Styling Hunters Approved

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Naj se sem lepijo okusne predelave da ne bo v prvotni temi nastala zmeda.
zmaga.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Tako temo sem že enkrat odprl pa se ni obneslo....Slovencelnji niso sposobni pohvalt.

Treba nekaj dobrih primerov dobit pa postavit za dober zgled, ker dobra predelava je lohk dokaj kičast a odlično narejen show car ala DLS-ovi Beetli ali pa en decentno poštiman Golf, kdaj je treba kak kos malce odpustit ipd...
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Beograd Economy
Če bi bil pa namesto E-ja A pa bi bilo:
Beograd Embassy
Diplomati v glavnem
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
niso to srbi. take tablice imajo samo tujci. če boš videl kje BG A50 je to slovenski diplomat.
smile-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.843
5.086
113
škoda da nimam slike. ampak v londonu sem videl porša podobnega zgornjemu. mogoče je bil gt3... mat črnega, neke nore felne itd. pač vse v takem stilu. in je zadeva ubijala res. čeprav mi je porše krnekaj kaj se dizajna in izgleda tiče. ampak tisti je pa bil tak da prav nisem mimo mogo. škoda da nimam slike res.
 
Nazadnje urejeno:

Tattoo

Zelenc'
22. jul 2008
18
0
1
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Balkanc ko balkanc, parkiru na TAXI mestu
cool-1.gif

Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Lepo gre njihovi mafiji, nimaš kaj...

Citat:
Uporabnik _jolly_ pravi:
niso to srbi. take tablice imajo samo tujci.

Citat:
Uporabnik krizo pravi:
še en črn H2 in GL 500 se vozita po LJ s takimi tablcami... isti lstnik? mu ne gre slabo
smile-1.gif
AFAK gre res za eno isto osebo...in sicer za lastnika slovenskega podjetja Ski & Sea!
wink-1.gif



Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
škoda da nimam slike. ampak v londonu sem videl porša podobnega zgornjemu. mogoče je bil gt3... mat črnega, neke nore felne itd. pač vse v takem stilu. in je zadeva ubijala res. čeprav mi je porše krnekaj kaj se dizajna in izgleda tiče. ampak tisti je pa bil tak da prav nisem mimo mogo. škoda da nimam slike res.
No ja...kot vedno je hudič v detajlih!
evil.gif


Razlika med tistim, ki si ga videl v Londonu (GT3?) in tem, ki ga je prilepil sniper007 (GT2) je "samo" 100k €
hysterical-1.gif