Sex iz hvaležnosti

I

Izbrisan uporabnik #9334

No, tale je pravkar ugotovila, da počasi veni. Sedaj bi se pa šla milostno sestro ...

JA, zakaj pa ne? Bi pa bilo morda pametno razmislit o kakem "nezgodnem zavarovanju", če bi morda možakarju zgoraj postalo slabo. Se zgodi, tudi jaz sem se komaj skup spravil, ko sem po kakih 20 letih znova enkrat šel prižgat čik.

Mater, sem mislil kar umret o_O .
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
952
113
Pa kaj vsi dedca "pomilujete"...? Kaj pa če bi jo dedc konkretno pritisno??? Pa bi potem ona hotla še, on bi pa uvidel, da ženska še tega ne zna... :sprasujemse:
 

Lidija g.

Zelenc'
24. apr 2020
7
1
3
Ne vem kaj pomeni "zadeti ob zid"?!
Če nam je prav ali ne-ženske še vedno lažje dobijo moškega kot obratno!Ampak-odvisno s kakšnim ciljem?
Saj veste kako pravijo:"Kadar psica dvigne rep-se za njo podijo psi iz treh vasi!"
Žal so še vedno preveč podeljene vloge še iz pradavnine-lovci in plen.Čeprav je "plen"včasih tako prebrisan da je v resnici lovec(tako da se slednji tega ne zaveda.
Temu so najbolj krivi moški...pravzaprav..."moški"...brezjajčarji ali ti."biseksualci"-vsi bi radi seksali ampak nimajo jajc pristopiti dekletu...kaj šele izkušeni ženski.
Taki po navadi tudi lajajo najglasneje(tudi na spltu,ja)in delijo nasvete-tako kot duhovniki o vzgoji otrok!
Kako naj takemu pridtopi ženska prva-če pa jo bo z usranimi gatami takoj ozmerjal da je vlačuga ali kurba ki se ji samo eno mota po glavi?!
Tudi če tak,kljub strahu,uspe pristopiti ženski,pa mu ta ne da-bo spet kurba ker mu ni dala.
Mislim da je polovica moških zafrustriranih(seveda tudi žensk,da ne ispadem seksistična) in zdravijo svoje frustracije in strahove na drugih.
Kaj mislite,zakaj moški(velika večina),pretirava s številom "podrtih"žensk in zakaj večina žensk moškim nikoli ne prizna kolikokrat je bila "podrta"?
Ja-ravno zaradi teh frustracij in strahov!
Večina moških se boji izkušenih žensk...pravzaprav se bojojo svoje neizkušenosti.
Zakaj moški tako radi slišite po končanem sexu da je bilo super(četudi ni)?
Kaj bi vi storili če bi vam kakšna ženska povedala(po pravici)da ste obupen ljubimec in da jo ne znate niti približno dobro zadovoljiti?
Vidite...ta moj prijatelj je približno tak.Kljub izobrazbi(ing.)je vedno zelo previden kavalir-mislim da bolj zaradi strahu kot iz prepričanja.
Kako takemu človeku povedati resnico da bi ga čim manj prizadela?
 
  • Všeč mi je
Reactions: nuvi3790

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
zid je sexual marketplace value

SMV-1-1.jpg
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ne vem kaj pomeni "zadeti ob zid"?!
Če nam je prav ali ne-ženske še vedno lažje dobijo moškega kot obratno!Ampak-odvisno s kakšnim ciljem?
Saj veste kako pravijo:"Kadar psica dvigne rep-se za njo podijo psi iz treh vasi!"
Žal so še vedno preveč podeljene vloge še iz pradavnine-lovci in plen.Čeprav je "plen"včasih tako prebrisan da je v resnici lovec(tako da se slednji tega ne zaveda.
Temu so najbolj krivi moški...pravzaprav..."moški"...brezjajčarji ali ti."biseksualci"-vsi bi radi seksali ampak nimajo jajc pristopiti dekletu...kaj šele izkušeni ženski.
Taki po navadi tudi lajajo najglasneje(tudi na spltu,ja)in delijo nasvete-tako kot duhovniki o vzgoji otrok!
Kako naj takemu pridtopi ženska prva-če pa jo bo z usranimi gatami takoj ozmerjal da je vlačuga ali kurba ki se ji samo eno mota po glavi?!
Tudi če tak,kljub strahu,uspe pristopiti ženski,pa mu ta ne da-bo spet kurba ker mu ni dala.
Mislim da je polovica moških zafrustriranih(seveda tudi žensk,da ne ispadem seksistična) in zdravijo svoje frustracije in strahove na drugih.
Kaj mislite,zakaj moški(velika večina),pretirava s številom "podrtih"žensk in zakaj večina žensk moškim nikoli ne prizna kolikokrat je bila "podrta"?
Ja-ravno zaradi teh frustracij in strahov!
Večina moških se boji izkušenih žensk...pravzaprav se bojojo svoje neizkušenosti.
Zakaj moški tako radi slišite po končanem sexu da je bilo super(četudi ni)?
Kaj bi vi storili če bi vam kakšna ženska povedala(po pravici)da ste obupen ljubimec in da jo ne znate niti približno dobro zadovoljiti?
Vidite...ta moj prijatelj je približno tak.Kljub izobrazbi(ing.)je vedno zelo previden kavalir-mislim da bolj zaradi strahu kot iz prepričanja.
Kako takemu človeku povedati resnico da bi ga čim manj prizadela?
zenska lahko dobi moskega dosti lazje, ko je stara 25 let in manj, potem vedno kasneje. to dobro ves. dobrega moskega pac ne. kasneje vam ostanejo taksni prijatelji in fukfehtarji, ki so podpovprecje.
pa ne seri ga z enakovrednostjo ker nismo enakovredni. smo dva spola, vsak ima svoje slabosti in prednosti. nikoli pa ne bo zenska enakovredna moskemu in obratno. moski je 2-3x fizicno mocnejsi, razmislja racionalno in gradi. Zenska je custvena, custveno nestabilna in neprimerna za vodilna mesta, ker ustvarja kaos. en drugega dopolnjujeta in oba skupaj sta mocnejsa kot oba posameznika. imas pa prav, da mora biti moski moski in krmariti ladjo. zenska je prvi pomocnik in svetovalec. se pa ona vozi z njim in v njegovi ladji in ne obratno!
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kako, da ni primerna za vodilno mesto? Kaj pa, ko doma baba udari po mizi in vecina moskih obmolkne? :valjamse:
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
497
63
Vidite...ta moj prijatelj je približno tak.Kljub izobrazbi(ing.)je vedno zelo previden kavalir-mislim da bolj zaradi strahu kot iz prepričanja.
Kako takemu človeku povedati resnico da bi ga čim manj prizadela?

In čeprav je ta tvoj prijatelj presran od strahu, ti kljub vsemu pride zelo prav, da ti je pomagal iz lastnega dreka in ti je obrisal ritko. Potem pa tukaj gor med vrsticami pljuvaš tudi čez njega (v obliki zmerjanja teh forumašev tukaj in vseh slabih moških ljubimcev na planetu Zemlja). Se ti ne zdi, da si hinavska? Ali pa izkoriščevalska? Za moje mnenje izpadeš dosti prej to dvoje, kot pa bi postala kur-ba samo zato, ker bi se mu zahvalila v naturalijah.

Najprej sploh nisem mislil pisat tukaj... ampak mi gredo ljudje, ki so si kontradiktorni, konkretno na spolni organ.

A si se kdaj vprašala zakaj bi pa moral ravno moški vedno pristopit k ženski, če ti pa gre ta vloga (lovec-plen) iz pradavnine tako zelo v nos, ker si ti oh in sploh moderna? Pa ne se zdaj izgovarjat na to, da ženska potem izpade kur-ba, ker nisem še niti enega takega primera zasledil, da bi taka ženska veljala za kur-bo. Ženska velja za kurbo tista, ki je promiskuitetna preko vseh meja normale, se pravi da jo obdela pol vasi.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.635
6.460
113
Ne vem kaj pomeni "zadeti ob zid"?!
Če nam je prav ali ne-ženske še vedno lažje dobijo moškega kot obratno!Ampak-odvisno s kakšnim ciljem?
Saj veste kako pravijo:"Kadar psica dvigne rep-se za njo podijo psi iz treh vasi!"
Žal so še vedno preveč podeljene vloge še iz pradavnine-lovci in plen.Čeprav je "plen"včasih tako prebrisan da je v resnici lovec(tako da se slednji tega ne zaveda.
Temu so najbolj krivi moški...pravzaprav..."moški"...brezjajčarji ali ti."biseksualci"-vsi bi radi seksali ampak nimajo jajc pristopiti dekletu...kaj šele izkušeni ženski.
Taki po navadi tudi lajajo najglasneje(tudi na spltu,ja)in delijo nasvete-tako kot duhovniki o vzgoji otrok!
Kako naj takemu pridtopi ženska prva-če pa jo bo z usranimi gatami takoj ozmerjal da je vlačuga ali kurba ki se ji samo eno mota po glavi?!
Tudi če tak,kljub strahu,uspe pristopiti ženski,pa mu ta ne da-bo spet kurba ker mu ni dala.
Mislim da je polovica moških zafrustriranih(seveda tudi žensk,da ne ispadem seksistična) in zdravijo svoje frustracije in strahove na drugih.
Kaj mislite,zakaj moški(velika večina),pretirava s številom "podrtih"žensk in zakaj večina žensk moškim nikoli ne prizna kolikokrat je bila "podrta"?
Ja-ravno zaradi teh frustracij in strahov!
Večina moških se boji izkušenih žensk...pravzaprav se bojojo svoje neizkušenosti.
Zakaj moški tako radi slišite po končanem sexu da je bilo super(četudi ni)?
Kaj bi vi storili če bi vam kakšna ženska povedala(po pravici)da ste obupen ljubimec in da jo ne znate niti približno dobro zadovoljiti?
Vidite...ta moj prijatelj je približno tak.Kljub izobrazbi(ing.)je vedno zelo previden kavalir-mislim da bolj zaradi strahu kot iz prepričanja.
Kako takemu človeku povedati resnico da bi ga čim manj prizadela?


Mamca, bodi direktna.
Gatto ali Buco, slabo jjebeš in me nikakor ne zadovoljiš. Če bi bil cel kuratz, bi bil premajhen. :valjamse:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
v idealnem svetu, ja. v osnovi se z večino ravnokar napisanega sicer strinjam tukaj pa mi ne gre skozi
dejstvo je da ženska lahko konkretno podaljša svoj SMV z osnovno telovadbo in razgledanosto in je brez večjih težav okrog 6 tja do začetka/sredine 40.

ravno tako kot moški lahko nikoli ali ne doseže(no doseže en peak v lajfu že, sam je kratek in ni prav visok) ali pa konkretno zamakne svoj peak.
v 30 se telo spremeni in kdor ni pretirano skrbel za telo in ima sedeč šiht si hitro na 10kg preveč, hobbyi so marvel, serije in craft pir. denarja ma lih en tolk kot pa ženska ker razlike tukaj so vedno manjše, moda/stil pa pride do kavbojk pa reklamne majce ki celo nima napisa čez cel hrbet. no vsaj to preveč opažam, sam pa se vsaj zaenkrat držim ravno obratno od napisanega.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Ustvarila sta si nek odnos, ki do zdaj ni vključeval seksa. Kakor ugotavljaš si mu všeč tudi na način, da bi seksal s tabo.
V kolikor boš storila ta korak in bosta seksala, ne da bi se prej z njim pomenila kakšen naj bi to seks bil, mu boš poslala napačen signal in po vsej verjetnosti porušila to kar imata. Kar pa, predvidevam, si ne želiš ne ti in verjetno ne on.

Moj nasvet...če že razmišljaš v tej smeri 'zahvale' najprej potestiraj odziv na verbalni ravni..ko se poheca, mu namigni kaj in pod kakimi pogoji, bi se vseeno lahko zgodilo. In če bosta našla skupno nit za dneve po... se mu lahko zahvališ na tak način ;).

Moje osebno mnenje: Sam se kaj takega nebi šel z nekom, ki me ne privlači. Ker je v igri še prijateljstvo pa tudi pod razno ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne vem kaj pomeni "zadeti ob zid"?!
Če nam je prav ali ne-ženske še vedno lažje dobijo moškega kot obratno!Ampak-odvisno s kakšnim ciljem?
Saj veste kako pravijo:"Kadar psica dvigne rep-se za njo podijo psi iz treh vasi!"
Žal so še vedno preveč podeljene vloge še iz pradavnine-lovci in plen.Čeprav je "plen"včasih tako prebrisan da je v resnici lovec(tako da se slednji tega ne zaveda.
Temu so najbolj krivi moški...pravzaprav..."moški"...brezjajčarji ali ti."biseksualci"-vsi bi radi seksali ampak nimajo jajc pristopiti dekletu...kaj šele izkušeni ženski.
Taki po navadi tudi lajajo najglasneje(tudi na spltu,ja)in delijo nasvete-tako kot duhovniki o vzgoji otrok!
Kako naj takemu pridtopi ženska prva-če pa jo bo z usranimi gatami takoj ozmerjal da je vlačuga ali kurba ki se ji samo eno mota po glavi?!
Tudi če tak,kljub strahu,uspe pristopiti ženski,pa mu ta ne da-bo spet kurba ker mu ni dala.
Mislim da je polovica moških zafrustriranih(seveda tudi žensk,da ne ispadem seksistična) in zdravijo svoje frustracije in strahove na drugih.
Kaj mislite,zakaj moški(velika večina),pretirava s številom "podrtih"žensk in zakaj večina žensk moškim nikoli ne prizna kolikokrat je bila "podrta"?
Ja-ravno zaradi teh frustracij in strahov!
Večina moških se boji izkušenih žensk...pravzaprav se bojojo svoje neizkušenosti.
Zakaj moški tako radi slišite po končanem sexu da je bilo super(četudi ni)?
Kaj bi vi storili če bi vam kakšna ženska povedala(po pravici)da ste obupen ljubimec in da jo ne znate niti približno dobro zadovoljiti?
Vidite...ta moj prijatelj je približno tak.Kljub izobrazbi(ing.)je vedno zelo previden kavalir-mislim da bolj zaradi strahu kot iz prepričanja.
Kako takemu človeku povedati resnico da bi ga čim manj prizadela?

Ooooo, Capl, živjo :D .

Lepo da si se oglasil. Kaj je v kurniku spet pipik zmanjkalo? :D
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sem slutil od prvega posta. Zdej naj pa kar sam prizna, če ima res pićko :norec: .
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

V sosednji dolini je bil dec, sam celo življenje, ki se ga je držal nek sloves, da ni nobena varna pred njim. Bil je pa zamazan in usran, ... bljak. (itak, če je bil pa sam)

"Hej, Pepi, bla bla bla, le katera ti bo dala, le poglej se kakšen si. "
"Hmmm, ... al' so takšne, ko bi še, pa jih nobeden nječe. Take pa jest :cheer: ".

:cheer::valjamse::valjamse:
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: brane_new in zaseka

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Je kakšna razlika, če daš za zahvalo za prejeta darila
ali če daš fuk za denar?