Samsung TV 37D6000 in višje

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Ko boš našel uradno razlago Smart TV-ja boš spoznal. Do takrat pa tuhtaj(mo)
smile-1.gif

Če hočeš brskanje po netu, torej podpora Jave in ActiveX-a, moraš gledati za modelimi, ki ima funkcijo "searchAll".

Philips btw; je imel že brskalnik v televizorju že pred dobrimi dvemi leti. Res pa da ni imel podpore za javo in activex....
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.896
55
63
Kolikor je meni poznano, mora imeti TV vgrajen Intel® Atom™ processor CE4100, Popolni dostop do interneta, s Qwerty telekomando,
lahko tudi mobilni telefon, ali s tastaturo na displeju, s katero lahko upravljaš s telekomando, podobno kot miška pri PCeju.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Kaka je pa razlika (ce sploh) med modeloma D6530 (brez očal) in D6770 (ta pa ima prilozena 3D ocala). Je to edina razlika?

LP
 

lenovo

Pripravnik
17. avg 2009
193
0
16
Local microdimming in da je za dojčeland
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
Kaka je pa razlika (ce sploh) med modeloma D6530 (brez očal) in D6770 (ta pa ima prilozena 3D ocala). Je to edina razlika?

LP
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Ko boš našel uradno razlago Smart TV-ja boš spoznal. Do takrat pa tuhtaj(mo)
smile-1.gif

Če hočeš brskanje po netu, torej podpora Jave in ActiveX-a, moraš gledati za modelimi, ki ima funkcijo "searchAll".

Philips btw; je imel že brskalnik v televizorju že pred dobrimi dvemi leti. Res pa da ni imel podpore za javo in activex....

A torej pravilno razumem, da obstajajo TVji, ki imajo normalno delujoc brskalnik (npr. Firefrox), na katerem deluje vse od flasha in jave in podobne golazni, tako da je res lahko nadomestek za racunalnisko brskanje ?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Antiviruse imajo tudi?

Mogoče komu zveni pretirano, ampak za telefone, pardon, pametne telefone, obstajajo že dolgo.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.896
55
63
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Deloma imaš prav....:)
In kje po tvojem mišlenju nimam prav? Res je, da podrobnosti ne poznam. Smart TV je Intelova zaščitna znamka in ne od Samsunga, ali od LGeja.
 

Klimanakup

Zelenc'
23. jun 2011
29
0
1
Se da preko tv d6500 ali bd d7000 gledati iptv brez (grdih) tv komunikatorjev oz. vmesnikov za vdsl?
 
Nazadnje urejeno:

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.896
55
63
Citat:
Uporabnik Klimanakup pravi:
Se da preko tv d6500 ali bd d7000 gledati iptv brez (grdih) tv komunikatorjev oz. vmesnikov za vdsl?
Ti TVeji, oziroma Smart TV ne omogoča sprejem kabelske, oziroma internetne TV brez vmesnikov, ampak jim predstavlja konkurenco, ker ne boš več rabil za sprejem posrednikov - kablašov. S temi TVeji bo možno spremljanje TV signala direktno iz interneta. Samo, dokler TVhiše ne bodo oddajale- streamale svojega programa v internetno omrežje, sprejem ne bo možen. Dostop do določenega programa pa bo možen (domnevam) z nakupom njihovih appsov.
 

Klimanakup

Zelenc'
23. jun 2011
29
0
1
Citat:
Uporabnik bpfc pravi:
Citat:
Uporabnik Klimanakup pravi:
Se da preko tv d6500 ali bd d7000 gledati iptv brez (grdih) tv komunikatorjev oz. vmesnikov za vdsl?
Ti TVeji, oziroma Smart TV ne omogoča sprejem kabelske, oziroma internetne TV brez vmesnikov, ampak jim predstavlja konkurenco, ker ne boš več rabil za sprejem posrednikov - kablašov. S temi TVeji bo možno spremljanje TV signala direktno iz interneta. Samo, dokler TVhiše ne bodo oddajale- streamale svojega programa v internetno omrežje, sprejem ne bo možen. Dostop do določenega programa pa bo možen (domnevam) z nakupom njihovih appsov.
Meni bi bilo čisto v redu, če bi dali možnost preko appsov z registracijskim ključom, katerega dobiš ob podpisu pogodbe oz. da ključ za HD stream doplačaš vsak mesec s položnico.
Sem pa danes zasledil da se da tudi Netflix streamat v evropi in namesto doplačanih HBO kanalov pač plačaš Netflix in gledaš kar ti paše: http://vpnfreedom.com/netflix/how-to-watch-netflix-in-europe/
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.896
55
63
Citat:
Uporabnik Klimanakup pravi:

Meni bi bilo čisto v redu, če bi dali možnost preko appsov z registracijskim ključom, katerega dobiš ob podpisu pogodbe oz. da ključ za HD stream doplačaš vsak mesec s položnico.
Sem pa danes zasledil da se da tudi Netflix streamat v evropi in namesto doplačanih HBO kanalov pač plačaš Netflix in gledaš kar ti paše: http://vpnfreedom.com/netflix/how-to-watch-netflix-in-europe/
Ko bo Smart TV zaživela, se bo vsak vprašal, kaj se mu bolj splača. Kablaši so v ta namen v izogib izgube strank že začeli sklepati nove, zelo "ugodne" ponudbe.
 

EFX

Pripravnik
13. nov 2007
91
1
8
Ja, ampak je treba upoštevati tudi to, da ko boste gledali TV po netu, bo za toliko in toliko zmanjšan tudi bandwidth, namenjen prenosu podatkov. Zame je bil ravno to dealbreaker, da sem namesto Siol TV raje vzel Telemachovega trojčka.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.896
55
63
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
ja. Pregleduješ lahko praktično vse.
Baje, da niti Samsung, niti LG nimajo vgrajenega Flash predvajalnika, kar se mi zdi velika pomanjkljivost.