Samsung Galaxy S9

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Tudi jaz imam neskončne probleme z zaščitnimi stekli na ukrivljenih zaslonih. jaz imam S8 in karkoli dam gor se ZELO poslabša odzivnost toucha. Po moje sem probal že 10 zaščit in povsod je več ali manj enako. Sprobal sem tudi tako imenovane Case friendly zaščite in je učinek isti.

Na Note 8 sem zamenjal štiri ukrivljena stekla, od tega dva različna "pancerja". Z vsemi sem imel težave z neenakomerno ali zelo slabo občutljivostjo ekrana, kar je sicer znana težava z zadnjim Notom. Nazadnje sem našel poceni no-name ukrivljeno steklo v "lekleru" na Rudniku, ta deluje odlično, ovitka ne moti, celo prah se ne nabira za robom. Morda komu prav pride info...

lp,
Mpix
 
  • Všeč mi je
Reactions: stankozaspanko

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Na Note 8 sem zamenjal štiri ukrivljena stekla, od tega dva različna "pancerja". Z vsemi sem imel težave z neenakomerno ali zelo slabo občutljivostjo ekrana, kar je sicer znana težava z zadnjim Notom. Nazadnje sem našel poceni no-name ukrivljeno steklo v "lekleru" na Rudniku, ta deluje odlično, ovitka ne moti, celo prah se ne nabira za robom. Morda komu prav pride info...

lp,
Mpix
Škatle verjetno nimaš več, da bi videl katerega si nabavil?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Na Note 8 sem zamenjal štiri ukrivljena stekla, od tega dva različna "pancerja". Z vsemi sem imel težave z neenakomerno ali zelo slabo občutljivostjo ekrana, kar je sicer znana težava z zadnjim Notom. Nazadnje sem našel poceni no-name ukrivljeno steklo v "lekleru" na Rudniku, ta deluje odlično, ovitka ne moti, celo prah se ne nabira za robom. Morda komu prav pride info...

lp,
Mpix

Ti si falil temo. Sicer pa je na Galaxy s9 opcija nastavitve Povečajte občutlivost na dotik za uporabo zaščitnih ovitkov."

:)
 

5450

Fizikalc
28. feb 2018
286
35
28
Šmarje pri Jelšah
Glede stekel... domeglass... edina prava zadeva!
Kamera pa... razlike napram S6 ne vidim. Kot povprečen user. O nastavitvah nimam pojma.
To kar firma po defaultu da, to uporablam.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
No ne širi neumnosti. Imam S7, vmes sem imel kratek čas S8 in so fotke glede na S7 bile bistveno boljše/lepše, kaj šele pri S9. Ti pa imaš zgolj S6...
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
S6 ma zlo dobre fotke, bi skor lahko reku, da bolš, kot S7, mogoče edino v slabši svetlobi malo peša, sam imam pa S8 in napram fotrovmu S6 ni neki wau, al se pa nisem tok poglabljal v detajle, sem pač zadovoljen, da na hit ujamem kar rabim :)
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Točno to S6 ima zelo dober fotoaparat primerljiv z S8 v večini primerov, mogoče malenkost slabši samo v slabših svetlobnih pogojih( za S9 ne morem trdit ker ga nisem nikoli imel) seveda pa je vse odvisno od nastavitev, zahtevnosti uporabnika in od oči malarja.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
ne morem si mislit da je v 2018 še vedno takšno veselje v teh telefoinih, ki v bistvu po uporabnosti niso nič drugačni kot pred 5 in več leti. Resno, svet gre v 3pm. Zdaj so še na kitajce navalili,v glavnem vsak teden nov flagšip....in vsak teden novo navdušenje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in hermann

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
ne morem si mislit da je v 2018 še vedno takšno veselje v teh telefoinih, ki v bistvu po uporabnosti niso nič drugačni kot pred 5 in več leti. Resno, svet gre v 3pm. Zdaj so še na kitajce navalili,v glavnem vsak teden nov flagšip....in vsak teden novo navdušenje.
Ti to ne razumeš, ker si še ene 5 let zadi, zato bolj da ne napenjaš svojih majhnih možgančkov in uporabljaš 5 let stare telefončke.:valjamse:
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Sem razmišljal, da bi mojga starega S7 zamenjal za S9+, pa gledam malce primerjave po netu in ne opazim bistvene razlike med modeloma, katere bi opravičile razliko v ceni, pa niti ni cena tolk vprašanje ampak bolj uporabnost. Nekak me ne prepričajo v nakup.
Kakšne so kaj vaše izkušnje? Mišljenje?
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.847
3.367
113
40
Lj
Sem razmišljal, da bi mojga starega S7 zamenjal za S9+, pa gledam malce primerjave po netu in ne opazim bistvene razlike med modeloma, katere bi opravičile razliko v ceni, pa niti ni cena tolk vprašanje ampak bolj uporabnost. Nekak me ne prepričajo v nakup.
Kakšne so kaj vaše izkušnje? Mišljenje?

Jaz bi tud S6 nadgradil pa dejansko se mi zdijo vso downgrade S10 modeli oz. bi dobil v skrajnem primeru isto.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
S9. Zadovoljen sem.

Razen NLB paya in Sparkasse M-stika - obe aplikaciji je bilo potrebno ponovno aktivirati - vse ostalo deluje.
Mobilno Urbano moraš reinštalirati in prenesti sredstva iz stare na novo kartico (Urbana dobi nov ID)

Če uporabljaš widget Vreme, ne moreš več "svajpat" med lokacijami znotraj widgeta.

Ime "Glasbena skupina" je zanimivo. :oops1: Špila na 2,4 in 5 GHz.:evil:
(Easter egg ali Lost in translation) ?
Tethering.jpg