Šiptarsko izkoriščevanje Slovenije

kajn

Guru
5. okt 2007
2.591
1.396
113
Iskajoč brata
Na sploh mene moti: Ko smo v tujini se moramo obnašati po njihovih standradih.... Pač glede na njihovo kulturo in vero.... pokrita glave, ramena, prepoved kratkih hlač.....
Ko pa tujci pridejo v Slovenijo pa vpijejo pravice, pravice, pravice... in se lahko obnašajo tako kot so se doma... Da bi se pa prilagodili nam... to pa ne....

Če te moti in poveš naglas imate pa zgoraj napisano, da je to kaznivo dejanje.... V tujini zaprejo tebe kot tujca, če se ne prilagodiš, tukaj štrafajo nas....

Dobr so se sami sfuk....
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.388
5.675
113
Srbom je nas jezik veliko blizje kot drigim balkancem. Po mojih izkusnjah srbi tudi ce pridejo kasneje v SI, se zelo hitro naucijo.

24s

Tak nivo od narodov iz bivše SFRJ lahko samo sanjate.

Šiptarji, pod SFRJ so znali vsaj srbsko, sedaj ne znajo nič drugega kot albansko.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.935
2.463
113
Evo. Fužine še v Kranju! Ali pa Priština II.
 
  • Ljubezen
Reactions: visek_izobrazbe

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.377
971
113
Itak, fora pred 2. krogom volitev. Zakaj pa že sedaj ni bilo to oživljeno? Soseska Kozolci, že zdavnaj so to hoteli zgraditi... Pa meni se tam sploh ne zdi degradirano območje. Lokacija se mi zdi odlična.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.769
3.624
113
Tole je bilo v bankah na mizi pred desetimi leti, v najbolj nemogočem trenutku v zadnjih 20 letih, to je ravno takrat ko so se na drugi strani ceste na dražbah prodajala stanovanja propadlega Gradbinca in mislim da nekaj tudi Vegrada.

Zakaj razrede v kranjskih šolah in vrtcih polnijo bolj potomci albancev kot jadotov pa je vprašanje za grimsa in njegove kolege, ki se zadnjih 30 let svaljkajo na občini.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.985
9.671
113
koper, baje skakala šipoza z albanski zastavami v eni šoli....ravnatelj nemočen.. bo slovenija novo kosovo, čez cca 10 let? odcepitev, ostali pa hop v avstrijo? al kak je scenarj ali agenda?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.235
5.523
113
On je ziher kak kupusar (Vojvodin'c).....pa mu zgleda zato samostojne pokrajine tolk po glavi hodjo skos!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ateis in 8888