Šiptarsko izkoriščevanje Slovenije

Dobro da je še pravi čas odletel.

kaj tebe kot nenašegorelista motijo Ukrajinski begunci? Ti glej tam svoje dol, ko nimate za burek, ne pa da se vtikaš v to komu bomo mi pomagali
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.133
3.822
113
Ljubljana
hmpg.net
Osebno mene bi tudi motilo 200.000 Ukrajincev v Sloveniji.

Nekateri trdijo, pa tudi sam se k temu nagibam, da imam kar dober spomin.
In nekako ne morem pozabiti, da je bila Ukrajina do leta 2019 deklarirana kot najbolj korumpriana država v Evropi.


Rekel bi, da za razliko od Sloveije, za katero samo Finci pravijo, da so morali poslovati v skladu z lokalnimi običaji, drugi korupcije ne zapažejo, v Ukrajini do začetke vojne ni nihče dvomil o državi prežeti s korupcijo do vrha. In da bi prišlo dodatnih 10% ljudi v Slovenijo, ki korupcijo jemljejo kot način življenja, potem bi se verjetno pisalo običajnim ljudem še slabše. Prejemniki kuvert bi bili seveda srečni.

PS. Kam bi pasal Hojs?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.928
-828
113
kaj tebe kot nenašegorelista motijo Ukrajinski begunci? Ti glej tam svoje dol, ko nimate za burek, ne pa da se vtikaš v to komu bomo mi pomagali
A ko zmanjka argumentov si se pa spustil na osebne diskreditacije pa na tvoje izmišljotine glede mojega porekla.

No izjasni se, ali ti podpiraš uvoz ukrajinskih beguncev, ki povečini to sploh niso, ampak se gredo socialni turizem, in so živeli daleč od frontne linije.
Konkretno poznam begunko, no sedaj se je pridružila še bolna mati, kateri bomo lepo plačevali zdravljenje - živeli sta nekaj km od poljske meje.
V čem so pa ukrajinci drugačni od sirijcev, iračanov, šiptarjev, afganistancev, maročanov.... da te eno motijo, druge bi pa še vabil?
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.239
5.545
113
A ko zmanjka argumentov si se pa spustil na osebne diskreditacije pa na tvoje izmišljotine glede mojega porekla.

No izjasni se, ali ti podpiraš uvoz ukrajinskih beguncev, ki povečini to sploh niso, ampak se gredo socialni turizem, in so živeli daleč od frontne linije.
Konkretno poznam begunko, no sedaj se je pridružila še bolna mati, kateri bomo lepo plačevali zdravljenje - živeli sta nekaj km od poljske meje.
V čem so pa ukrajinci drugačni od sirijcev, iračanov, šiptarjev, afganistancev, maročanov.... da te eno motijo, druge bi pa še vabil?

Tako mentalno gimnastiko izvajaš, da si se brcnil že v obraz med salto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.822
2.569
113
Zato so tudi v 30-tih letih samostojnosti prilezli do statusa najrevnejše države v evropi. Kljub velikim naravnim bogastbom, ki jih imajo.
Štartali so pa brez dolgov.

Isto sranje bi bilo,če bi jih navlekli.... lih tko bi se streljali, kot šiptarji parkrat na leto po ljubljan.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.772
3.631
113
Prepoved rasizma lahko razumeš tudi tako da ga lektoriraš (loviš prepovedane besede). Zato, dokler na alterju o barvi kože razpravljaš brez zmerljivk si na varni strani.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.833
5.747
113
Nista vedeli.


V Beogradu aretirali slovenski državljanki, po naših podatkih Valbino in Bleono Haziri. Kot pravita, nista vedeli za 30 kilogramov konoplje v prtljažniku.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.989
4.517
113
Tole je tko malo "tricky"
-zgledata dosti neumni/naivni da mogoče nista vedeli, po drugi strani pa sta videt kot ene nadute sponzuraše, ki bi lahko vedele...
-sem mislil, da se trava šverca ravno v obratni smeri?
-glede na situacijo ki se dogaja na meji z Kosovom, tole ni najboljša varianta zanju...
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.858
535
113

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.848
14.678
113
Tole je tko malo "tricky"
-zgledata dosti neumni/naivni da mogoče nista vedeli, po drugi strani pa sta videt kot ene nadute sponzuraše, ki bi lahko vedele...
IMHO jima je čisto jasno, uradno pa seveda da nista vedeli tako kot se ne ve za razne praške med bananami. Kot da bi na njihovem mestu kdo rekel, da je vedel :D
-sem mislil, da se trava šverca ravno v obratni smeri?
Saj se. Tole je bilo zelo zelo verjetno namenjeno k nam gor, da bi to dol vozil res ni smisla.

-glede na situacijo ki se dogaja na meji z Kosovom, tole ni najboljša varianta zanju...
Tru det ampak mogoče jih bodo pa obravnavali kot Slovenki in ne kot Albanki (če verjameš) :D