samostrel

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Prosto živeča divjad ni tvoja lastnina in jih nimaš kaj strelat-ne tko ne drugač..
Kaj pa spada pod divjad? Resno vprašam.
Ok, srne, dviji zajci, divje svinje,..., to mi je jasno. Kaj pa sosedov maček? Voluhar?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Last države je..ne pa od vsakega p*era, ki ima 2 kvadratna metra hosta ali trave, pa misli, da je bog
wink-1.gif

last države je..hm..in vi, pijandure, ste državni pooblaščenci, javna uprava, ki se odliči kako in koliko likvidirat. še dobr, d avam ne dajo pristojnosti in upravljanja z ljudmi.

in ko se zgazi divjad z avtom..jo kaj..zapakiramo v karton in posljemu turku, al pahrju..al kam, če je last države.

btw
če je res last države, mi ob vseh tajkunskih zgodbah ni težko pri srcu. povej kako se jo odre.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Prosto živeča divjad ni tvoja lastnina in jih nimaš kaj strelat-ne tko ne drugač..
Kaj pa spada pod divjad? Resno vprašam.
Ok, srne, dviji zajci, divje svinje,..., to mi je jasno. Kaj pa sosedov maček? Voluhar?

kao veš a je zajc, al divji zajc?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
Se mi je zdelo, da od tebe ne bom dobil odgovora. Pa kaj ku.rac si tako tečen zadnje čase. A te še vedno tisti piknik mori?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Bodi res resen...zeh, jutri bo vroč dan-tako ali drugače
wink-1.gif

pa sej je..a je voluhar divjad v lasti države..kam pišem za odškodnino k rabim met past, pa k je požru ak rje požru..ker k sem prijavil na zavarovalnici so se smejal.

pa za srno tudi..ja gospdo..če vam pa solato je je mate že preveč..je rekla tota iz klicnega..
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Se mi je zdelo, da od tebe ne bom dobil odgovora. Pa kaj ku.rac si tako tečen zadnje čase. A te še vedno tisti piknik mori?

una mu vec ne da...par uporabnikov ga ne hebe pet %..in je zdej osamljen..
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.102
6.912
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
nimam kaj probat..sem vprašal. si pvoedal

mislim pa, mahoni javi se, da policija ne obvešča lovskih družin o 'odstrelu'.
Policija lovce obvesca ce je zival se ziva. Ce ni, se obvesca RCO oni pa dezurnega higienika da crkovino pospravi.

Dosedaj je bilo povecini tako, da je vsak normalen policist prisel na kraj in napisal obvestilo o odstopu od ogleda kraja prometne nesrece. No novi zakon to ukinja tako da se bo dogajalo da bos po povozenju srne dobil po moznosti se kazen.

Ostala debata je pa itak vec ali manj spam
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
hvala. torej lovec ne ve nic, ce je smrtna zrtev. danilo pa tudi ne.

kok smo mi fina druzina.

na vsako zadevo se najde strokovnjak z odogvorom. in javna uprava tukaj prednjači.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.102
6.912
113
V bistvu ne vemo tega, ali RCO ko klice higienika obvesti tudi lovsko druzino (a ves zarad statistike) ali pa ce to naredi higienik ko crkovino pobere. Tega ne vem, ker policija to obvesca preko RCO. Vem le to da policisti na rkaju pac ne rabijo lovcev ce je zival ze mrtva.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.924
5.637
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Dosedaj je bilo povecini tako, da je vsak normalen policist prisel na kraj in napisal obvestilo o odstopu od ogleda kraja prometne nesrece. No novi zakon to ukinja tako da se bo dogajalo da bos po povozenju srne dobil po moznosti se kazen.

Se prav dubu boš kazen ker ti je srna skočila na havbo
sprasujem se.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.924
5.637
113
Ma tko zanimivo mi je ker......ti skoč po svoji krivdi neka odrasla oseba na havbo je nesreča.......ti skoč srna dobiš pa kazen (vsaj tko je razumet)
stupid-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.102
6.912
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ce ni, vi ne smete..poskrbet

Ne, razen ce bi zival predstavljala nevarnost za zivljenje ljudi... Recimo en zbije medveda, medved popeni in zacne lomastit po vasi... ce je nujno se lahko strelja, ce pa ne pa poklices ali lovce ali pa SEP ki ima pusko za omamljanje zivali in jo oni pocijo da v spanju pocaka pomoc =)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.924
5.637
113
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Alo indijanac. Odpreš si pivo, se usedeš, odpjevaš hej čija frula in iz borše potegneš tole:

hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.715
-432
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
pred parimi dnevi smo se na enem srečanju menili, d akako lahko kupiš samostrel, lok itd brez težav, z osebno in tko te zadeve. no pa sem šel in si kupil tole

a je to za kake igre obrambe

fuknil si denar stran...

sva s kolegom tole nabavila... in po 1 mesecu ugotovila, da je to čist prehuda zadeva za čas zabijat. 1. rabiš prostor, potem neko tarčo (teli tvoji voluharji in mački - to bo sam skoz šlo in naprej v pm, in boš samo puščice iskal), 2. puščice iščeš kot zmešan, 1kom dobre strane 10€. 3. zadeve se naveličaš.

vglavnem bz zadeva za dolgčas zabijat. če bi se s tem ukvarjal športno ok, če bi jo pa imel za to, kar jo ti misliš met, je pa čist bz. živali okoli tebe bo itak kmalu zmanjkalo, ostala bo samo še ena, pa še tej bo dolgčas, ker ne bo ostalih. In tako boš cele dneve slonel na oknu, pa čakal kakšno živo bitje da pride mimo, z piksno od senfa v eni roki in lokostrelom v drugi.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.924
5.637
113
Nemoj se praviti engleza....vem jst tebe
grin1.gif


Reče se: umret če otmeno