Smučanje 2010

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
No, s tem se ne popolnoma strinjal, sicer so popolnoma instant hotelsko naselje, ampak proge so pa dobre, nasloh če zasmučaš malo izven, vedno se spomim Balcones, Chaletes noir in Brechetes (upam da sem prav napisal samo po spominu), veliko lepe smuke pa da bo zadosti snega in evrčkov
evil.gif
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.260
2.393
113
Pomurje
Danes ponoči prišel iz Ischgla. 4 dni zabave in smučanja.

So pa dragi. 3 dnevna karta 100€ in apartma 150€.

Lp
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Pri vsemu smučanju v Ischglu še nisem zasledil, da bi bila možnost vožnje z bobom, ice-karting že a bob...
A mi posvetiš ali pa si zamenjal s St. Moritzem.
cool-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Pri Innsbrucku je olimpijska proga, po poti tja ali nazaj se ustaviš (je pa res, da ravno ni, da bi se vozil iz Ischgla tja samo zato, vendarle je dobro uro vožnje). Ne vzame veliko časa, se pa splača izkusit ...

http://www.olympiaworld.at/frameset_eng.php

Tamle desno klikni na bob ...

Pa če se le da daš raje tistih 95€ pa greš v tapravega, ne 30€ in unega čisto turističnega (čeprav je tudi tisti hud za prvič).
 
Nazadnje urejeno:

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Evoga pa sem doma že par dni. Moram povedat da je bilo v Schladmingu super, prva liga. Vreme odlično proge odlično pripravljene snega več kot dovolj. Cena 5 dnevna karta 165€ ter apartma za 2 osebi 140€.

Še se vrnem tja
smile-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Alpe d' Huez (kot piše v prvem postu te strani). Drugače pa mimo Sestriera, Briancon in preko prelaza Lautaret.
Trenutno je prevozen z zimsko opremo (kot piše na linkani strani), kaj to dejansko pomeni za 2060 m visok prelaz v Franciji, bomo pa še videli.Mogoče ga do konca splužijo do sobote. Druga varianta pa je po avtocesti mimo Grenobla, a je 2x več km in 50 evrov dodatnih cestnin. Mogoče za nazaj grede, vremenska napoved za naslednji teden ni ravno dobra.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.370
436
83
DA se priključim temi. Je ze kdo smučal v Nemčiji: Alpe, Bayerischer-wald, ..... ?
A je načeloma smučanje v D dražje kot v A/F/I ?
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Alpe d' Huez (kot piše v prvem postu te strani). Drugače pa mimo Sestriera, Briancon in preko prelaza Lautaret.
Trenutno je prevozen z zimsko opremo (kot piše na linkani strani), kaj to dejansko pomeni za 2060 m visok prelaz v Franciji, bomo pa še videli.Mogoče ga do konca splužijo do sobote. Druga varianta pa je po avtocesti mimo Grenobla, a je 2x več km in 50 evrov dodatnih cestnin. Mogoče za nazaj grede, vremenska napoved za naslednji teden ni ravno dobra.

za lautaret pomoje ne bo nobene panike. je taka fajn cesta tam čez...bolj kot ne ravna

Bolj kot čez sestriere ti priporočam da v torinu zaviješ desno za Suso-Oulx-prelaz Montgenevre
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik KStoner pravi:
Bolj kot čez sestriere ti priporočam da v torinu zaviješ desno za Suso-Oulx-prelaz Montgenevre
No, saj po A32, mimo Sestriera (ne pomeni nujno skozi, je pa z avtoceste ta izvoz), itak da skozi Oulx (pravzaprav tudi mimo), sem dvakrat smučal v Bardonecchii, tako da malo poznam tisti konec. Mogoče če bo volja in vreme, zadnjo soboto pred vrnitvijo na poti nazaj še en dan Sestriera sprobamo. Lani smo tako sprobali Zermatt.
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.564
85
48
Od križišča mal naprej na desno
Mi smo glih iz Tignesa nazaj pa vam lahko povem da so vsi prelazi v okolici zaprti tako da je bilo treba čez Albertville naokoli.vreme smo pa tako ujel da nisem mogel verjet, mi je bilo tko žal zadnji dan, ker je bil res sonce mmmmm. Drugo leto zihr pade še 1x.
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
182
13
18
Citat:
Uporabnik torcida_st pravi:
Pozna gdo kakšen apartma v dolomitih ki se odaja od 5 do 9 februarja za 5-6 oseb ?
Težka bo v temu terminu dobiti za samo 5 dni, običajno se vsi oddajajo za 7dni.