Škoda octavia combi 2013

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.514
4.472
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Na sedežih me edino moti materail, ki ni tako "premium" kot bi pričakoval od top opreme (če primerjamo recimo z golfom Highline)

Tudi pri škodi si lahko omisliš "boljše" sedežne prevleke - leder, alkantara. Seveda pa to plačaš dodatno.
rolleyes-1.gif
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.131
319
83
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Mene je avto presentil, potzitivno seveda, prejšnji teden sem jo "prešlatal" pri Španu. Res dober avto.
Octavia bo prevzela precej dosedanjih kupcev avtomobilov tipa Mondeo, Insignia, 508.., pa tudi kakšnerga Passata, A4, serija 3...

yeah right

ravno se sprašujem zakaj bi kupil nekdo škodo, ko so pa za zgoraj omenjeni modeli dobijo z velikimi popusti.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.873
622
113
Zakaj ne?

Od zgoraj naštetih bi npr jaz raje kot Octavio imel samo Audi A4 ali BMW serijo 3...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
No - kak dobro loaded 508 tudi ni napačen - samo bo s ceno daleč nad Octavio.

IMHO je Octavia trenutno (no - tudi prej je bila) best buy kar se tiče price / performance razmerja (da ne bo kdo skočil - ni super duper vozilo, ampak dobiš največ za svoj denar).
 

miha_zd

Pripravnik
7. jan 2010
535
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Mene je avto presentil, potzitivno seveda, prejšnji teden sem jo "prešlatal" pri Španu. Res dober avto.
Octavia bo prevzela precej dosedanjih kupcev avtomobilov tipa Mondeo, Insignia, 508.., pa tudi kakšnerga Passata, A4, serija 3...

Ne rečem da ni slab avto, samo težko verjamem, da bi se vozniki zgoraj naštetih vozil odločili za Octavijo,(večina se jih tako ali tako proda z osnovnim motorjem in neko osnovno opremo, podobno kot golf). Zato ker med med primerljivo opremljeno in motorizirano Octavijo in zgoraj naštetimi modeli ni neke velike razlike v ceni (ne moreš pa Octavije, niti ostalih naštetih primerjati z A4 in serijo 3).

LP
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Če pa je komu superb limuzina lepi auto, potem pa res ne vem kaj je grd avto. Ga ima sosed, pa ko se pelje mimo mene, se stran obrnem
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Samo za primerjavo lepim sliko prejšnjega:



Zgleda kot da so bili varčni in pustili izrez za zadnje luči na karoseriji enak in popravili samo del na pokrovu prtljažnika.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.291
357
83
Combi je čisto všečen, bi rekel da še celo bolj kot pred faceliftom. Limuzina mi je pa že od vsega začetka eden največjih oblikovalskih failov, zadnji konec je čisto adijo. Me zanima razmerje prodanih limuzin/karavanov...