Sex iz hvaležnosti

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Vseeno mi ni všeč(privlačen) kot partner...imamo pač vsi svoje ukuse,mar ne?
Tudi za sebe ne mislim da sem lepotica in se tudi ne trudim biti,saj le tedko uporabim kaj od šminke.
A to pomen, da morajo biti moški lepotci na belem konju, ženske pa pač takšne kot so?
Če bi ta tip razmišljal tako kot ti, bi ti rekel na začetku, da ti ne bo pomagal, ker nisi po njegovem okusu.
Pa ti je.....(menda)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.954
113
Kratko zahvalo bi si že zaslužil, kaj ti misliš (g.Lidija)?. Mogoče večkrat po kratko. Mogoče bi tudi ti bila zahvaljena. Lepa beseda vedno lepo mesto najde. Ne vem, pošteno bi bilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Uh, mene je minilo že tukaj:
"Moram povedati da mi se,na žalost,sploh ne dopade in mi ni privlačen(še posebno ne kot partner za sex),razen tega je 13 let starejši in je že upokojen."

Torej, on je upokojen, pa ma recimo, za lažji izračun, 63 let. To pomeni, da ... ma sami izračunajte, ... očitno se alter populacija res zelo hitro stara in jo rajcajo tudi "dekleta v letih" :evil:

Goba, edino tebe razumem :valjamse::valjamse::valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Aja, capl, al muho al kwa si že, - se pravi da si še živ? Te še niso ... :norec: ...

Pozdravljen. :cheer:
Pozdravljen :zmaga:
Še vedno sem živ, butast in len, nič se ni spremenilo :p
Sej večkrat pogledam sem, pa ti povem, da si skor edini še, ki je zdravo logiko ohranil. Verjetno so tvoji prispevki še edini, ko vse besede preberem, ne pa kr po dijagonali preletim. Veliko drugih zgleda, da si redno pere možgane z antilogika detergentom.

Tale Lidija mi res deluje čist ko Mamca , ki je na stara leta s suho na suhem ostala :evil::valjamse: tako kot sem ji vedno govoril da bo.

Čuj, ka Micke -Jagebabe-klepke....pa ni več tu? Se je uresničilo tudi, kar sem njej govoril, da bo v solzah zbežala z Alterja? :valjamse: Pa tolk se je hvalila kak vas bo zdresirala, pol pa rep čez fračo in v beg :valjamse:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Dej ne zezaj, preklemanska mona :mad::gorjaca::gorjaca: . Dve leti smo se mučili s hudičem, da je vendarle zajahala svojo metlo. Ti si nam jo šel pa poslat sem gor ! :gorjaca:

:mad: samo še bolh , ciganov in komunizma smo nucali ... :mad:
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tale Lidija mi res deluje čist ko Mamca , ki je na stara leta s suho na suhem ostala :evil::valjamse: tako kot sem ji vedno govoril da bo.


Kdor špara - prišpara. Mamca je pa profi, če pa dela na Fursu. Torej zna še posebej šparat :evil: .
Sej ni čudno, da je šel potem Gatto k jagrom, jest bi šel mogoče celo na štrik :obesise: . To tudi pomirja ...
 
Nazadnje uredil moderator:

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
Lepo pozdravljeni!
Zanima me vaše iskreno mnenje-ampak resnično iskreno!
Pred dvemi leti sem na morju spoznala čudovitega gospoda in se z njim sprijateljila.
Lahko povem da je tisto obdobje bilo najtežje v mojem življenju.Ločitev od partnerja me je spravila na kolena-fizično,psihično in finančno.Ta duša od človeka me je spet spravil na noge-takšne pozornosti in nesebičnosti še nisem nikoli bila deležna.Pomagal mi je na vseh področjih in kot pravi kavalir ni nikoli prosil za kakšno poplačilo ali protivslugo-nikoli!
Še vedno se druživa in še vedno mi stoji ob strani,tudi ko ga ne prosim za pomoč.Meni je že nerodno od te silne pomoči saj se že počutim kot parazit in ne vem kako naj se oddolžim?Vse potice,kosila in butelke ki sem mu podarila ne odtehtajo niti desetinke tistega kar je on storil za mene!
Zadnje čase resnično razmišljam da bi mu se zahvalila s sexom?!
Tudi sam je večkrat namignil da bi si tega želel...malo za šalo-malo zares,saj sva oba sama.
Moram povedati da mi se,na žalost,sploh ne dopade in mi ni privlačen(še posebno ne kot partner za sex),razen tega je 13 let starejši in je že upokojen.
Vseeno razmišljam da bi mu se tako zahvalila...tudi iz usmiljenja,saj vem da je sam in da ni nikoli imel resne zveze-vsaj dokler ne najdem novega partnerja-ker nisem promiskuitetna!
Imam pa nekaj pomislekov in zadrškov.
Nikakor ne žeim izgubiti prijatelja,niti ga na kakšen način oškodovati ali ga užaliti.
Verjetno bi večina moških sprejela tako "zahvalo"z veseljem-čim večkrat...
Mene bolj zanima,zares iskreno,kaj bi si mislili o taki ženski?
Za lažje(iskrenejše) ocenjevanje postavite v mojo vlogo sebe,vašo sestro,partnerico(partnerja),hčerko(sina),mater.....
V naprej se zahvaljujem vsem za iskrena mnenja in konstruktivne nasvete!
Ssm mal je blo treba počakat in si vse napisala. Ko si bila na dnu, kot si napisala, je bil dober. Dec se je po svoje trudil, da te bo podrl. Ti mu nisi dala, ker ti fizično ni bil všeč a z lahkoto sprejemala njegovo pomoč. Verjetno precej materijalno. Sedaj si spoznala drugega in bi se rada tega sponzorja losala. Če ti do sedaj ni bilo mar, tudi sedaj ne rabiš bit prijazna. Reci mu hvala povej mu da imaš deca in to je to. Da ne bo ta novi slučajno kaj posumil in boš brez ostala.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ssm mal je blo treba počakat in si vse napisala. Ko si bila na dnu, kot si napisala, je bil dober. Dec se je po svoje trudil, da te bo podrl. Ti mu nisi dala, ker ti fizično ni bil všeč a z lahkoto sprejemala njegovo pomoč. Verjetno precej materijalno. Sedaj si spoznala drugega in bi se rada tega sponzorja losala. Če ti do sedaj ni bilo mar, tudi sedaj ne rabiš bit prijazna. Reci mu hvala povej mu da imaš deca in to je to. Da ne bo ta novi slučajno kaj posumil in boš brez ostala.

Bravo. :aplauz:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
smoukar je lepo napisal, skoda mi je samo dedca, ki je vztrajal tako dolgo in ostal na suhem vrsto let. zato pa moras vedno imeti na voljo svoj krog ljubic in menjavas.
 

fonza12

Pripravnik
1. sep 2014
129
23
18
spufana država
Madona, če je toliko let vztrajal, pa si enga ORNK res zasluži:aplauz:!
Lidija ti kar navali....manj bo vedel bolj bo presenečen, vesel in z željo, da se čim prej in večkrat ponovi..
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
818
493
63
Oba rabita, kje je problem...?

Ona je steber lepote, on ni, čeprav tudi ona sigurno ni... ampak se vseeno zmrduje, ker imajo ženske to prednost, da lahko dobijo tipa, ki je ocenjen 3-4/10 ocene višje od nje... pač fail evolucije...včasih so to enostavneje rešili, z gorjačo po glavi in so jih za lase zvlekli v jamo in rešili problem....
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Madona, če je toliko let vztrajal, pa si enga ORNK res zasluži:aplauz:!
Lidija ti kar navali....manj bo vedel bolj bo presenečen, vesel in z željo, da se čim prej in večkrat ponovi..
Problem je, da se bo po sexu tale kvazi dec totalno custveno navezal na lidijo in ji zna se kaksno štalo narest.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej ga bo kap. Že taprvič, sploh če je res sto let star. Ženske to zdržijo :cheer: .
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
jebi ga, bo vsaj enkrat v zivljenju dozivel orgazem z zensko. ze to je nekaj za vecino.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj - ona :sprasujemse: ?

Yebeš ono. Zakwa pa so, če ne za nategnat? Tudi sama ne bi spraševala tule kako in kaj, če je ne bi zasrbelo.

Skratka - bolj jo nategneš - raje te ima.

... In tako je nastal mir na Zemlji ... :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: smoukar