Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
si predstavljamo naslove po nevtralnih neodvisnih medijih če bi si janša plačal iz državnega proračuna da gre nastopat na rtv?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
tule poglej, kaj vse se za to naročnino sproducira / kupi: www.rtvslo.si/tv/oddaje/
Dnevnoinformativni del je en majčken del tega. In ni OK vsega skupaj metat v isti koš, ker je histerija okoli dnevnoinformativnega dela.
Razumel bi, če bi kdo rekel, naj se naročnina zniža za evro ali dva in RTV neha delat DI del. Ne kar povprek pa pljuvat po celi RTV zaradi zelo manjšinskega dela ...
Aja, nekje v temi je bila objavljena tabela prebivalci vs št. zaposlenih na javni RTV. Brez upštevanja, ali gre za TV ali RTV in brez upoštevanja lokalnih posebnosti (v nekaterih državah je veliko več outsourcane produkcije, ki seveda potem ni šteta v št. zaposlenih). Dobro merilo je poraba denarja vs količina+kvaliteta programa.
Kaj ti pomagače so prav z dnevno informativnim programom zasrali vso hišo. Vse kar smrdi po RTVSLO se izogibam pa če je kvaliteta ali pa levičarsko sranje je meni pri RTVSLO prav vseeno. In nisem edini. Levaki naj si omislijo svojo postajo pa naj tam nakladajo kolikor hočejo. Javno TV pa naj pustijo pri miru. Dokler bodo na RTVSLO poveličevali levake recimo Goloba kujejo v nebo zato, ker je podražil vse živo so banani z moje strani.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si
Kaj ti pomagače so prav z dnevno informativnim programom zasrali vso hišo. Vse kar smrdi po RTVSLO se izogibam pa če je kvaliteta ali pa levičarsko sranje je meni pri RTVSLO prav vseeno. In nisem edini. Levaki naj si omislijo svojo postajo pa naj tam nakladajo kolikor hočejo. Javno TV pa naj pustijo pri miru. Dokler bodo na RTVSLO poveličevali levake recimo Goloba kujejo v nebo zato, ker je podražil vse živo so banani z moje strani.
A jih ti maraš al ne je čisto vseeno. Jaz sploh ne gledam (ne DI ne drugega), pa mi je vseeno jasno, da naredijo ogromno dobrega programa in je naročnina čisto OK.
In ne, z DI niso zasrali ostalega. Lahko da imaš ti tak občutek, ampak potem je problem pri tebi, ne pri njih. Ker ene osnovne kriterije in zmožnost kaj realno ocenit je pa pač treba imet.
Se pa strinjam: politika ne sme imeti vpliva na javno TV. Nobena. Nikoli.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
A jih ti maraš al ne je čisto vseeno. Jaz sploh ne gledam (ne DI ne drugega), pa mi je vseeno jasno, da naredijo ogromno dobrega programa in je naročnina čisto OK.
In ne, z DI niso zasrali ostalega. Lahko da imaš ti tak občutek, ampak potem je problem pri tebi, ne pri njih. Ker ene osnovne kriterije in zmožnost kaj realno ocenit je pa pač treba imet.
Se pa strinjam: politika ne sme imeti vpliva na javno TV. Nobena. Nikoli.

sej problem je v tem zadnjem, da je ze od nekdaj pod politicnim vplivom, ampak problem sta pa zadnji 2 leti, pač dvolične pesde.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
2022-06-28 11_19_25-Ekipa24.si - Grozno_ Nemška legenda bo ostala brez jajca, zgodilo se je pr...png


še "novinarji" so postali bolj strokovni v svobodi.