Sex iz hvaležnosti

Lidija g.

Zelenc'
24. apr 2020
7
1
3
Lepo pozdravljeni!
Zanima me vaše iskreno mnenje-ampak resnično iskreno!
Pred dvemi leti sem na morju spoznala čudovitega gospoda in se z njim sprijateljila.
Lahko povem da je tisto obdobje bilo najtežje v mojem življenju.Ločitev od partnerja me je spravila na kolena-fizično,psihično in finančno.Ta duša od človeka me je spet spravil na noge-takšne pozornosti in nesebičnosti še nisem nikoli bila deležna.Pomagal mi je na vseh področjih in kot pravi kavalir ni nikoli prosil za kakšno poplačilo ali protivslugo-nikoli!
Še vedno se druživa in še vedno mi stoji ob strani,tudi ko ga ne prosim za pomoč.Meni je že nerodno od te silne pomoči saj se že počutim kot parazit in ne vem kako naj se oddolžim?Vse potice,kosila in butelke ki sem mu podarila ne odtehtajo niti desetinke tistega kar je on storil za mene!
Zadnje čase resnično razmišljam da bi mu se zahvalila s sexom?!
Tudi sam je večkrat namignil da bi si tega želel...malo za šalo-malo zares,saj sva oba sama.
Moram povedati da mi se,na žalost,sploh ne dopade in mi ni privlačen(še posebno ne kot partner za sex),razen tega je 13 let starejši in je že upokojen.
Vseeno razmišljam da bi mu se tako zahvalila...tudi iz usmiljenja,saj vem da je sam in da ni nikoli imel resne zveze-vsaj dokler ne najdem novega partnerja-ker nisem promiskuitetna!
Imam pa nekaj pomislekov in zadrškov.
Nikakor ne žeim izgubiti prijatelja,niti ga na kakšen način oškodovati ali ga užaliti.
Verjetno bi večina moških sprejela tako "zahvalo"z veseljem-čim večkrat...
Mene bolj zanima,zares iskreno,kaj bi si mislili o taki ženski?
Za lažje(iskrenejše) ocenjevanje postavite v mojo vlogo sebe,vašo sestro,partnerico(partnerja),hčerko(sina),mater.....
V naprej se zahvaljujem vsem za iskrena mnenja in konstruktivne nasvete!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej mu ni treba povedat, da mu boš dala iz hvaležnosti. Poleg tega - kwa je pa važno, če je škrbast in razmajan? Lepota je v srcu. :cheer:

Pa še tista "moja" resnica : dec mora biti grd kot smrtni greh, ženska pa vrhunska lepotica. Potem so otroci lepi.
Itak so lepi, četudi je kakšen vmes vegast. :D
 
  • Haha
Reactions: Mr_Wolf

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Sej....a tuki pa nismo zadost retardirani al kaj hočeš povedat? :) ni neke bistvene razlike a bereš tam al tukaj...

Odpiralki teme....jaz NE bi!
 
5. apr 2015
1.335
691
113
Pa dec je ravno zaradi tega ustrežljiv, dobil je tvojo pozornost(ki je glede na napisano nikoli ne bi) , ko si bila ranljiva ter izkoristil priložnost, da mu boš dala. Tako da, just do it.
 

mii

Pripravnik
29. sep 2007
126
8
18
Raje se postavi v njegovo vlogo, odvisno kaj čuti do tebe, če si mu prijateljica, potem ga lahko s takim seksom iz hvaležnosti mogoče prizadaneš. Lahko se zaljubi v tebe in potem bo morda tudi prijateljstva konec. Sploh, ker to traja že 2 leti, raje ne uniči tega s tako neumnostjo.
 
Nazadnje urejeno:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.323
3.421
113
Eh kateri dedc se pa brani fu...ka.
Ti samo navali ampak se ne naseli v njegov dom pa bo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.314
5.839
113
pri taščici
Kater old user se norca dela na alterju?
Ker taka vprasanja pa so res na alterju tako redka, da.....2
2 leti sta že prijatelja pa se ni bilo kaj več od tega prijatlejstva kljub temu da sta oba samska?
Dvomim da bo kdaj kaj več.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Lepo pozdravljeni!
Zanima me vaše iskreno mnenje-ampak resnično iskreno!
Pred dvemi leti sem na morju spoznala čudovitega gospoda in se z njim sprijateljila.
Lahko povem da je tisto obdobje bilo najtežje v mojem življenju.Ločitev od partnerja me je spravila na kolena-fizično,psihično in finančno.Ta duša od človeka me je spet spravil na noge-takšne pozornosti in nesebičnosti še nisem nikoli bila deležna.Pomagal mi je na vseh področjih in kot pravi kavalir ni nikoli prosil za kakšno poplačilo ali protivslugo-nikoli!
Še vedno se druživa in še vedno mi stoji ob strani,tudi ko ga ne prosim za pomoč.Meni je že nerodno od te silne pomoči saj se že počutim kot parazit in ne vem kako naj se oddolžim?Vse potice,kosila in butelke ki sem mu podarila ne odtehtajo niti desetinke tistega kar je on storil za mene!
Zadnje čase resnično razmišljam da bi mu se zahvalila s sexom?!
Tudi sam je večkrat namignil da bi si tega želel...malo za šalo-malo zares,saj sva oba sama.
Moram povedati da mi se,na žalost,sploh ne dopade in mi ni privlačen(še posebno ne kot partner za sex),razen tega je 13 let starejši in je že upokojen.
Vseeno razmišljam da bi mu se tako zahvalila...tudi iz usmiljenja,saj vem da je sam in da ni nikoli imel resne zveze-vsaj dokler ne najdem novega partnerja-ker nisem promiskuitetna!
Imam pa nekaj pomislekov in zadrškov.
Nikakor ne žeim izgubiti prijatelja,niti ga na kakšen način oškodovati ali ga užaliti.
Verjetno bi večina moških sprejela tako "zahvalo"z veseljem-čim večkrat...
Mene bolj zanima,zares iskreno,kaj bi si mislili o taki ženski?
Za lažje(iskrenejše) ocenjevanje postavite v mojo vlogo sebe,vašo sestro,partnerico(partnerja),hčerko(sina),mater.....
V naprej se zahvaljujem vsem za iskrena mnenja in konstruktivne nasvete!

Mamca, a imaš frišnega?
 
  • Haha
Reactions: nuvi3790

Lidija g.

Zelenc'
24. apr 2020
7
1
3
Samo za informacijo-niti malo nisem napaljena-še najmanj pa na njega!
Nimamo vsi enakega libida...in ne recite da je to zato ker še nisem srečala "tapravega"...nič ne skrbite v moji preteklosti so bili tudi taki,razen tega,imam vedno pri roki kakšno igračo in svojo domišljijo in samo da veste,to dvoje zna povzročiti veliko več užitkov kot mardikateri kvazi"tapravi"
Res je-za pravi užitek je potrebnih mnogo faktorjev,prav zato jaz tukaj nimam prav nobenih pričakovanj glede užitkov.
Vem da bo ta človek prizadet(najverjetneje) če ne prej,potem takrat ko najdem novega partnerja(če ga?)
Večkrat sem mu v pogovorih povedala(se zlagala)da me po tako težki ločitvi resne zveze in nasploh moški več ne zanimajo-in to vse zato da mu ne bi dala upanja...ker mi se res ne dopade.
Priznam da na nek način izkoriščam njegovo dobroto in ravno zato bi mu se rada na nek način "odkupila".
Ja...bojim se da bi se potem resno navezal na mene in bi potem bil še bolj prizadet!
Zato vas prosim za vaše mnenje!
Bi bili bolj prizadeti če bi vas samo "iskoristila"kot prijatelja,pa ne bi nikoli dobili nič "takega"od mene...ali bi bilo huje če bi se navezali(morda?) in si ustvarili upanje...bi pa vseeno dobili neko vrsto"zadoščenja"?
Prosim za iskrena mnenja,brez zadrškov-lahko me imenujete kakor hočete-samo iskreno iz srca naj bo!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
Pa glih Alter izbrala. Glih ALTER!!!!!! Saj o Tesli že imamo svoj topic!
Mislim da smo nekoč že 'enega' razkrinkal!
Ampak je vsaj popestritev za cel forum!
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Draga gospa Lidija, popolnoma razumem tvojo dilemo.
Samo nekaj ti povem: ko boš enkrat dala, si gotova. Do konc lajfa boš mogla dajat, ne bo več trenutka miru.:jok::bonk::poreden:
Zdej pa koker hočeš naredi, jst sem ti povedala svoje.:nazdravje:
Adijo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Prej boš dava, prej boš frej. :cheer:

Veš, koliko fantov ponižno čaka na priložnost?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.314
5.839
113
pri taščici
Prej boš dala, prej boš spala se reče Demz ;)
Ne vemo kak je tip,
Če bo on sex razumel kot zadovoljevanje "nagona" potem si ga kar vzemi (da ne boš samo dajala) .
Če pa ima on upanje da bo sex prinesel tudi dolgoročno zvezo ( za kar pa tebi kot pišeš ni) potem pa ga ne prizadeni.
A njega pa ne upaš vprašat, oziroma se potem malo pogovoriti?