Šiptarsko izkoriščevanje Slovenije

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.398
5.679
113
Nista vedeli.


V Beogradu aretirali slovenski državljanki, po naših podatkih Valbino in Bleono Haziri. Kot pravita, nista vedeli za 30 kilogramov konoplje v prtljažniku.
Pristni Slovenki, kot je v Lipici rojen osel lipicanec.
Kosovo
Na FB sta.

sajkek
Saj piše, da so si to drznili samo specialci.

V njihovih medijih, evo poiskal članek

SASLUŠANE NARKO-SESTRE POREKLOM SA KOSOVA Specijalci u Beogradu ih opkolili, pa našli 30 kg marihuane, a ovako su se BRANILE
Državljanke Slovenije V. H. (29) i B. H. (24) koje su juče uhapšenje pošto je policija u njihovom automobilu u Beogradu pronašla 48 paketa sa ukupno 30 kilograma marihuane izjavile su na saslušanju da droga nije njihova!
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.398
5.679
113
Zanimivo da je v SN objavljena slika in ime/priimek obeh.

Prvoten vir
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Kako je možno, da imata že državljanstvo?

Glede na položaj čevljev v prtljažniku je jasno, da so skrivale rob skritega dna. Tale avto so sledili kar nekaj časa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luka51 in Matey

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.398
5.679
113
Na obvoznici polno vozil ustavili ravno ta avto.
Nakdo je dal namig, kdaj, kje, kdo, kaj se vozi.

Medtem je šel en tovornjak poln robe neovirano mimo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.859
6.473
113
Na obvoznici polno vozil ustavili ravno ta avto.
Nakdo je dal namig, kdaj, kje, kdo, kaj se vozi.

Medtem je šel en tovornjak poln robe neovirano mimo.
Tovornjak poln robe bi lahko sel kadarkoli mimo… ker ti avti ga nakljucno pac ne bi ustavili. Ko se taka realizacija zgodi, dobijo pridrzane osebe dolocene dokumente ob odvzemu prostosti. In kasneje na sojenju se tudi izve kdo je narocil tako realizacijo in kako so vedeli kateri avto ustavit.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
721
728
93
Všeč mi je, da so jih ujeli na Balkanu. Bodo vsaj videle zapor iz notranje strani.
V Sloveniji, bi bilo pa čudno, da bi jih zaprli. Pač dober odvetnik sesuje cel sistem, na koncu bi dobile pa še odškodnino.

Dve samovšečni baburi za katere bo zapor mogoče postavil na realna tla.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.141
-1.415
63
Ta fejk profil je starejši od tebe. Ne vem, zakaj se ti to zdi tako neverjetno, kar piše v twitu.
So fakin what... Prav gotovo ni starejši od mene, mi gre pa blazno na k.... to podpihovanje sovraštva. Take objave niso nič drugega kot filanje ega zahojencev. Kdo si pa ti, pa sam presodi. Pa lep dan želim.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.859
6.473
113
So fakin what... Prav gotovo ni starejši od mene, mi gre pa blazno na k.... to podpihovanje sovraštva. Take objave niso nič drugega kot filanje ega zahojencev. Kdo si pa ti, pa sam presodi. Pa lep dan želim.
Lahko se uporabi za podpihovanje sovrastva. Je pa dejstvo da se to dogaja. In to ni ok, ker to davkoplacevalci placujemo. Podpihovanje sovrastva je napacno, goljufanje drzave pa tudi.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.133
3.475
113
Glej, če bi država delovala tako kot mora, preprečevala in strogo sankcionirala izigravanje zakonodaje, tudi "municije" za podpihovanje sovraštva nebi bilo.
Tako, da pravzaprav ni daleč do sklepa, da je nedelovanje državnih organov vir podpihovanja sovraštva.
Povsem enako velja tudi za cigane.
=bem ti "pozitivno diskriminacijo", zakoni morajo veljati za vse prebivalce države enako!
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.302
2.576
113
v lokalni ostariji
413ur!!! :bonk:

Plačilo na uro. In je hotel zaslužiti čimveč...

Ni nujno da je bil prisiljen. Lahko njegova želja... Konc koncev gradbinci so po 10 urnem sihtu šli še fusat za kakšnih 5,6 ur... Sobote nedelje.... Da bi ja čim hitreje zaslužili pa se v sobici jim ni bilo treba zdeti..
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.133
3.475
113
413ur!!! :bonk:

Skoraj toliko kot nekateri naši dohtarji.
Če verjameš.