Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Ca. 100 strani nazaj in potem še nekajkrat sem napisal, da se našivaši fajta ne grem, ker je treba za moj okus pregloboko v greznico. Pa kar ne neha. Do groba z drugo svjetsko z glavo naprej.
Našivaši fajt se greš ti zelo rad, dokler ti noben ne da kajle. Ko pa ti nekdo špegu pristavi in ti da nasprotno primerjavo, se ti pa naenkrat kar ne da več..
Le zakaj nebi smel en doktor strojnik profesor in fizik kritizirat sodstvo? Aja, sodstvo je vaše. V svobodi se ga ne sme kritizirat.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Ja, dejansko je minister s 3-letno trgovsko šolo, v trenutni vladi, za področje, ki ga pokriva, največji strokovnjak.
Slovenija 2023.
Minister je politik, ni potrebno da je strokovnjak za področje, ki ga pokriva. Strokovnjaki morajo biti državni sekretarji in podsekretarji. In Han je politik že več kot 20 let. Kar poglejte zahodne demokracijo, ko isti ljudje lepo krožijo po ministrstvih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.379
113
meni je predvsem zanimivo, da bo precej ekstremna politična opcija "depolitizirala rtv" še bolj pa je zanimivo, da obstajajo ljudje ki to dejansko verjamejo :D
72h2sw0izzd51.jpg