Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Mah ne vem no, tudi meni gre RTVjevo nagibanje preveč v levo na jetra, ampak dajmo priznat vsi skupaj, da tole kar je pa Janševa vlada, zelo uspešno moram priznat, nastavla na Planet in RTV (Požar, Jančič, Mayer, Urbanija,...). Ne vem, za določene leve rtv novinarje lahko vsaj najdeš kakšen članek ali objavo, kjer vsaj objavijo kaj o svinjarijah levih, medtem, ko prej omenjeni si bodo pa raje roko odtrgali, kot napisali stavek proti njihovim.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Če govorimo o info programu RTV: uravnoteževanje z desnimi je narobe, je pa posledica hudega nagnjenja na levo. Rezultat take RTV, pa naj si bo občasno "uravnotežena" ali pa zgolj običajno leva, je negledljivo sranje v obliki pralnice možganov in lažnjivega političnega aktivizma. Nobenega profesionalizma tukaj ni, tako info redakcijo lahko komot ukinejo, če ne servirajo zanesljivih informacij.
 
Nazadnje urejeno:

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
No pa ravno radio Ga-Ga je tipičen primer uravnoteženosti. Notri je Valentina Plaskan, ki vodi oddajo na planetu, Nejc Krevs, ki so ga pribijali na križ, ker je želel voditi dnevnik med stavko.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Mah ne vem no, tudi meni gre RTVjevo nagibanje preveč v levo na jetra, ampak dajmo priznat vsi skupaj, da tole kar je pa Janševa vlada, zelo uspešno moram priznat, nastavla na Planet in RTV (Požar, Jančič, Mayer, Urbanija,...). Ne vem, za določene leve rtv novinarje lahko vsaj najdeš kakšen članek ali objavo, kjer vsaj objavijo kaj o svinjarijah levih, medtem, ko prej omenjeni si bodo pa raje roko odtrgali, kot napisali stavek proti njihovim.
vsakršno nagibanje je mimo, ampak ... nagibanje v levo je v bistvu od nastanka države. v zadnjih letih pa radikaliziranje na levo, ampak pri nas pač ne pali druga kot en ali drug ekstrem.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Mah radikaliziranje se mi za RTV zdi premočna beseda, je pa večina voditeljev in novinarjev res bolj nagnjena na levo. Samo rešitev ni v tem, da daš pa zdaj za antipod radikalno desne malikovalce janše.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Mah radikaliziranje se mi za RTV zdi premočna beseda, je pa večina voditeljev in novinarjev res bolj nagnjena na levo. Samo rešitev ni v tem, da daš pa zdaj za antipod radikalno desne malikovalce janše.
če ne upoštevaš dejstva, da se je levi pol v zadnjih 10 letih pomaknil zelo skrajno levo, pol je premočna beseda ja.

se pravi mamo na izbiro, al nadaljujemo levo filozofijo na rtvju zadnjih 30 let, al pa menjamo na desno, ker normalizacija verjetno ni opcija.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Mislim da se leva opcija vsaj malo trudi biti nevtralna na RTV, medtem ko na nasprotnem polu tega ni zaslediti.
 
  • Haha
Reactions: cappy

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
ne vem sicer kak je težnja k nevtralnosti to, da recimo na debato povabiš predstavnike levice pa ekstremne levice, pa nobenega iz nasprotnega pola, pa pol pribijaš uro pa pol enozvočno. ampak ja, vsakemu svoje.

depolitiziran pa rtv ne bo nikoli, je to preveč služb za ljudi, ki so v normalnem svetu nezaposljivi.

se mi zdi da to kr drži.
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Mislim da se leva opcija vsaj malo trudi biti nevtralna na RTV, medtem ko na nasprotnem polu tega ni zaslediti.
...to si pozabil...
Na RTV delajo izobraženi novinarji. Glede na raziskavo o povezavi inteligenci s stranko, očitno ne morejo biti pristaši SDS.

Ti so na Novi
...ne mešat izobrazbe z intelegenco in nepristranskostjo ter profesionalnostjo...

Če pa to vse obvladajo pa itak naj gredo na trg in se prodajo tako kot vsi mi...to pa močno dvomim...

Pa ne jih primerjat z Novo24, ki so totalni amaterčki in siromaki kaj se denarja opreme in kadrov tiče. Bi pa nacionalka glede na resurse morala blestet, ne pa do so poceni partijsko trobilo...

Wartburg in bizi, čakam vaju...:cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in 8888

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
To z izobrazbo se strinjam, ker če večina visoko izobraženih fdv kadrov res voli levico, nam ni pomoči. Potem res pridemo samo še do multikulti refjudži uelkom, lgbtq+ agende in še kar je ostalih norosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
...to si pozabil...

...ne mešat izobrazbe z intelegenco in nepristranskostjo ter profesionalnostjo...

Če pa to vse obvladajo pa itak naj gredo na trg in se prodajo tako kot vsi mi...to pa močno dvomim...

Pa ne jih primerjat z Novo24, ki so totalni amaterčki in siromaki kaj se denarja opreme in kadrov tiče. Bi pa nacionalka glede na resurse morala blestet, ne pa do so poceni partijsko trobilo...

Wartburg in bizi, čakam vaju...:cool:
RTV je še kaj drugega kot tisti dve uri poročil. Ostalih 20 ur programa, ki tebe očitno ne zanima, pa dela kup visoko profesionalnih novinarjev in voditeljev, če ne štejemo ljudi, ki jih nikoli ne vidiš na ekranu. In javna RTV ni namenjene temu, da gre na trg. :bonk:
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
itak, da bi jim morali 200 mio dat, da ne bi blo treba sukat reklam in da ne bi bili tako depresivni.