Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Dej v preferences, subtitles, subtitles encoding na na windows-1250, pa bodo šumniki in sičniki delal.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Najlepsa ti dala
wink-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Tnx, sem kar mirage uporabil. Spila z ze namescenim air video, ki ga imam se od Appla. Fina zadeva.

Instaliral sem open germany stock rom. Se vedno so gor razne n-tv, bild, taxi svinjarije, ki se jih na sreco da uninstallat. So to sam shortcuti do weba al...?
 

Jozesk

Pripravnik
7. jun 2012
68
0
6
Potem imaš pa isti rom gor kot jaz, namreč telefon sem kupil v Frankfurtu in ni vezan na nobenega operaterja.
Meni dela super

Lp
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Hm, saj to mi ni ravno jasno. Telefon kupljen v prosti prodaji, pa ima kljub temu en kup svinjarije gor.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Hm, saj to mi ni ravno jasno. Telefon kupljen v prosti prodaji, pa ima kljub temu en kup svinjarije gor.

Jaz sem imel Galaxy Note, kupljen v prosti prodaji (Janus Trade) ... pa je imel Mobitelovo šaro nalozeno (Mobilna TV, Planet,...) ...
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Hmm... pa so to kaj spremenjeni romi al so naceloma stock in odprti za vse takojsnje nadgradnje? Da nam na mobitelovemu romu cakal na jelly bean do marca pol..
 

Jozesk

Pripravnik
7. jun 2012
68
0
6
Ja v Sloveniji se ne da kupit SGS3, brez navlake od Simobila ali Mobitela. Tudi jaz sem želel telefon nabavit pri RAM2. In ravno zaradi tega vzroka sem se odločil za nakup v tujini.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Si.mobil nima nobene navlake na telefonu, temveč čisti stock ROM. Mobitelov bloatware pa je ogaben doskrajnosti...
 
Nazadnje uredil moderator:

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Jozesk pravi:
Ja v Sloveniji se ne da kupit SGS3, brez navlake od Simobila ali Mobitela. Tudi jaz sem želel telefon nabavit pri RAM2. In ravno zaradi tega vzroka sem se odločil za nakup v tujini.

Jz sm ga kupil pri T-2 pa nimam nič gor
grin1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Navlaka gor dol. To je android. Namenjen je temu, da ga flešaš
smile-1.gif
Se pa ti more dat, pa ne smeš bit preveč izbirčn, ker pol lahko flešaš tedensko.Pa čas morš met za te stvari.

Bloatware sicer ni kul, ampak tak hudo pa tut ni, kot piše gargy.

Jozesk hahaha Upam, da ga nisi preplačal. Kar pa dvomim glede na cene pri nas.
wink-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
A se kej ve, a bo Android 4.1 Jellybean tudi na voljo za S3 in kdaj?

Kako bo z Flash Player-jem na 4.1 - kakor sem bral, Adobe ne bo več ponujal programske opreme za flash podporo od 4.1 naprej?
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ni panike, sem dal angleski stock rom gor, brez kakrsnekoli navlake, pa se CSC sem moral poflashat, ker je nazigal o enih napakah v messaging appu.

Ni pene sploh, od cetrtka do vceraj sem si vzel cajt in nastudiral rome in flashanje. Sala mala.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Ni panike, sem dal angleski stock rom gor, brez kakrsnekoli navlake, pa se CSC sem moral poflashat, ker je nazigal o enih napakah v messaging appu.

Ni pene sploh, od cetrtka do vceraj sem si vzel cajt in nastudiral rome in flashanje. Sala mala.

Ali g aimas ze v oglasih ali bo sele drug teden?
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.