Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.789
113
lol, sej pravi politik pa govoriči x mandatov, naredi pa se nič, raja pa plačuje to govoričenje. Tako to gre. Ko pride strojnik, hoce kaj premaknit, itak da ne more, ne moreš ti fdvjevec v mehurčku premaknit, se lahko samo umakneš. Druge poti ni.

Strojnik bi premikal v politiki, sodstvu in medijih ja. Jaz pravim temu problem, vi rešitev. Zato pa smo kjer smo. Vse bi delal, samo svojega foha ne. Razen če mi najdeš en sam razlog zakaj dober strojnik ne bi delal v strojništvu? Zato ker ima alter sindrom (spozna se na vse, o vsem ima mnenje in prepričan je da to tudi vsi želijo slišat).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

B81

22. jul 2007
36.323
10.151
113
Strojnik bi premikal v politiki, sodstvu in medijih ja. Jaz pravim temu problem, vi rešitev. Zato pa smo kjer smo. Vse bi delal, samo svojega foha ne. Razen če mi najdeš en sam razlog zakaj dober strojnik ne bi delal v strojništvu? Zato ker ima alter sindrom (spozna se na vse, o vsem ima mnenje in prepričan je da to tudi vsi želijo slišat).
Ta strojnik je profesor.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Strojnik bi premikal v politiki, sodstvu in medijih ja. Jaz pravim temu problem, vi rešitev. Zato pa smo kjer smo. Vse bi delal, samo svojega foha ne. Razen če mi najdeš en sam razlog zakaj dober strojnik ne bi delal v strojništvu? Zato ker ima alter sindrom (spozna se na vse, o vsem ima mnenje in prepričan je da to tudi vsi želijo slišat).
A Šivilja Bratuška pa paše na infrastrukturo? Al pa tišlar Šarec paše na obrambo itd...?
Sicer pa res ne vem kje vidite problem pri Gregoriču, če sodnijo zgolj kritizira, med tem, ko pa smo lahko imeli sodnika Maslešo, ki pa je sodil in bil na tem položaju vrhovnega sodnika celo brez diplome in brez pravosodnega izpita. A sodnik za SOJENJE ne rabi imet potrebnih izpitov kvalifikacij in diplom, za KRITIZIRANJE sodnikov moraš imet pa zato ustrezne kvalifikacije?
Kljukci rdeči.
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.789
113
Ta strojnik je profesor.
Saj sem rekel, padli ste na rit ko ste slišali strojnik, profesor, doktor. Zato enostavno ne razumem, zakaj mu ne date še krčnih žil operirat, zobe popravit, statiko za pesjak izračunat, toplotno napeljat in ženo poservisirat, vmes pa ti lahko še, danes ko primanjkuje župnikov, evangelij po marku razloži. Če je za medije nadzirat in popravljat dober, zakaj, joj ti nesreča, noče kandidirat za predsednika.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.343
113
Saj sem rekel, padli ste na rit ko ste slišali strojnik, profesor, doktor. Zato enostavno ne razumem, zakaj mu ne date še krčnih žil operirat, zobe popravit, statiko za pesjak izračunat, toplotno napeljat in ženo poservisirat, vmes pa ti lahko še, danes ko primanjkuje župnikov, evangelij po marku razloži. Če je za medije nadzirat in popravljat dober, zakaj, joj ti nesreča, noče kandidirat za predsednika.
dejansko nek spreten razgledan strojnik to z relativno lahkoto izpelje. ;)
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.747
3.468
113
1686133637178.png

Prebral, prebral.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Saj sem rekel, padli ste na rit ko ste slišali strojnik, profesor, doktor. Zato enostavno ne razumem, zakaj mu ne date še krčnih žil operirat, zobe popravit, statiko za pesjak izračunat, toplotno napeljat in ženo poservisirat, vmes pa ti lahko še, danes ko primanjkuje župnikov, evangelij po marku razloži. Če je za medije nadzirat in popravljat dober, zakaj, joj ti nesreča, noče kandidirat za predsednika.
Saj dejansko imaš prav. Ker strojniki so najbolj vsestranski ljudje.
Pa fizik je tudi.
In dejansko je Gregorič več pravnika kot vsi tile komunistični kljukci skupaj, ki se imajo za ustavne sodnike in ki so to RTV sranje presodili NEUSTAVNO. Si misliš? Ustavno sodišče sodi neustavno. V komunistični sloveniji je to nekaj običajnega
Sami sodniki so priznali, da o tem RTV zakonu NISO SPOSOBNI in NE ZNAJO presodit.
Za to bo to pač presodilo Evropsko sodišče.
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.789
113
Tako. Zjutraj otroke v avtopralnico, na občino zobe popravit, vmes pa še k frizerju na tehničnega.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Tako. Zjutraj otroke v avtopralnico, na občino zobe popravit, vmes pa še k frizerju na tehničnega.
Teb se zdi nelogično , ker je doktor strojnik profesor in fizik vsestranski?
A da nas ponosni nasledniki totalitarnega zločinskega komunizma, zdaj učijo/te demokracije, to ti je pa logično?
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.789
113
Ca. 100 strani nazaj in potem še nekajkrat sem napisal, da se našivaši fajta ne grem, ker je treba za moj okus pregloboko v greznico. Pa kar ne neha. Do groba z drugo svjetsko z glavo naprej.
 
  • Haha
Reactions: aljoman