Samsung TV 37D6000 in višje

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Samo3x pravi:
Na katerih Samsung TVjih dela TwinView oz. Dual TV (prenos slike iz TV na Galaxy S, S2 in Tab)? D7000 in D8000, ali tudi na katerem od nižjih modelov?

Odgovor: NE DELUJE, sem se zapeljal v Mediamarkt, smo probali in ne dela, deluje samo na seriji D7xxx in D8xxx. V Smart Remotu sploh ni opcije za prikaz, ko se skonektaš na TV.
Dual view seveda deluje na D7000 in D8000. Zgoraj pa je napačno navedeno: Dual view ne deluje na Galaxy S1. Trenutno deluje na Galaxy S2, Galaxy Note, Galaxy Tab - 7 in 10".
LP
 

Samo3x

Zelenc'
16. jan 2012
5
0
1
Danes sem resetiral Smart Hub, ker se mi ni dalo ročno brisat vseh appsov. Po resetu mi je iz glavnega menija pobrisal ven ikone, medtem ko so aplikacije ostale instalirane. Zdaj mi noče več zagnati App stora, do instaliranih appsov pa lahko pridem samo preko Search funkcije...

A ima kdo idejo, kaj bi lahko bilo narobe? TV je UE55D6750
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Tipka za desno previjanje + šifra 289 + tipka za levo previjanje! Nato zopet nastavi državo app stora
 

Samo3x

Zelenc'
16. jan 2012
5
0
1
Na katero državo se najbolj splača nastavit? Če nastavim na Slovenijo, noče zagnati Samsung Apps Store aplikacije, Smart Hub je potem le omejeno uporaben. Če nastavim na Germany ali na UK, lahko normalno pridem v App Store, vendar mi zraven instalira kup appsov, ki so lokacijsko vezani in ne delajo pri nas, ali pa ne znam nastaviti proxyja.
 
Nazadnje urejeno:

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik MAKY_ pravi:
server, na katerega je vezan smart hub je pod posodobitvijo. se bo zadeva rešila v najkrajšem času.
A to kar za kak teden, dva ukinit storitve pa to al kaj?
priden.gif
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik MAKY_ pravi:
ne... ukinitev je eno, sesutje server serverja pa drugo.
V obeh primeih se spodobi uporabnike obvestiti o izpadu koriščenja storitve, za katero so plačali...
ne-ne-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Seveda ne, samo ne jokcam pri malenkostih. Ni treba bit tolk razvajen.
Če jim hub ne dela, jim daš čas da popravijo. Saj verjetno niso sami krivi za to napako. Dejstvo pa je, da delajo vse da bodo čimprej spravili serverje v pogon.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Ja seveda. Daš jim čas. Če seveda veš, da je kaj narobe. Za kaj več, pa obstajajo geste, kot so "obvestilo", "opravičilo" in podobne.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.374
156
63
Eno vprašanje.

Včeraj sem pri žlahtniku štimal Tv. Do sedaj so imeli analogno, sedaj pa so šli na digitalno shemo.

Na dveh TVjih zadeva funkcionira, na tretji pa ne. Po vstavitvi kartice je sicer našel vse programe, vendar pa na praktično vseh napiše šifriran program (tudi POP navaden, A kanal, Discovery itd, samo par se jih je dalo gledat). Na anlogni seveda dela vsekot je treba.

TV je pa Samsung, če ima to sploh kakšno zvezo.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.374
156
63
Ničesar ni bilo.

V kvadratku je napisalo DTV, Pop tv, srted ekrana pa siv okvir z napisom šifriran kanal.

Ko sem brskal po hm, mislim da smart ali nekaj podobnega, so povsod bile ključavnice, ki se jih ni dalo odklenit.