Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

tomi

Guru
1. sep 2007
18.428
9.754
113
40
MB
Ofak... ...koliko jih je??? :zavijazocmi:
70 zaposlenih za urejanje enega spletnega portala in v 90 % google translate prepisovanje člankov iz tujih medijev:bonk::bonk:.
Pa še turizem Kaje Jakopič se verjetno tudi plačuje kar iz RTV proračuna.
V Multimedijskem centru občasno sodelujemo tudi z nekaterimi zunanjimi sodelavci (novinarji, kolumnisti in recenzenti ter drugimi).
:D
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
a se ne greš kreativno računovodstvo ponavadi takrat ko hočeš prikazat manjši dobiček zaradi davka.

kak se te greš kreativno računovodstvo da prikažeš več ?

ah ja, tovariš s kloja ga spet serje :D
Kreativno računovodstvo se greš, da dokažeš, kako tvoja ekipa, v nasprotju s prejšnjimi, odlično dela. Od 90 jurjev dobička, ki se ne izplača, pa plačaš koliko davka? Če ne veš, vprašaj na Trstenjakovi. :bonk:
 
  • Haha
Reactions: MrDaco

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kateri del se lažem? Da ni bil zaposlen na RTV? Zakaj je potem RTV nakazoval denar njegovem spju?

Ali da je imel RTV sklenjeno naročnino za cca 37 izvodov Mladine mesečno?
Da so mu plačevali več, kot da bi bil redno zaposlen, je eklatantna laž. :evil: Taki sodelavci imajo vedno pogodbo za določen projekt. Tudi večina novinarjev na POP TV ima s.p.-je, vključno s Slakom.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.126
2.552
113
Marcel Štefančič: Jebno več nas je.
Ali še zmerom ordinira v tistem gledališču/kafiču?
Ali je vse šlo k vragu?
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.068
4.980
113
Nuku`Alofa
Kreativno računovodstvo se greš, da dokažeš, kako tvoja ekipa, v nasprotju s prejšnjimi, odlično dela. Od 90 jurjev dobička, ki se ne izplača, pa plačaš koliko davka? Če ne veš, vprašaj na Trstenjakovi. :bonk:
Kreativno računovodstvo se greš da dokažeš, da s tako obdavčitvijo, pardon, naročnino ne moreš preživeti, ker ne moreš plačevati podrepnikov
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.310
2.358
113
Pomurje
To ti je zdaj všeč, ker ga beli delajo. Če bi ga rdeči bi bilo premalo.
Tebi iz biznisa bi moralo bit jasno, da je bilanca hudo raztegljiva stvar.

Mi je všeč da delajo plus. Bilance pa pogledamo tam v 6 mesecu ko bodo objavljene
 
2. jul 2020
4.899
6.434
113
Tudi večina novinarjev na POP TV ima s.p.-je, vključno s Slakom.

Hvala, da si omenil POP TV, kjer so še scenaristi delali preko s.p. ja in bežali iz studija, ko se je pojavila inšpekcija.
O ultimatu sp-jevec proplusu, da bodo kolektivno dali odpoved, če jih ne redno zaposlijo, ne boš nič omenil?
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.068
4.980
113
Nuku`Alofa
To ti je zdaj všeč, ker ga beli delajo. Če bi ga rdeči bi bilo premalo.
Tebi iz biznisa bi moralo bit jasno, da je bilanca hudo raztegljiva stvar.

Mi je všeč da delajo plus. Bilance pa pogledamo tam v 6 mesecu ko bodo objavljene
mene bk KDO dela dobiček, ne prenašam pa tistih ki s svojo nesposobnostjo delajo izgubo.