Šiptarsko izkoriščevanje Slovenije

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.126
3.819
113
Ljubljana
hmpg.net
Koliko klenih slovenskih otrok imate?

Samo tako se namreč ohranja slovensko kri, ne pa z nabijanji po forumih in pritoževanjem nad nekimi potencialnimi dogodki. PA seveda z ustrezno izobrazbo, ki pa na vašo žalost ni ta, ki jo tule izkazujete.

PS. Kako pa se loči slovenska kri od katere druge? Če dobiš transfuzijo napačnega, si že mešanec?
PPS. dva imam, če koga zabima.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.928
-828
113
Mirsi, tak zanima me, kje si se ti rodil? Ker mene skrbi, da bomo Slovenci počasi imeli status manjšine v lastni deželi. Tebi očutno to ni najbolj mar. Zakaj???
Me zanima, od kje ti ideja, da me ne skrbi, da bomo Slovenci počasi imele status manjine v lastni deželi.
Če bi bilo po moje, bi pogoje priseljevanja močno zaostril.

Je pa treba ob tem omeniti, da dovoljenja za bivanje tujcev (ki jim kasneje podeljuje še državljanstva ali azile) podeljuje država, ki jo vodi predsednik vlade v skladu z zakoni, ki jih predlaga vlada. Ob tem pa jim da še ugodne socialne pogoje, ki delaho Slovenijo privlačno tujce, ki bi samo cuzali naš socialni sistem.

Predsednik vlade je odgovoren za priseljevanje šiptarjev, migrantov, ukrajincev, afganistancev, ter njihovih družin, ki se gredo socialni turizem....., ne pa zapohanci iz Metelkove ali Nika Kovač, ki ni izdala še nobenega dovoljenja za bivanje nobenemu tujcu.

Skratka ti tujci, ki jih videvaš na slovenskih ulicah so v dobršnji meri dobili dovoljenja za bivanje od Janševe vlade, novejši pa od Golobove - ki je manj časa na oblasti in jih je zato manj. Hojs je celo govoril, da bi Slovenija lahko sprejela 200.000 Ukrajincev. Ni zastonj Janša dobil prištinski doktorat, pa da se govori, da je posvojen in v resnici šiptarskega rodu, pa med prvimi priznal Kosovo kot državo. .
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Skratka ti tujci, ki jih videvaš na slovenskih ulicah so v dobršnji meri dobili dovoljenja za bivanje od Janševe vlade, novejši pa od Golobove - ki je manj časa na oblasti in jih je zato manj.
brglez-sami.jpg
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.170
5.302
113
Me zanima, od kje ti ideja, da me ne skrbi, da bomo Slovenci počasi imele status manjine v lastni deželi.
Če bi bilo po moje, bi pogoje priseljevanja močno zaostril.

Je pa treba ob tem omeniti, da dovoljenja za bivanje tujcev (ki jim kasneje podeljuje še državljanstva ali azile) podeljuje država, ki jo vodi predsednik vlade v skladu z zakoni, ki jih predlaga vlada. Ob tem pa jim da še ugodne socialne pogoje, ki delaho Slovenijo privlačno tujce, ki bi samo cuzali naš socialni sistem.

Predsednik vlade je odgovoren za priseljevanje šiptarjev, migrantov, ukrajincev, afganistancev, ter njihovih družin, ki se gredo socialni turizem....., ne pa zapohanci iz Metelkove ali Nika Kovač, ki ni izdala še nobenega dovoljenja za bivanje nobenemu tujcu.

Skratka ti tujci, ki jih videvaš na slovenskih ulicah so v dobršnji meri dobili dovoljenja za bivanje od Janševe vlade, novejši pa od Golobove - ki je manj časa na oblasti in jih je zato manj. Hojs je celo govoril, da bi Slovenija lahko sprejela 200.000 Ukrajincev. Ni zastonj Janša dobil prištinski doktorat, pa da se govori, da je posvojen in v resnici šiptarskega rodu, pa med prvimi priznal Kosovo kot državo. .
Kapo dol za to kar si napisal. Krive so vlade. Edino žal, da trenutna mnogo bolj zagovarja migrante, kot prejšnja. Torej bi morali zaostriti politiko priseljevanja, zaostriti pogoje ipd. Sem vesel da se v tem pogledu strinjama.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.928
-828
113
Ali sta Janša in Hojs tega brivca (s pravnomočno odločbo o deportaciji) in njemu podobne izgnala, takrat, ko sta bila na oblasti? Dve leti sta imela časa. da/ne
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Ali sta Janša in Hojs tega brivca (s pravnomočno odločbo o deportaciji) in njemu podobne izgnala, takrat, ko sta bila na oblasti? Dve leti sta imela časa. da/ne
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.928
-828
113
Kapo dol za to kar si napisal. Krive so vlade. Edino žal, da trenutna mnogo bolj zagovarja migrante, kot prejšnja. Torej bi morali zaostriti politiko priseljevanja, zaostriti pogoje ipd. Sem vesel da se v tem pogledu strinjama.
Ne glej, kaj govorijo katera vlada zagovarja, ampak kaj dela. Glej številko, koliko odločb o bivanju in koliko državljanstev, azilov... je podelila. Potem pa sodi.

Stalno poslušamo sds-ovce, kako je Janša proti priseljencem, pa me zanima koliko dovoljenj za bivanje in državljanstev tujcem je izdala Janševa vlada,
Pa mešajo meglo in za migrante krivijo zapohance iz metelkove, ki z izdajo dovoljenj nimajo prav nobene veze.
 
Evo. Fužine še v Kranju! Ali pa Priština II.

stari to bote meli burekov, kebabov, pa gradbeništvo bo cvetelo....prerod Gorenjske, pa nove kulture
 
koper, baje skakala šipoza z albanski zastavami v eni šoli....ravnatelj nemočen.. bo slovenija novo kosovo, čez cca 10 let? odcepitev, ostali pa hop v avstrijo? al kak je scenarj ali agenda?

Koper....mam sorodnike tam....slabše kt Sarajevo, slišano od enega od dole, ki je postal naše gore list...celo njemu je bilo nerodno