Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Video so objavili včeraj. Če spremljaš seje novega sveta in malo razmisliš, boš videl, da dejansko govori o njih.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Pri razpravi o oddaji Panorama in njeni gledanosti že hodijo po robu novega zakona.

"Svet ne sme posegati v posamezne dele programa pred objavo in sprejemati odločitev ali stališč, ki so povezana z objavo delov programa. Svet vodi razpravo o objavljenih delih programa le na podlagi poročil varuha, ki vključujejo odziv odgovornih urednikov in avtorjev."
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Nekateri prispevki so vrhunsko narejeni, tako vsebinsko, kot produkcijsko. Teme so dobro raziskane.

Verjamem pa, da je nekaterim všeč naprimer davno preživet format Odmevov in starejši moški voditelji. Ampak če pogledaš gledanost, pada že dolgo, ni to nekaj, kar bi se zgodilo v zadnjem obdobju, kot bi novi "nepolitični" svet rad predstavil.

Podobno je kot z naročniki na Nedeljski Dnevnik - ko umrejo, ga sorodniki odjavijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.344
113
pa ko bo marcel nazaj, se bodo lahko ljubitelji zbrali v skupnem prostoru v bloku, in ko bo Marcel začel z pozdravljena predcednika in nadškof, boste lahk dali kurce ven in začeli drkat. :evil:
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: BuDi in Mr_Wolf

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Jasno da so krivi vsi drugi, samo mlečnozobo whatthefuck vodstvo z bogatimi 0 letnimi izkušnjami, ki je uradno zamenjalo prejšnje vodstvo ravno zaradi (pazi zdaj!) padanja gledanosti. Ampak se je šlo namesto televizije raje kulturni boj in okraševanje hodnikov. In še luna in letni čas zadnji dve leti nista bila na njihovi strani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Jasno da so krivi vsi drugi, samo mlečnozobo whatthefuck vodstvo z bogatimi 0 letnimi izkušnjami, ki je uradno zamenjalo prejšnje vodstvo ravno zaradi (pazi zdaj!) padanja gledanosti. Ampak se je šlo namesto televizije raje kulturni boj in okraševanje hodnikov. In še luna in letni čas zadnji dve leti nista bila na njihovi strani.
whatthefuck, kot mu ti praviš, je za razliko od prejšnjih rdečuharskih direktorjev, spravil RTV na pozitivno poslovanje in celo na dobiček.
Gledanost RTVja pa ni padla pod njegovim vodstvom ampak že prej, saj so rdečuharski "novinarji" bili tam zaposleni že prej. On ni nobenega odpustil. Jaz sem nehal gledat RTV že pred njegovim nastopom, in nisem se vrnil nazaj, pa čeprav je bil potem whatthefuck šef. Rdečuharsko navijaško poročanje se z njegovim prihodom ni prekinilo, saj je bilo tistih, ki so z rdečo svinjarijo RTV uničili in zasrali, bilo vseskozi jebeno več.
Ko bo Rupar sprožil 3 mesečni bojkot plačevanjna RTV davščine, bom jaz definitivno zraven, pa čeprav bo treba to potem plačat za nazaj. 3 mesece bodo malo gagali. Potem, če ne bo zaleglo, pa še dlje.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113

Novi svet RTV po poti Severne Koreje? Prepovedali bi snemanje, komentiranje, tvitanje in še kaj?​

Posnetek-zaslona-2023-06-09-100257-585x390.png
Robert Pajek, član programskega sveta RTV


Saj ni res pa je. Novi svet RTV, za katerega bi lahko rekli, da se je nagnil precej na levo, nebi bil rad v središču pozornost. A zanimivo. Svoje seje prenašajo celo a drugem programu nacionalne televizije.


Vsem tistim, ki ste spremljali drugo sejo programskega sveta RTV v novi sestavi, bi lahko čestitali za pogum, če sta vzdržali pri nebulozah, ki so jih kvasili člani programskega sveta RTV. Očitno pa bo neumnosti tekom dela tega sveta še veliko več.
Prav zanimiva pa je bila razprava Roberta Pajeka, predstavnika zaposlenih na RTV, s tehnične stroke, ki se je pritožil, da ga je nekdo slikal, sliko objavil na twitterju in poudaril, da je sliko retvital celo Janez Janša. Glede na to, da živimi v dobi elektronike, v 21-stoletju, kjer že otroci uporabljajo mobilne telefone in da gre za človeka, ki je, kot član programskega sveta javna osebnost, bi sam prepovedal objave, fotografiranje, tvitanje in še kaj, svetnikov programskega sveta?
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.210
1.350
113
Se boljsi je bil uvod. Svezi preCednik je plaho poprosil prisotne ce se lahko predstavijo...in je to "neprijetno opravilo" kot prvi sprejel nase! Da je prebil led! Pogum velja!
Ps: Jaz sem ta in ta, predlagal me je ta in ta. Hvala. Naslednji.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
pa ko bo marcel nazaj, se bodo lahko ljubitelji zbrali v skupnem prostoru v bloku, in ko bo Marcel začel z pozdravljena predcednika in nadškof, boste lahk dali kurce ven in začeli drkat. :evil:
Komaj čakam, da Marcel v Studiu city sooči Šarca in Mesca glede ukinitve slovenske vojske in prerazporeditve sredstev.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Se boljsi je bil uvod. Svezi preCednik je plaho poprosil prisotne ce se lahko predstavijo...in je to "neprijetno opravilo" kot prvi sprejel nase! Da je prebil led! Pogum velja!
Ps: Jaz sem ta in ta, predlagal me je ta in ta. Hvala. Naslednji.
In kaj je s tem narobe? Saj niso nosili tablic z imeni. Ali jih naj naslavlja s hej ti?
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Se vidi da so mlečni, bi morali k strojevodji na šnelkurz. Da se vse vnaprej zmeniš, seja je pa potem predstava za butalce. Tako mal da nakuriš naše in vaše.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Nekateri sodelujoči svetniki so sicer že leta zraven, pa vseeno niso ponudili svoje pomoči in so raje gledali, kako se sveži člani lovijo.