samostrel

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Ja kaj pa ti zdaj jaz že celi čas pravim?? Če voziš prilagojeno-ne boš trčil v srno in ne boš dobil kazni za neprilagojeno hitrost!
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Jaz bom po svoji parceli s ssamostrelom "vadil" kok bo meni volja, če pa mi pot prekriža sosedov maček in mu puščica
pri riti ven pogleda pa nisem jaz kriv.

Al zaj bom še na lastnem hofu ahtal da nebo sosedov maček skupil? Pa jih naj majo na špagi tako pse.

Si nared za to, da se te prijavi društvu proti mučenju živali ... in da se te objavi v časopisu med tistimi, ki radi ubijajo živali na grozljive načine ...

Sem doma s kmetov ... imamo mačke in pse ... Ko se mački skotijo, jih še tisti dan ubijemo ... isto pse ... ampak na hiter način ... predvsem v sunek v tla ... Kdor je s kmetije, bo to razumel, zakaj se to kolje.

Da pa ubiješ neko veliko žival in to z nečim čudnim ... z lokom vstreliš mačka in mu iz ust pogleda skozi rit (na primer) pa si takoj en izmed onih, ki se na živali spravljajo s koli, jih prevežujejo za avto ter jih vlečejo po cesti žive, itd ...

Na vse zadnje ... tudi vprašanje, če bi ti uspelo žival ubiti ... če jo misliš hudo raniti, in da ti pobegne ... bog ne daj, da bi ti sam našel puščico .. takoj bi te prijavil.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
kje je pa zdaj strokovnjak za penetracijo Drago?
confused-1.gif
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.872
107
63
štajerska
Citat:
Uporabnik Rekreativni_kolesar pravi:

....

Sem doma s kmetov ... imamo mačke in pse ... Ko se mački skotijo, jih še tisti dan ubijemo ... isto pse ... ampak na hiter način ... predvsem v sunek v tla ... Kdor je s kmetije, bo to razumel, zakaj se to kolje.

Da pa ubiješ neko veliko žival in to z nečim čudnim ... z lokom vstreliš mačka in mu iz ust pogleda skozi rit (na primer) pa si takoj en izmed onih, ki se na živali spravljajo s koli, jih prevežujejo za avto ter jih vlečejo po cesti žive, itd ...

Na vse zadnje ... tudi vprašanje, če bi ti uspelo žival ubiti ... če jo misliš hudo raniti, in da ti pobegne ... bog ne daj, da bi ti sam našel puščico .. takoj bi te prijavil.

Si nared za to, da se te prijavi društvu proti mučenju živali ... in da se te objavi v časopisu med tistimi, ki radi ubijajo živali zato ker so preneumni, preleni ali samo prezaostali, da bi dali mačko oz psa sterilizirati ?
ali pa vam je škoda nekaj evrov, da se to uredi ?

in ti boš potem drugim pravil s čim in na kakšen način se naj ubija živali ?

lok, samostrel ipd naprave ubijejo žival ravtno tako učinkovito kot pa krogla iz puške.

drugače pa je glede na lovsko zakonodajo pri nas lov edino dovoljen s puškami ustreznega kalibra in strelivom ustrezne moči.

lov z zračnim orožjem, lokom, samostrelom ... pa ni dovoljen
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
kje je pa zdaj strokovnjak za penetracijo Drago?
confused-1.gif

Škoda cajta za "strokovnjake" kot si ti. Imam pametnejšega posla v življenju.

Ja, saj pravim, jaz sem 'strokovnjak', ti pa pravi strokovnjak. Ampak lok nima precej večje prebojnosti kot puška. Niti nima večje, ima manjšo. In ker te ni dovoj v hlačah, da bi priznal svojo zmoto, še naprej opravljaj pametnejše posle. Ampak temo pa očitno vseeno bereš, ka-li?
confused-1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.833
10
38
Stara Bučka
Seveda berem, saj je treba tudi kakšno neumnost narediti v življenju. V zmoti si ti. Sem že napisal kako se prepričajte, ampak ti tupiš po svoje.