je treba zdaj to glodat na dveh straneh, da o lepljenju listkov ne govorim. Je komu dolgčas v življenju?
hysterical-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.003
1.227
113
42
Glej sej so tudi honde ki so dobr zrihtane sam sori večina jih ni. Sej je isto pr velik avtomobilih.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.003
1.227
113
42
Sam Hondaši pa vidijo itak samo sebe in ne znajo sprejet kritike. Zato jih folk ne mara.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik GFors pravi:
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
ksz...

A mi lahko en od hondašev razloži point te karbon havbe. Pa ne zajebavam ampak mi res ni jasno.
Če je point v teži napram original plehnati havbi, kolk je to potem razlike? pol kile? To pri performansih ne igra nobene vloge, al jo?
confused-1.gif

+1

Razumem potrebo po lažjih litih platiščih, spojlerju(spojlerjih) ob ustrezni motorizaciji, to da ven pomečeš vse razen voznikovega sedeža... karbonska havba bi torej spadal v top detajl pri (drag) racing predelavah? Ker več pridobiš, če eliminiraš vse sedeže, nadstandardne električne napeljave in motorčke (el. šipe, ogledala...), klimatsko napravo, itn. Je torej ta Honda že popolnoma oskubljena ali gre zgolj za stajling?

lp

V čem je fora litih platišč na avtomobilih, v čem je fora M optik aerodimaničnega paketa pri 320d, v čem je fora karbonske strehe na M3, v čem je fora črne strehe na B/W astrah in corsah, v čem je fora črt na Camarotu, v čem je fora ... Smo že na isti valovni?

Pa se dajmo lotit tega povsem resnega vprašanja: Bi se to sploh spraševali, če ne bi šlo v konkretnem primeru za hondo? Verjetno ne, ampak ker smo po nekem inteligentnem mnenju tisti, ki vozimo honde "posebna kasta", je treba zdaj to glodat na dveh straneh, da o lepljenju listkov ne govorim. Je komu dolgčas v življenju?
hysterical-1.gif

Fora je v tem, da prej našteti vedo, da gre za styling (in ponavadi okusen), v hondaških oglasih pa vedno naletim na izraz tuning. Pa mi potem ni najbolj jasno kje je razlika...
confused-1.gif


lp
 

GFors

Pripravnik
12. okt 2007
406
0
16
Obišči stran
Aha, ok. Zdaj pa klikni sem: http://www.avto.net/_AVTO/ in kot edini kriterj, ne da bi izbral znamko, pod "tip" napiši tuning. Same honde? Padalci se najdejo pri vseh znamkah. Ampak le pri hondi lahko karbon havba in en usran podalšek sproži celo dizertacijo. Kdo je zdaj tukaj cepljen?
hysterical-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ko ste že ravno skoraj doktorirali iz karbona. A mi lahko nekdo da kak pameten link do teksta zakaj se v industriji uporablja karbon namesto ostalih materialov, koliko je trdnejši in koliko lažji npr. od aluminija?