Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Aha. Tnx.
Kaj pa tisto s sms povratnicami pa da si izberes nek drug mp3 zvok in mi telefon "stekne" za nekaj sekund (ni potem zvoka in nasploh malo steka)? To je tudi kak hrosc ali samo mene telefon zajebava?
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
Tega na svojmu nism preveril. Poklič 031212121 servis pa jih vprašaj
smile-1.gif
 

Jozesk

Pripravnik
7. jun 2012
68
0
6
Meni se je pa danes zjutraj, ko sem ga priklopil na Wifi samodejno naložel neko posodobitev. Spremembe ne opazim, razen dveh novih programčkov.
 

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
....ne vem ali sem jaz tak butec ali je kaj drugega. Danes prijateljica potegne Galaxy S II na plano in se hvali kako ima procesor 1.6 GHz? Bolj jo sprašujem in ji govorim, da je to nekako nemogoče bolj mi je trdila, da je njej "računalničar" naštimal tako 100% in, da je zdaj njen telefon boljši kot moj (S III). Mi kdo razloži kako je to možno?
bonk.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik Aki1 pravi:
....ne vem ali sem jaz tak butec ali je kaj drugega. Danes prijateljica potegne Galaxy S II na plano in se hvali kako ima procesor 1.6 GHz? Bolj jo sprašujem in ji govorim, da je to nekako nemogoče bolj mi je trdila, da je njej "računalničar" naštimal tako 100% in, da je zdaj njen telefon boljši kot moj (S III). Mi kdo razloži kako je to možno?
bonk.gif

Navija se procesor...to se da pri telefonih, nič novega.
Definitivno pa ni boljši od SGS3, ne skrbi
wink-1.gif

Tudi One X od HTCja ima boljši procesor oz. hitrejši (1,5 GHz vs 1,4 GHz), pa je SGS3 na vseh testih boljši (vsaj na večini no, na kakem je One X boljši, ampak so redki tej testi)
wink-1.gif
 

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Okej, razumem, da se navije procesor. Ampak, da lahko naviješ starejšo generacijo tako, da je boljša oz. tu tu od najnovejše?....no
nahrung002.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Razlika je v tem, da ima ona 2 jedra, ti pa 4... Lahko navijo v tri krasne, pa boš ti še vedno hitrejši.. Nekako tako kot Honda ;-)
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Spet te bom zabuzeriral
redface-1.gif


Bi bil toliko dober, pa mi das link stock firmawara? Vem, da so na Samfirmware, samo pri vseh teh regijah in drzava se ne znajdem kateri je stock / unbranded?

Se eno vprasanje. Imam siolTV na PCju na sekundarni mrezni kartici. Instaliran imam proxy_en, ki broadcasta vse te kanale, potreben je samo vpis ip kiste in ip kanala. Na ostalih PC-jih in tudi na iPhonu 4s preko AcePlayerja je to spilalo super. Na S3 pa browser sicer odpre, samo je zatikajoce ful. Isto, ce dol potegnem IPTV - loadam playlisto in zaganjam preko MX ali BS playerja.

Why? Rabim drug player, kaksne extra driverje....?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Stock FW je skorajda vseeno, kateri vzameš, važno je le, da nima zraven v opisu operaterja (tako kot recimo piše Sloveni (Si.mobil). Potegni zadnji I9300XXALF6 od Open Germany, bi moral delat čisto vredu, lahko tudi za United Kingdom - PDA bazo imajo vsi isto, razlika je ponavadi v modemu (ki se pri nas ne razlikujejo) in pa v CSC, kar je skupek nastavitev za 3G in MMS za lokalne ponudnike.

Kar se pa SiolTV-ja tiče pa ti ne znam pomagata, ker tega ne uporabljam. Žal... Probaj kakšne druge playerje...
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
A se še komu telefon ne nafila na 100%
smile-1.gif
Pri meni se do 88% potem pa nič več :D Madon, mal sem razočaran nad samo zadevo.... :/
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Evo, se UK se je pojavil. Potem pa snemam preko explorerja na S3 (multimedia mode), pa na 60% kar neha snemat.. wtf?

Sem pa probal omego in cyanogen. Omega mi je mal pocasna in prav nic impresivna. Ali sem pa kaj spregledal. Addone sopas pa preko linkov do kitchna. Sem kaj spregledal?

Cynogen je hiter, zelo hiter, ful mi je vsec opcija nastavitve stevila vrstic in stolpcov na homescreenih. Je pa spet treba en decent launcher, da si appdrawer pospravim
smile-1.gif


Skratka, vsak rom ima nekaj, ki mi je vsec in nekaj ki mi ni. Idealnega pa ni :D
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Priporočm Go launcher, si lahko appe ali pomečeš lepo v mape, ali pa še bolj uporabno, tiste ki jih ne rabiš kar skriješ. zelo uporabljena funkcija pri meni.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Sem ga ze sprobal.. Potem pa snel se en kup "Go" dodatkov in se je "go lock" zacel kresat :hysterial:

Apex mi je malo lepse porihtan, nima pa folderju v appdrawerju. Bom ze nekaj scaral.


Vprasanj, a stock rom moram preko odina flashat? Ne gre tako, kot te 3rd party romi preko "upload konzole"?
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ja, original je ne. Torej Odin.

Se ena prosnja.. Mi nekdo pove, za kaksen lusten streaming app. Da dam neki app na PC in potem na telefonu gledam videe.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Ja, original je ne. Torej Odin.

Se ena prosnja.. Mi nekdo pove, za kaksen lusten streaming app. Da dam neki app na PC in potem na telefonu gledam videe.

Ce hoces gledat videe si daj gor BSPlayer, lahko gledas tisto kaj mas v skupni rabi v winsih.

Se podnapisi delajo
wink-1.gif
Samo ne znam pa naret da bi mi sumniki delali... Mogoce kdo ve?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.