Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
KSZ:

jz mam mejhn problemček že par dni.... pod ikono Telefon piše 1, kot da imam en neodgovorjen klic, brisal zgodovino, restart telefona.... nič ne pomaga. Kaj lahko še naredim?
smile-1.gif

Nič, ker bo samo izginilo. Tudi za mail, sms, FB, itd...ti bo kdaj pisalo, da še nimaš prebrano, pa čeprav si že odprl ta sporočila. Po nekaj časa to kar izgine.
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
A more samsung svoj vmestnik vmes tlačit????? A ne morjo naredit telefona pa gor ruknit ICS zadnjo verzijo pa mir? Ta njihov vmestnik me najbolj moti, telefon je super, samo to je pa višek. Prov jadni so.
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Ne, če hočeš povsem stock izgled vsega si na telefon vrži navaden ics rom pa imaš to kar hočeš.
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Ima že kdo kakšno prasko na ekranu? Kolegu se opraskal ekran pa pravi da ful pazi. Pri mojem zaenkrat nič.. Ne vem kakšen Gorilla glass je to :/
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Očitno nena ful pazi na telefon?! lol Tut pri drugih znamkah in gorilla zaslonih pride do prask..Lažejo nam na vlko!
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
pa saj gorilla glas ni odporen proti praskam, samo težje jo dobiš (scratch resistive in ne scratch resistance).
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Em.. ga pa zamenjas? Drug launcher in je problem resen?

tega imaš kot trave:)
jst imam go launcher + ics temo, ker so mi še ostali njegovi dodatki top.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Kdaj pa to izgine?
smile-1.gif
Kok dni ponavadi?

V istem dnevu verjetno. Sosed je zadnjič zjutraj jamral, da mu kaže ta obvestila, čeprav je vse prebral, potem zvečer je pa javil, da so obvestila izginila.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.884
626
113
Klikni na notification in sproži klic osebe, pa prekini preden začne zvonit....
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Kaj pa ce drzis Home tipko za cca 2 sekundi potem pa izberes Upravitelj opravil, potem pa pocisti pomnilnik? Meni to pomaga.
Se mi zdi, da je malo bugy ta telefon oz. sw.
Se se komu dogaja da telefon "stekne" za nekaj sekund, ce imas nastavljeno kako drugo melodijo za obvestila oz. povratnice sms-ov?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.