Otroci in kultura na plažah

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.857
390
83
Samo še vedno ne razumem logike, zakaj si psa nakopati, namesto psa. Otroke razumem, morda kasneje skrbi zate, dela, prispeva v pokojninsko blagajno.

Kaj imaš pa od tiste smrdljive vreče bolh drugega kot probleme ? No ja, razen tiste slepe vdanosti, ne glede na to kakšna budala si sicer.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Po možnosti kaka doga v enosobnem stanovanju.
bonk.gif
 

alter01032010

Pripravnik
1. mar 2010
300
0
16
Mamo otroka in psa. Predvsem v tem vrstnem redu. Otrok je včasih nagajiv. A ne zloben. Pes občasno laja. A ne na plaži.
Torej. Kakšni so zaključki ?
In, ne imeti otroka samo zato, ker so ogledalo staršev, je bedasto. K sreči nekateri še odrastete. Je še čas.
Ne imeti psa, ker povsod ser*e ? Ne me hebat, a ne ser*e tam, kamor ga pelje sr*t lastnik? Mislim, mal pa moraš vedet, kakšnega psa imaš, a ne?
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
725
29
28
Ko smo že pri vzgoji otrok, sem pred dnevi v službi poslušal sodelavke kako se jim otroci pretepajo med sabo (bratje in sestre), kot zmešani cmerijo,... in so si bile na koncu nekako soglasne, da je pa to itak normalno. Jaz recimo imam še dva brata s katerimi se res nikoli nismo stepli med sabo, pa se še vedno čisto OK zastopimo. Sodelovke pravijo da smo čudni
rolleyes-1.gif


Me zanima kako se kaj otroci potem zastopijo, ko odrastejo? Se še vedno mlatijo na obroke? Pozabijo na stare zamere,...?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Bil sem parkrat na meji, da bi vsekal mlajšo sestro, ampak je toliko mlajša, da bi že zaradi tega bilo narobe.

Drugače pa se nismo nikoli tepli, verjetno ker se tudi starši niso nikoli tepli, niti zaušnice.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.945
9.607
113
Citat:
Uporabnik ermej pravi:
Me zanima kako se kaj otroci potem zastopijo, ko odrastejo? Se še vedno mlatijo na obroke? Pozabijo na stare zamere,...?
Potem pridejo na prizorišče tipične slovenske lastnosti: nevoščljivost, privoščljivost in če ne prej se ob dediščini za starši skregajo do smrti. Ponavadi pa že prej in sicer običajno zaradi popolnoma banalnega vzroka. To je to.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.455
4.987
113
Citat:
Uporabnik ermej pravi:Me zanima kako se kaj otroci potem zastopijo, ko odrastejo? Se še vedno mlatijo na obroke? Pozabijo na stare zamere,...?
Strokovnjaki pravijo, da je normalno, da se bratje in sestre kdaj pa kdaj stepejo med sabo, ko rešujejo medsebojne konflikte. Poslušal predavanje ene precej znane gospe, ki se z vzgojo ukvarja in svetuje. Pravi, da je to slabo samo, če se starši preveč vmešavajo vmes in ne pustijo, da je pač zmagovalec tisti, ki je močnejši. Iz tega pa nastane sovraštvo za vso življenje.
En drug tip, ki je sicer bil dolgo let ravnatelj popravnega doma, pa je rekel, da je doma zelo preprosto ugotoviti, kdo je kriv, da se otroka tepeta. Njegovo pravilo: kriv je mlajši. Ta nima kaj izzivati starejšega. Saj je kruto, ampak če jih zaviješ v celofan in jih braniš pred vsem in vsakim, potem pa pride do tega, da mislijo, da so bogovi in ynos-ovi deklini slačijo kopalke...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.491
2.841
113
v lokalni ostariji
drugače pa nekaj se zavedajte:

Ne sodite da ne boste sojeni... ponavadi se največ pizdarij dogaja "ultra super duper" dobrim. takim ki znajo povedati kako so dobri kako odgovorni kako skrbijo... samo nič jim ne uspe...

zato: naredite otroke, vzgajajte jih po svojim močeh samo da ne bodo potem ravno od ynosa narkomani ki vlečejo tetam kopalke dol (mimogrede: tukaj pri tej zgodbi se bojim da imajo kakšni očki tudi prste vmes... da so našuntali mulce, da slečejo punco oni pa gledajo in se hihhitajo... niso sam računal da bo mulo udaru otroka...)
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.123
10
38
Danes pamžov nihče več ne vzgaja. V bistvu ne vem zakaj jih imajo. Očitno, da bo žlahta tiho.
bonk.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.957
5.610
113
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:


Sicer pa Kameleon, veš evo rožica tud zate, tud men si imaginarno simpatičen
roza.gif

Muca.........če bi mi2 mela otroke.......veš kakšni sončki bi bli.......mal tvoje materinske vzgoje pa crklanja.......pa mal moje trde roke....tud pr teb na tapravih mestih seveda.........to bi bla uravnotežena vzgoja
roza.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.957
5.610
113
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
. Moj starejši otrok je imel kar precej dvominutnih kazni (prijelo se ga je ime Darko Prusnik)

A ne bi blo bolš da bi se ti več z ženo pisarne igral....k da se greš z otrokom že v mladosti nemce pa partizane pa mu daješ neka partizanska imena
tongue-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.103
6.914
113
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
aja pa na eno malenkost pozabljate:

včasih so starši delali od 6-14h ali pa še to ne. s otroci so preživeli res veliko časa... kaj pa sedaj? dela se od do... kdaj pa je čas za vzgojo?

eni pa še takrat raje v disko zavijejo ali v "lajf"...

Problem je samo v zadnjem stavku. Kolega Pakul ima zelo zoprn delavnik, pa proste ure sigurno porabi s svojo družino. Nima veze, kdaj človek dela. Glavno je, da se ukvarjaš z družino takrat ko si doma.

Khm. ne več. Zdej če te pa o napredovanju ni obvestil.... hm.... no sej jz na ta racun tud ne vem ce sm kak pir spil....aja ne pa sm se mi zdi =)
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Matr ste bili pridni otroci, midva z bratom sva se skozi nekaj klofala ali pa končala po avanturi končala na urgenci ponavadi dan pred praznikom.Pa pri skupnih 80letih nisva ne narkiča, alkiča..
Otroci so različni prav tako ni enotne formule za vzgojo samo gledam naša dva indijanca.Ko pa vse zaštekaš je pa že mimo.
Pa vsem veliko sreče pri vzgoji svojih otrok ali psov
evil.gif

Ampak imam rajši otroke kot pse, mi ne serjejo pred ograjo in ne ščijejo na bicikl.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
. Moj starejši otrok je imel kar precej dvominutnih kazni (prijelo se ga je ime Darko Prusnik)

A ne bi blo bolš da bi se ti več z ženo pisarne igral....k da se greš z otrokom že v mladosti nemce pa partizane pa mu daješ neka partizanska imena
tongue-1.gif

No, ti bom razložil, ker povsod vidiš partizane. Paranoja?

Darko Prusnik je bil hokejist, ki se je rad tepel, zato je veliko presedel na klopi za kaznovane igralce. Ponavadi je tam odsedel dve minuti.
Naš tavečji je imel tudi zelo veliko dvominutnih kazni, zato analogija s Prusnikom.
Ring a bell?

Z ženo igrat pisarne? Sem se že malo naveličal ene in iste špranje. Najbrž se staram. Ampak ko gre mimo kakšna mlajša...
grin1.gif
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
aja pa na eno malenkost pozabljate:

včasih so starši delali od 6-14h ali pa še to ne. s otroci so preživeli res veliko časa... kaj pa sedaj? dela se od do... kdaj pa je čas za vzgojo?

eni pa še takrat raje v disko zavijejo ali v "lajf"...

Problem je samo v zadnjem stavku. Kolega Pakul ima zelo zoprn delavnik, pa proste ure sigurno porabi s svojo družino. Nima veze, kdaj človek dela. Glavno je, da se ukvarjaš z družino takrat ko si doma.

Khm. ne več. Zdej če te pa o napredovanju ni obvestil.... hm.... no sej jz na ta racun tud ne vem ce sm kak pir spil....aja ne pa sm se mi zdi =)

hysterical-1.gif

Sicer pa se morava midva itak kaj dobita ane
evil.gif
 

alter01032010

Pripravnik
1. mar 2010
300
0
16
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Muca.........če bi mi2 mela otroke.......veš kakšni sončki bi bli.......

To zihr.
Sam do zdej še noben ni uspel sparit kameleona in orjaškega lignja ... bi blo pa zanimivo, ja ...