Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ne bo. Mi je ze po 2h dnevih, ko se nimam raziskanih cetrt addonov simpaticnejsi od 4s.

Lumio pa nikoli nisem imela namena obdrzat, dlje kot teden/dva.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
A se kej ve, a bo Android 4.1 Jellybean tudi na voljo za S3 in kdaj?

Kako bo z Flash Player-jem na 4.1 - kakor sem bral, Adobe ne bo več ponujal programske opreme za flash podporo od 4.1 naprej?
Že na 4.0 flasha ne bi smelo biti, vendar je Google nekako prepričal Adobe, da izda še za 4.0.

Flash se itak poslavlja in zamenjuje ga HTML5.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Flash na androidu je mrtev. S 15. avgustom ga bo Adobe tudi umaknil iz marketa, tako da ga ne bo mogoče instalirati niti na starejše verzije.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Flash bo še vedno na voljo tudi v 4.1, Adobe je le rekel, da ga ne bo več razvijal po verziji 4.0.x. Lahko da bo delal, lahko da ne...

Danes je Google izdal source za 4.1 JB, Cyangen pa je že izjavil, da je pričel z delom na CM10. Mislim, da lahko dokaj hitro pričakujemo JB na SGS3, po moje do konca julija...
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Flash bo še vedno na voljo tudi v 4.1, Adobe je le rekel, da ga ne bo več razvijal po verziji 4.0.x. Lahko da bo delal, lahko da ne...

Danes je Google izdal source za 4.1 JB, Cyangen pa je že izjavil, da je pričel z delom na CM10. Mislim, da lahko dokaj hitro pričakujemo JB na SGS3, po moje do konca julija...

To bi bilo super
smile-1.gif
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Citat:
Beginning August 15th we will use the configuration settings in the Google Play Store to limit continued access to Flash Player updates to only those devices that have Flash Player already installed. Devices that do not have Flash Player already installed are increasingly likely to be incompatible with Flash Player and will no longer be able to install it from the Google Play Store after August 15th.
http://blogs.adobe.com/flashplayer/2012/06/flash-player-and-android-update.html

Če jaz to prav razumem to pomeni, da če nimaš flasha gor, ga tudi ne boš mogel instalirati. Novi telefoni ga pa ne bodo imeli. Verjetno se ga bo dalo dobiti na kak drug način, samo uradno z marketa ne več.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Vsi telefoni z 4.0.x verzijo Androida imajo nameščen Flash... (govorim za Samsung)
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.514
6
38
Kolegu sem včeraj posodobil Notea in kolikor se mi je zdelo, je zdaj rom enak tistemu na SGS3, zato pišem tukaj. Prej je imel verzijo mislim da 2.3.6. Vse dela super "izgubil" pa je njemu precej pomembno funkcijo
frown-1.gif
. Kadar je na kateri koli spletni strani bila napisana telefonska številka (uradni browser) je samo podržal s prstom in dobil funkcijo "kliči", tega pa sedaj ni več. Ve mogoče kdo ali je samo drugje skrita ali tega ni več v verziji 4.x? Hvala.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.164
486
83
Eh pod 400€ so HTC One X na bolhi, ki je parkrat boljši telefon po specifikacijah. Pomoje metanje denarja stran, rajš kupiš rabljen sgs za 250€.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
50
A ima se kdo probleme z vremeslo aplikacijo? Na sg3 mi n prikazuje radarske slike padavin
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Od te vremenske aplikacije uporabljam samo radarsko sliko padavin in SGS3 mi delo ko šus. Poskusi popucati podatke.
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.130
68
48
123
Ja, v primeru da imam izklopljen prenos podatkov in da dobim mms. Takrat moram (po vkljucitvi prenosa podatkov) ugasniti in prizgati telefon. Druge resitve se nisem nasel.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Nisem še imel problemov z MMS-i, je pa res, da sem že na S3 zdržal na stock ROM-u kakšno uro. Trenutno na JB-ju.
Zgleda da je kakšnem bug v Samsungovih TW...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
Ja, v primeru da imam izklopljen prenos podatkov in da dobim mms. Takrat moram (po vkljucitvi prenosa podatkov) ugasniti in prizgati telefon. Druge resitve se nisem nasel.

Daj MMS-e na ročni sprejem. Pri SGS1 je to pomagalo
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.