Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Sedaj se greš pa ti whatabulizem, ki ga navadno očitaš meni. Po nastopu pesnice se je program normalno nadaljeval po urniku, po tej vsiljeni seji pa nisem dočakal svoje priljubljene oddaje, ki bi morala biti na sporedu ob 20h. In temu se reče sesuvanje programske sheme, ne pa dvominutno podaljšanje oddaje. Samo ti tega ne zastopiš, ker so to napravili tvoji.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.822
10.504
113
kod Džej-Zija
Niti blizu. Nisem kričal "saj tvoji tudi tako delajo". V vsakem primeru nesprejemljivo, ne samo v temle. Tudi takrat pri pesnici. Ali pri "protestnikih" v studiu. Red je red.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new
Sedaj se greš pa ti whatabulizem, ki ga navadno očitaš meni. Po nastopu pesnice se je program normalno nadaljeval po urniku, po tej vsiljeni seji pa nisem dočakal svoje priljubljene oddaje, ki bi morala biti na sporedu ob 20h. In temu se reče sesuvanje programske sheme, ne pa dvominutno podaljšanje oddaje. Samo ti tega ne zastopiš, ker so to napravili tvoji.
Oh revček,upam da si preživel in da je s tabo vse v redu...kaj si nekateri ne privoščijo, mislim brez kančka sočutja, na drugi strani pa ubogi bizi ki je bil prikrajšan za tisto kar mu pripada in za kar redno plačuje prispevek. tega ne moreš verjet, enostavno ne moreš

Bizi upam da ti ta dogodek ni pustil posledic in da si še vedno čil in zdrav
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
goran forbici o rtvslo.png


Goran Forbici o stanju na RTVSLO. Sicer v času referenduma, ampak drži tudi sedaj.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.787
113
Kaj pa ded govori narobe?
Nič.

Samo najdite eno (!) samo pozitivno zgodbo, ko se je strojnik, podjetnik ali random pametnjakovič iz gospodarstva lotil politike in ki se ni klavrno končala. Ena bo dovolj. Nabijat (najraje s polno ritjo državnega denarja) zna vsak (na to se spomnite, ko boste naslednjič ploskali boscarolu). Ko pride v politiko so pa vsi drugi krivi ker občine ali države ne more voditi kot podjetje.

Vsak naj dela tisto kar zna najbolje. Lahko pa se politikom pustite operirat na srcu, kirurgi naj vodijo proizvodna podjetja, strojniki pa nadzirajo medije in sodstvo.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.746
3.468
113
Koliko naših politikov je tudi strokovnjak za resor, ki ga pokriva? Lahko tudi za prejšnje vlade.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.342
113
lol, sej pravi politik pa govoriči x mandatov, naredi pa se nič, raja pa plačuje to govoričenje. Tako to gre. Ko pride strojnik, hoce kaj premaknit, itak da ne more, ne moreš ti fdvjevec v mehurčku premaknit, se lahko samo umakneš. Druge poti ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Sedaj se greš pa ti whatabulizem, ki ga navadno očitaš meni. Po nastopu pesnice se je program normalno nadaljeval po urniku, po tej vsiljeni seji pa nisem dočakal svoje priljubljene oddaje, ki bi morala biti na sporedu ob 20h. In temu se reče sesuvanje programske sheme, ne pa dvominutno podaljšanje oddaje. Samo ti tega ne zastopiš, ker so to napravili tvoji.
Kako to, da tebe tako jebe ta programska shema? A tvoj operater na RTV ne nudi opcije gledanja oddaj za nazaj?
A ne znaš na daljincu nakucat odddajo za nazaj? Kaj si pa ti hotel glih takrat gledat, da se ti tolk fržmaga? A si že ves živčen čakal poroko na prvi pogled?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kako to, da tebe tako jebe ta programska shema? A tvoj operater na RTV ne nudi opcije gledanja oddaj za nazaj?
A ne znaš na daljincu nakucat odddajo za nazaj? Kaj si pa ti hotel glih takrat gledat, da se ti tolk fržmaga? A si že ves živčen čakal poroko na prvi pogled?
Odpadlo oddajo težko gledaš za nazaj. :jok:
 

B81

22. jul 2007
36.323
10.150
113
lol, sej pravi politik pa govoriči x mandatov, naredi pa se nič, raja pa plačuje to govoričenje. Tako to gre. Ko pride strojnik, hoce kaj premaknit, itak da ne more, ne moreš ti fdvjevec v mehurčku premaknit, se lahko samo umakneš. Druge poti ni.
Ded itak argumentirano zmaga vsak napad, IMO boljsega govornika zaenkrat ni. Ne razumem tega "strojnik" itd, saj sam pove, da je strojnik. Poglej 3 minute tistega videa.