Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
sej je dezerter naredil uverturi vvsvojo oddajo pardon sejo
Nič pardon. Hribar je na seji samo odrecitiral to, kar je v zadnjem letu in pol, oziroma še preden so začeli pod wtfuckom delati vzporedno televizijo že n-tič odrecitiral v oddaji.

Politkomisar je že postregel z analizo, seštevkom in grafom minutaže in besed za naše in vaše? In zakaj še ne?
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: wilburxxx in tomi

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.024
113
blizu močvirne prestolnice
Bos komentiral stanje malo kasneje...
Ne bo. Enako kot ne komentira posilstev poskus umora dojenčkov...očitno je poba zaposlen na RTV in se mu je hodila taka krivica, ker je moral delati ne pa posedati v Bangladešu. Enostavno so morali začeti delati in to je zmotilo skoraj vse zaposlene. To da sproducirajo laži jih ne moti, motijo jih pritiski,da delajo
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
A se mi skineta dol s qrca, ker če me spomin ne vara smo se že pred leti zmenili da sem za vaju en zanikrn komunajzarski zajedalec zaposlen v JU, torej vama nisem dolžan pojasnjevati nič. Svoje mnenje o vaju pa bom tokrat prihranil, ker nihče nima nič od tega če ga naglas naserjem sem gor.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Z nacijem se ne menim nič, še na ignore je, pa vseeno ne neha.

Ko greste na pir se prvo en drugega diskvalificirate v komunajzarja, tako da se ve kako so vloge razdeljene, potem se pa pač menite? Da pa vse skupaj funkcionira se vsak od vas vsako noč na trdo resetira. Odlično.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Golobič pojasni stvari glede medijev.


Nekdaj eden najvplivnejših politikov v državi Gregor Golobič meni, da so mediji, ki so bili nekoč protagonisti razsvetljene rabe uma, v veliki meri zgubili ta status. Poleg prevlade logike kapitala jih hendikepirajo tudi družbena omrežja, ki potencirajo stanje postresnice, kjer je vse res in hkrati nič ne drži.
"Stopnja prevaranosti in samoprevaranosti je visoka, zamaskirana v to, da si je nekdo sam ustvaril neko mnenje, da se je domnevno sam dokopal do neke informacije. Kakor je seveda smiselno, da bi po zgledu Finske npr. skozi šolski sistem pridobili veščine presoje informacij, pa ostaja odprto vprašanje, ali si ljudje povečini sploh želijo biti nedezinformirani. Na volitvah tako pogosto, in ne le pri nas, zmagujejo popolnoma neuresničljivi programi, pri čemer se te fiktivnosti zavedajo tako politiki kot volivci," je opozoril Golobič.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Evo, to bo novo depolitizirano in osvobojenbo vodstvo RTVja.

Franci Kek spet zganja nebuloze na družbenih omrežjih? Poglejte to neumnost!​

Posnetek-zaslona-2023-06-11-172209-548x390.png



Nekdanji propadli poslanec stranke Zares nikakor ne neha zganjati neumnosti na družbenih omrežjih. Še več, misli da je pomemben in smešen.
Nekdanji poslanec, sedaj pa že nekaj časa le še medla senca tega, od volivcev pozabljeni Franci Kek, očitno dober prijatelj z levosučnim programskim svetnikom, “pobeglim” Sašom Hribarjem, bi očitno rad prišel TV Slovenija. Vprašanje je le, kaj bi tam delal, pa tudi njegove, “skrite kamere” so že malce iz mode.


Pred nedavnim je pred stavbo RTV objavil sliko, kjer je zapisal: “Novo tričlansko vodstvo RTV”, no seveda je stavek in slika čista manipulacija, saj tisti, ki bi si to upal izvoliti, kot svoje vodstvo, bi ga morali kar takoj odpeljati v kakšno bolj primerno ustanovo?
Posnetek-zaslona-2023-06-11-172209.png

Si je pa Kek, s tem dovolil čisti manipulizem, da bi potem lahko objavil iz svoje nedorasle šale, odgovore tistih, kateri so bili nad sliko ogorčeni.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Evo, to bo novo depolitizirano in osvobojenbo vodstvo RTVja.

Franci Kek spet zganja nebuloze na družbenih omrežjih? Poglejte to neumnost!​

Posnetek-zaslona-2023-06-11-172209-548x390.png



Nekdanji propadli poslanec stranke Zares nikakor ne neha zganjati neumnosti na družbenih omrežjih. Še več, misli da je pomemben in smešen.
Nekdanji poslanec, sedaj pa že nekaj časa le še medla senca tega, od volivcev pozabljeni Franci Kek, očitno dober prijatelj z levosučnim programskim svetnikom, “pobeglim” Sašom Hribarjem, bi očitno rad prišel TV Slovenija. Vprašanje je le, kaj bi tam delal, pa tudi njegove, “skrite kamere” so že malce iz mode.


Pred nedavnim je pred stavbo RTV objavil sliko, kjer je zapisal: “Novo tričlansko vodstvo RTV”, no seveda je stavek in slika čista manipulacija, saj tisti, ki bi si to upal izvoliti, kot svoje vodstvo, bi ga morali kar takoj odpeljati v kakšno bolj primerno ustanovo?
Posnetek-zaslona-2023-06-11-172209.png

Si je pa Kek, s tem dovolil čisti manipulizem, da bi potem lahko objavil iz svoje nedorasle šale, odgovore tistih, kateri so bili nad sliko ogorčeni.
Jeses, jeses, na kake štose se obešate. :valjamse: :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Jeses, jeses, na kake štose se obešate. :valjamse: :valjamse:
Niti ni neki štos. Nekaj definitivno kuhajo.
. Kar poglej kako se podzemna kot javna elita, dobiva. Celo Musarca nekaj muti.



GOSTUJOČE PERO: FRANCI KEK

Muslimani, migranti, kulturni marksizem, diktatura, državljanska vojna in sobivanje​

Avtor: Franci Kek

srečanje Franci Kek | Za skupno mizo ob krušni peči hiše iz leta 1797 smo se zbrali (od leve proti desni) Franci Kek, član islamske skupnosti dr. Samed Bajrić, starešina Pravoslavne cerkve v Ljubljani protojerej Borislav Livopoljac, imam Muslimanskega kulturnega centra Ljubljana Nevres Mustafić, slovenska predsednica dr. Nataša Pirc Musar, pater Branko Cestnik, filozof Gorazd Kocijančič, njegova žena Katarina in njun sin dr. Matic Kocijančič, katoliški duhovnik Milan Knep ter bivši minister Gregor Golobič. | Foto: Mateja Panter Za skupno mizo ob krušni peči hiše iz leta 1797 smo se zbrali (od leve proti desni) Franci Kek, član islamske skupnosti dr. Samed Bajrić, starešina Pravoslavne cerkve v Ljubljani protojerej Borislav Livopoljac, imam Muslimanskega kulturnega centra Ljubljana Nevres Mustafić, slovenska predsednica dr. Nataša Pirc Musar, pater Branko Cestnik, filozof Gorazd Kocijančič, njegova žena Katarina in njun sin dr. Matic Kocijančič, katoliški duhovnik Milan Knep
 

B81

22. jul 2007
36.324
10.152
113
Jaz tudi to vzamem kot decoy, vprašanje, kako so na drugi strani zjebali narod s kako butasto odločitvijo.