Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

13. jul 2011
2.677
625
113
V zadnjih 12 letih, kar je isti prispevek, pa ni bilo nobene inflacije in zvišanja plač ter stroškov, ali ne? Se je morala RTV že prekleto optimizirati, da shaja z istim denarjem.
Res je že skoraj 30 let, kar sem med študijem honorarno delal tam - ampak kar sem takrat videl, mislim, da je manevrskega prostora za optimizacijo stroškov tudi danes dovolj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Generik

Guru
14. maj 2011
3.885
1.271
113
Imaš tudi take zaposlene, ki opravijo svoje delo za katerega so plačani kot zaposleni na RTV, potem pa za to isto delo izstavijo račun lastnemu delodajalcu (RTV) preko svojega s.p..
Toliko o etičnosti in izkoriščanju.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Je Urbanija že kje delal, da ni bil v konfliktu s praktično celotnim kolektivom? Ali vsaj z vsemi, ki jih ni zamenjal ali pripeljal s seboj. Kot sem že večkrat napisal, privat firma s takšnim direktorjem bi crknila v prvem mesecu. V JS pa lahko opleta vsak whatthefuck.

Mogoče pa hoče v stare rdeče okostenele strukture uvesti red pa se imenovani temu upirajo?
 
  • Haha
Reactions: jest5

jello

Guru
22. sep 2008
10.044
3.782
113
Saj to je jasno, ampak da ima človek že v deseti službi zapored (pazi, vključno s tisto v uradu PM) popolnoma enake težave - da so okrog njega sami komunajzarji. No, temu se ne reče več smola, ampak za takšne težave obstajajo namenske ustanove.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Državljani so šli na referendum, da bi ubranili javno RTV pred politiko in ohranili njeno neodvisnost. Potem pa profesionalci objavijo tak intervju.


Zdajle pa je profesor Milosavljević s profesionalko pripravljal teren za državno pomoč tiskanim medijem.
 
  • Wow
Reactions: sajkek

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.899
2.505
113
''Zemira Alajbegovič Pečovnik, slovenska umetnica, novinarka, videastka in režiserka hrvaškega rodu''
 
27. jan 2022
5.780
2.268
113
Če smo glih pri Zemiri A. Pečovnik - bolj je Slovenka kot večina tukaj pravovernih! A je mogoče hrvatica, ker je rojena v Puli - kjer se mimogrede veliko prebivalcev izreka za italijane, ali pa je mogoče zaradi imena in dekliškega priimka muslimanka?

Zemira Alajbegovič Pečovnik, slovenska umetnica, novinarka, videastka in režiserka hrvaškega rodu, * 9. januar 1958, Pula. Diplomirala je iz sociologije na ljubljanski Fakulteti za družbene vede. Wikipedija
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon